1xRozvoj dítěte - kostky s obrázky

Od: odpovědí: 4 změna:

Ahoj. Co si dítě rozvíjí, kdžy skládá takové ty kostky s obrázky? ( kouzelne-hracky.cz/... - mám na mysli toto). Musí se to nějak týkat ale těch obrázků. Rozvíjení myšlení? Nebo jak to nazvat? Díky.

4 odpovědi na otázku

 

 


1x

Prostorovou představivost, vnímání obrazové rozdílnosti a návazností; jemnou motoriku; učí se tak i znát zvířata. Jistě svou roli bude hrát i cvičení v trpělivosti a důležitá věc - schopnost dokončit rozdělaný úkol.

 


0x
avatar kapkanadeje

Soustředění, postřeh?

 


0x
avatar babkazov

Po dobu mého působení v mateřských školách cca 38let, jsem se nesetkala s dítětem, které by tyto kostky vyžadovalo vícekrát ke hře. Složit obrázek je nesmírně náročné. Je to složitější než puzzle. Každá kostka má na sobě 6 částí 6ticelků. Děti tyto kostky většinou sesypaly dohromady a stavěly z nich hrady. *hej* Přiznám se, ani já jsem neměla trpělivost s dětmi obrázek sestavit častěji, než 2x za rok. Neznám kolegyni, která by na tom byla lépe.*ee* Kostky jen zabíraly místo a čas na třídění. Není to fajn hračka.

 


0x

nevím kolik je Vašemu děcku,ale jak psala babkazov,kostky sice děti složí dle obrázků,ale většinou z nich stavějí,rozvíjí se samozřejmě pamět,pokud je Vašemu dítěti 2 a více zkuste toto,snad to pro rozvoj pomůže

hraveuceni.cz/...

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]