Kotvičník užívání

Od: Datum: 10.01.13 17:08 odpovědí: 3 změna: 27.03.13 18:21

Dobrý den četl jsem o kotvičníku lékařském. Chtěl bych jej užívat. Existuje jak v čaji tabletách i kapkách. Je k dostání v lékárně? Muže se brát dlouhodobě? Kterou variantu požít? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.01.13 13:31
avatar
Problém je s objemem účinných látek. Nevím jak kapky o těch jsem nic bližšího neviděl ale tablety jsou drahé. Doporučená dávka je gram na 30 kg tělesné hmotnosti takže 1tableta denně stačit nebude. Na rozdíl od tablet se dá sušený sehnat poměrně levně. 50g už někde kolem 40kč takže měsíční kůra nebude stát ani 90kč. Když se vám pití odvaru osvědčí dá se objednat i kilogramové balení s poloviční cenou. Problém sypané drogy je ovšem v tom že aby se uvolnilo co nejvíc účinných látek je nejlepší čaj vařit cca půl hodiny a na to nemá každý denně čas.Co se týče chuti tak to není nic odporného a na chuť i vůni kotvičníku se dá celkem dobře zvyknout. Navíc vám nikdo nebrání sí odvarem zalít třeba zelený čaj.Poznámka na závěr - sypaný sušený obsahuje spoustu semínek takže si s trochou štěstí dokážete další dávku už vypěstovat třeba v truhlíku na balkóně. Klíčivost semínek nebude vzhledem k průmyslovému sušení kdo ví jaká ale vzhledem k tomu že to je polopouštní plevel zvyklý na sucha se určitě něco chytí.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: hanataj
Datum: 27.03.13 18:17

Zdravím. Neví, jestli bude stačit odpověď od ženské, ale pokusím se o zkušenostech s kotvičníkem něco napsat. Používáme jej celá rodina. Zkoušeli jsme nejdříve sušené rostliny a vařili jsme čaje, ale to nás bavilo pouze nějakou dobu. U kotvičníku je důležité jej používat dlouhodobě. Na každého působí trochu jinak. Všude je uvedeno, že jde o rostlinnou viagru, ale mnoho lidí je pak zklamáno. U někoho tak opravdu funguje, ale na někoho nemá rostlina žádný "sexuální" vliv. Kotvičník při dlouhodobém zlepšuje celkový zdravotní stav a člověk má pocit, že omládl o deset let. My jsme si tedy začali pěstovat kotvičník na zahradě a děláme si z něj kapky. Každý z rodiny je s nimi spokojen. Jde o to, že děláme silně koncentrovaný výluh, kdy stačí 10 kapek ráno a 10 kapek odpoledne a nemusíme složitě vařit čaje a vyluhovat je. Člověk je tvor pohodlný a takto dostuné kapky jsou dobré i na cesty či do práce. Pěstování kotvičníku a kapek se nám tak rozrostlo, že jsme tyto kapky začali prodávat. Máme na ně registraci a pokud potřebujete další info, podívejte se na domacikapky.cz Kapky jsou ta nejjednoduchší forma používání, v kapslích člověk nikdy neví co a kolik tam toho je a čaj je fajn, jen má trošku komplikovanější přípravu. Navíc kapky mají výhodu, že se jimi člověk nepředávkuje a upraví si potřebu dodle své váhy s přihlédnutím k věku. Zkušenost říká, že pokud se mu po použití kapek třeba motá hlava, tak dávkování sníží, pokud naopak nepociťuje žádné výsledky, tak dávku zvýší. 50 ml lahvička Kotvičníku zemního tak postačí na 3 měsíce používání.

Přeji dobrou volbu S pozdravem hanataj

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hanataj
Datum: 27.03.13 18:21

Zdravím. Neví, jestli bude stačit odpověď od ženské, ale pokusím se o zkušenostech s kotvičníkem něco napsat. Používáme jej celá rodina. Zkoušeli jsme nejdříve sušené rostliny a vařili jsme čaje, ale to nás bavilo pouze nějakou dobu. U kotvičníku je důležité jej používat dlouhodobě. Na každého působí trochu jinak. Všude je uvedeno, že jde o rostlinnou viagru, ale mnoho lidí je pak zklamáno. U někoho tak opravdu funguje, ale na někoho nemá rostlina žádný "sexuální" vliv. Kotvičník při dlouhodobém zlepšuje celkový zdravotní stav a člověk má pocit, že omládl o deset let. My jsme si tedy začali pěstovat kotvičník na zahradě a děláme si z něj kapky. Každý z rodiny je s nimi spokojen. Jde o to, že děláme silně koncentrovaný výluh, kdy stačí 10 kapek ráno a 10 kapek odpoledne a nemusíme složitě vařit čaje a vyluhovat je. Člověk je tvor pohodlný a takto dostuné kapky jsou dobré i na cesty či do práce. Pěstování kotvičníku a kapek se nám tak rozrostlo, že jsme tyto kapky začali prodávat. Máme na ně registraci a pokud potřebujete další info, podívejte se na domacikapky.cz Kapky jsou ta nejjednoduchší forma používání, v kapslích člověk nikdy neví co a kolik tam toho je a čaj je fajn, jen má trošku komplikovanější přípravu. Navíc kapky mají výhodu, že se jimi člověk nepředávkuje a upraví si potřebu dodle své váhy s přihlédnutím k věku.

Přeji dobrou volbu S pozdravem hanataj

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.