Manželka nemá chuť na sex

Od: Datum: 31.10.11 09:35 odpovědí: 46 změna: 27.05.12 22:34

Dobrý den, jsem s manželkou 3 roky a máme ročního syna. Se synem jsem doma já a pracuju z domu jako OSVČ, manželka chodí do práce a doma je o večerech a o víkendech. Po porodu úplně přestala mít chuť na sex. Ze začátku jsem to chápal, nejdřív bylo šestinedělí,a pak ji to pár měsíců ještě bolelo. Teď už je to ale rok, během kterého jsme spolu spali jednou za měsíc a v poslední době ještě méně často. Vždycky je na ní vidět, jak ji s tím otravuju a jak to chce mít rychle odbyté. Říká mi na rovinu, že ji to nebaví a že čím víc škemrám, tím větší blok v ní vytvářím. No a já samozřejmě škemrám tím víc, čím delší doba uplynula od posledního sexu. Teď mi nabízí, že se domluvíme a budeme spolu pravidelně spát dvakrát týdně, aby měla zbylých pět dnů pokoj (její slova). Nevím, jestli to k něčemu je, nebo ne. Mně totiž nejde primárně o uspokojení sexuální potřeby (na to si vystačím sám, jestli mi rozumíte), ale o jakýkoli náznak citů nebo pozornosti z její strany. Sama od sebe se mě nikdy ani nedotkne, nepohladí, nedá mi pusu. Ode mě si všechno nechá líbit, ale jen tak útrpně drží a na moje něžnosti nijak nereaguje. A při tom sexu je to stejné, absolutně bez zpětné vazby. Vysvětluje to tím, že nemá tak silnou potřebu fyzického kontaktu jako já (což jí moc nevěřím, protože dřív měla) a že je celá umazlená a uhlazená z našeho synka (což jí taky nevěřím, protože ho přes týden vidí dvě hodiny denně).Nevím, co mám dělat. Jednou jsem zkusil několik dnů se jí ani nedotknout a vůbec si toho nevšimla. Zkrátka mě nepotřebuje. Já jsem dlouhodobě frustrovaný a podrážděný, ona je vynervovaná, že na ni tlačím, a hádáme se. Oba to chceme řešit, ale nevíme jak, především proto, že prý sama neví v čem je problém. Nepomáhá ani sehnat si hlídání a jít na romantickou večeři, na výlet apod. Všechno jsem zkoušel. Díky moc za rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.10.11 09:44
avatar

Pokud jste vyzkoušel všechno a už si sám nevíte rady, napadá mne manželská poradna. Není to žádná hanba a pokud chcete manželství udržet funkční ve všech směrech, mohla by to být dobrá cesta.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pakla
Datum: 31.10.11 10:02

Jediné řešení=rozvod.Takovou ženskou jsem si vybral taky.Celý život jsem jen prosil o sex.Potom jsem přišel na to že ji vzrušuje porno.Najednou byla i chuť a dunaj hadra.Ale druhý den,skála.Prožil jsem život se žárlivými výstupy,na zábavy jsme nechodili,nesnesla abych šahal na cizí ženskou.Našel jsem si bokovku a byl pokoj.Asi měla chapa taky,nepátral jsem po tom.Pokud chceš být šťastný,jdi od ní,nebo ji vyžeň,podle toho čí je byt.Držím ti palce s rozhodováním.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lenochod
Datum: 31.10.11 10:31

Díky za radu, i tak se to dá určitě řešit. Jenže právě toho bych se nerad dožil, přece jenom ji miluju, naopak se bojím, že se rozejde ona se mnou. Navíc taky kvůli malýmu - ten jednak potřebuje oba rodiče, jednak by ho dostala ona, což by mě dost zdrtilo.

Od: des*
Datum: 31.10.11 10:40

No on je totiž vtip v tom,že se cítí jistá.Ženské se dovedou totiž šíleně přetvařovat.Vymáknou slabiny a zneužívají toho.Je potřeba se dostat výš než je její úroveň.Buďto se servete,nebo to vyřešíte.Nazačátek,ta smlouva na 2x týdně,je docela dobrá.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pt®
Datum: 31.10.11 12:15
avatar

"des", zřejmě máte zvláštní přístup k ženě rok po porodu, která chodí do zaměstnání. Vůbec nejste empatický, ani poučený, jaké změny se dějí v těle ženy, když se stane matkou. Ale zřejmě škoda slov, Vy máte svůj přístup a podle toho jste si vybral asi i manželku. je to můj názor na Vaši odpověď, která se mi nezdá správná. - stařenka

Ohodnoceno: 0x
 
Od: des*
Datum: 31.10.11 13:18

pt-můj názor na vás je taky vyhraněný a nikde to nerozhlašuji.Moje zkušenosti jsou poněkud jiné,než vaše.Už jsem tady někde psal,že jsem obklopen hodným synem,dcerou a dvěma vnoučaty.Nepotřebuji tedy,aby mne nekdo poučoval co mám dělat.Jinak,manželka si vybrala mne.Takže opět omyl z vaší strany,STAŘENKO.Jinak žena je plně funkční za 6neděl po porodu,jak je zvykem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 31.10.11 23:17
avatar

"des", nepsala jsem, že mám na Vás vyhraněný názor, ale že se mi nelíbí Vaše rada o manželce tazatele. Jste odborník ve své práci, ale ženě po porodu nerozumíte, a také nejsou všechny ženy stejné. To je můj názor. - stařenka

Ohodnoceno: 2x
 
Od: des*
Datum: 31.10.11 23:36

pt-bohužel,opět se mýlíte,vím dobře jak je ženě po porodu.První dítě dcera,vážila 4.80kg.Žena,postavy útlé,byla natržená,od hlavy až k patě.Šila ji nějaká dr.z Ruska,která byla na stáži a sice stylem sukování,bez prostřihu.Nemohla potom udělat pořádný krok a štichy si neustále natrhovala,až byl pryč poslední.Po asi 1/2ročním trápení...Chuť na sex? 0-0.0.Ale chtěla druhé dítě,tak ho měla.Syn měl 4.20kg.Utrhalo se všechno srostlé samozřejmě.Pan doktor co ji šil ,jen řekl co vás předtím šilo za prase a opravil co mohl.Jen chci podotknout,že první dítě máme z Obilného trhu v Brně a druhé z Ivančic.Ivančické děti byly proslulé záněty očí,byla tam nějaká infekce v porodnici,ale péče o matky vynikající.TAKŽE mně milá -pt-nic o porodu říkat nemusíte.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 01.11.11 00:13
avatar

"des", to je sice pěkné, co mi píšete, ale přečtěte si Váš příspěvek, a už se k tomu nebudu dál vyjadřovat:

...Ženské se dovedou totiž šíleně přetvařovat.Vymáknou slabiny a zneužívají toho...potřeba se dostat výš než je její úroveň.Buďto se servete...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: des*
Datum: 01.11.11 19:39

pt-asi to nemáte doma moc v pořádku a hlavně ta potřeba posledního slova...já ho doma mám.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.10.11 10:39
avatar

Je to těžké. Sex člověk k životu potřebuje a když se ho jednomu nedostává, nestojí to za nic. Rozvod bych ale nedoporučovala, jak radí rádce přede mnou, zvláště proto, že máte toho mrňouska a jinak Vám taky snad všechno ostatní klape. Některým ženám se to po porodu stává, upnou se víc na dítě, které především podle nich potřebuje péči a ochranu a manžela odstaví na druhou kolej. Nebo jsou z celodenní péče o dítě tak unavené, že večer prostě padnou a chuť veškerá žádná.

Není toho všeho na Vaši paní moc? Má teprve roční dítě a už od něj jde do práce. Doma je jenom večer a vidí ho jen 2 hodiny denně. Takový cvrček by přece mamku potřeboval daleko víc, než jen ty 2 hodiny. Kde to děcko celý den je? Asi se mu Vaše paní snaží vynahradit, že ho nechává celé dny bez matky, o to víc se mu pak ty 2 hodiny věnuje a Vy jste v pozadí. A také, když se vrací domů až večer, jistě má plno práce - zabezpečit dítě - koupání, krmení, prát, žehlit, jistě i večeři pro vás dva. Zaměstnání kontra rodina. Já bych se z toho asi zbláznila. To se potom nemůžete divit, že padne a nemá vůbec náladu na nějaké skotačení.*ee*

Možná, že by se vše urovnalo, kdyby byla paní s děckem doma do 3 let, než půjde do školky. Užila by si ho, pomazlila, na všechno by měla víc času a Vás by po návratu z práce čekal uklizený byt a dobré jídlo. A jistě by se pak změnila i v sexu, nebyla by tak uhoněná. Jistě plánujete i druhé děcko a to by mělo být počato v příjemné atmosféře. A ne, že pračka vrčí, žehlička smrdí,dítě brečí, večeře se pálí na sporáku a zezadu se ještě snaží laškovat roztoužený manžel. To by asi neměla chuť žádná. Tak o tom popřemýšlejte, ale zdá se mi, že manželka má na chod rodiny hrozně málo času /ty 2 hoďky denně/ a to se pak odráží i na sexuální stránce. *plac*Jaga.

Ohodnoceno: 5x
 
Od: lenochod
Datum: 31.10.11 10:52

Něco na tom bude. S klukem jsem doma já, hraju si s ním, krmím, přebaluju a tak. Je fakt, že domácí práce nedělám, protože když mrňous spí, tak pracuju. (Jak jsem psal, pracuju doma na počítači.) Vaříme a uklízíme jen o víkendu, přes týden na to není čas. Už mi manželka říkala, že by si přála paní na úklid, a já se tomu ani moc nebráním, ale ještě jsme to moc konkrétně neřešili. Že se mu věnuje ty dvě hodiny, to je v pořádku a naprosto to chápu. Jenže on chodí spát okolo sedmé a spí nepřetržitě až do rána (což je v 1 roce zázrak:), takže všechny večery máme jen pro sebe.

Že by měla být doma, to je asi fakt. Jenže by to asi nešlo ze dvou důvodů. Jednak kvůli penězům (já sice vydělávám víc než ona, ale stejně její plat potřebujeme), jednak s ním byla doma první tři měsíce a byla dost neštastná, pořád chtěla do práce mezi lidi a ne trčet doma s miminem. Tak jsme si to prohodili, protože mně zase naopak vyhovuje být doma.

Datum: 31.10.11 12:33
avatar

Když zůstane matka s dítětem doma do 3 let, bude se mu více věnovat a současně ušetříte i za uklízečku. Je od Vás chvályhodné, že se umíte o synka postarat, ale máma je holt máma, tu nenahradí ani sebelepší chlap. A když bude chtít mezi lidi, může se setkávat a popovídat si s ostatními maminkami na dětském hřišti, nebo si s nimi jít zacvičit. Jsou i cvičení s dětičkami - a všude tam bude mít společnost.

Syn je technik, má hypotéku na dům, mají 3 letou holčičku a mamka s ní byla 3 roky doma. Teprve teď od září šla malá do školky a mamka do práce. Také potřebovali peníze, jako všichni mladí, zvláště dnes, ale myslím si, že to vyřešili dobře ve prospěch dcerky i celé rodiny. Měli byste také uvažovat podobně.

Ale zdá se mi tak trochu, že Vaše paní vlastně neví, co chce. Na úklid by ráda paní, nechce trčet s miminem doma. Proč si ho tedy pořizovala? Nebo se Vám ji snad podařilo jednou za měsíc někde dohonit a...? Jednou to děcko má a je její povinností se o něj postarat, ne aby z toho byla nešťastná. Přes Vaši pomoc doma řadu věcí určitě nezvládnete /vaření, úklid.../. A tak je místo Vaší paní doma, u synka. Peníze budou a... Uvědomte si, že někteří jsou na tom ještě daleko hůř. Přimlouvala bych se za tu matčinu péči do 3 let. *modla* Jaga.

Navíc, když ji obtěžuje péče o vlastní dítě, uklízení i sex - tak dovolte otázku. Na co ji vlastně doma máte?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: viky®
Datum: 31.10.11 11:52
avatar

Vyměňte si to s manželkou, řekněte jí, že chcete jít do práce, nechcete být doma s dítětem. Ona je matka, dítě potřebuje mateřskou péči. Kdy má čas na dítě, když přijde večer, dítě je po večeři, nebo dokonce po koupání, nebo dokonce spí? Manželka je z práce unavená, ať zůstane doma, odpočine si. Proč musí být manželka do večera v práci? Syn je z nejhoršího už venku, začne mluvit,chodit, musí si ho také užít. Je jedno, jaké má manželka výhodné zaměstnání, důležitá je rodina. Vy zvládnete vše, starat se o syna, připravovat vám jídlo, pracovat, připravit manželce jídlo, koupel, když přijde z práce utahaná a unavený nemáte být? Co na to vaše paní? Když chce pracovat, tak ať si vezme práci na půl úvazku? Zbytek může být doma s dítětem. Sex je nedílnou součástí, spokojeného manželství. Divné je,že vám nedá manželka pusu? U nás v rodině bylo a je i po dlouhých letech zvykem, ráno se probudit, dát si pusu a říct,"Dobré ráno". Pusu si dáme i na ulici, kde se rozcházíme, každý jde někam jinam. To samé u našich dětí, kdykoliv se potkáváme, tak k pozdravu, patří pusa. Jak se manželka přivítá se synem, když přijde domů? To mu nedá pusinku? Nepochová syna, nemazlí se s ním? Přidejte se k uvítání manželky i tatínek má dostat pusu. Za celodenní nepřítomnost manželky, za všechnu práci doma, za starost o syna!Co poděkování za jídlo, žádná pusa? Jak to bylo před narozením syna, také žádné polibky? Žádné mazlení? Musíte být spolu s dítětem každý den oba, jinak není možné, něco řešit. Stačilo by přijít ve čtyři hodiny domů a řešit vše společně.
doplněno 31.10.11 12:15:

Není to špatné, manželka chce paní na úklid, kolik bude stát? Tak nějak slyším vaší paní, že se jí nechce uklízet a to máte jedno dítě? Nechce být doma s dítětem? Vlastníte vilu s deseti pokoji? To je na úklid dost. Když půjde syn do školy, budete potřebovat učitelku, která bude syna učit a připravovat do školy. / To je ze zkušenosti od nás ze sousedství. Pán si vzal o deset let mladší manželku. Po pěti letech se rozhodla mít dítě, potřebovala chůvu, pak paní na úklid, na konec, když syn šel do školy, chodí k nim denně paní, bývalá učitelka, která ho připravuje do školy. Mladá paní je doma, má vlastní Mercedes, nepracuje a na nic nemá čas, vůbec ne na dítě. Manžel pracuje 16 hodin denně podniká, aby vše zabezpečil.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: paaja*
Datum: 31.10.11 13:33

... na druhou stranu, vaši sousedi asi nebudou trpět nedostatkem sexu *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 31.10.11 12:04
avatar

Myslím, že nevědomky situaci vytváříte sám. Manželka, jen když Vás vidí, vycítí z vašich pohledů a slov, kam budou směřovat. Vy ji odradíte svou chtivostí předem. Píšete, že Vám nejde jen o to jedno, ale svým chováním, to dáváte přímo najevo. Je to také tím, že jste více doma a Vaše myšlenky se jistě často toulají k té jedné věci. Vaše paní přijde z práce a má v hlavě jiné myšlenky, nestačí ji čas, aby se zklidnila a nasměrovala se na Vás, na vaše společné chvilky , Vy jí ten čas nedáte. Žena není na knoflík ani na tlačítko, aby se přepla na jinou vlnu. V práci jistě přemýšlí o svém chlapečkovi, ten je teď prvořadý, je z ní matka. Věřím, že se vše srovná časem. Vaše paní dozrála v matku, jen Vy jste stále ten stejný kluk. Asi tak. Je to můj názor. - stařenka

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 01.11.11 06:44
avatar

Nezlobte se pt, v hodne vecech s Vami souhlasim, ale v tomto ne. Chapu, ze porod je velka hormonalni zmena, ale takove chovani normalni podle me neni. Jestli si pani chce udrzet rodinu, tak by se predevsim mela zamyslet sama nad sebou. Promluvit s manzelem proc na sex nema chut. Je otravena v praci, protoze chce byt s prckem? Asi ne, kdyz do prace sama chtela. Je prilis unavena, nedokaze se od prace odstrihnout a uvolnit se? To se da asi resit. Mame dve male deti, z toho jedno neco pres 1/2 roku a druhe pres 2 a 1/2. Stavie dum, takze jsem vecne mimo na stavbe, zena stiha varit, starat se o deti. V jejim pripade opradu chapu, ze je vecer mrtva a proste nema silu. I pres to se cas najde. Ne tak casto, jako driv, ale jde to. Takze by jsem panovi doporucil si se svou zenou promluvit pekne u vina, bez vicitek a poptat se co a jak. Jestli nema chut problem resit, protoze ho nevidi, tak asi mysli jen a jen na sebe a nebere v ohled potreby manzela. Potom je tu ta manzelska poradna, ktera by mohla pomoci a pani by si mozna uvedomila, jaky problem to v rodine je.

Jsou samozrejme i jine moznosti, jako, ze v praci nekoho ma a proto doma nechce, ale to snad neni tento pripad.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jumba
Datum: 31.10.11 14:23

Paní babajaga, to odhadla nejlépe a uplně souhlasím.*hej*A nevěřím, že v práci přemýšlí o prckovi a že je pro ní prvořadý.Může jít přece do práce( když nechce být s dítětem doma) třeba na 4-6 hodin a pak se může doma věnovat dítěti. Rozdělit si práci. Takhle pán se stará o dítě, pracuje taky a paní přijde domů dá" MOŽNÁ" dítěti pusu a strčí do postýlky a co dělá pak? Když se uklízí a vaří jen o sobotě a neděli? A ani nemá na nic jiného náladu? Jen ví, že by chtěla ještě uklízečku.Ale do práce šla, protože potřebují peníze, trochu postavené na hlavu.

Je tolik žen a mají více dětí a stíhají práci i doma, nebo to mají rozdělené a pak mají čas jít spolu i ven na procházku, nebo do kina, nebo si jdou někam na chvíli sednout, odreagovat se. Ale tady paní nechce nikam, nechce sex, nechce se mazlit, neuklízí, nevaří. Tak jak to napsala paní babajaga " naco jí máte"?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: olaf71*
Datum: 01.11.11 07:14

Na tohle může podle mne odpovědět jen žena,protože to mohla zažít. Já jako chlap si o tom myslím jediné.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 01.11.11 07:37

Především si vaše žena musí uvědomit, že to jak se chová není normální a musí to chtít řešit. Pokud nemá chuť na sex tak jí nechybí a pro ní je všechno v pořádku, ale to je prostě sobecký přístup - nežije sama.

doplněno 01.11.11 07:41:

Pokud bere hormonální antikoncepci, může být přičina tam, mnoho let se tomu vůbec nevěnovala pozornost, v poslední době lékaři připouštějí, že to v některých případech může mít vliv.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: o8m
Datum: 01.11.11 09:35

sex je vyustěním nějakých citů k druhé straně.Naplánovat si milování v manželství mi přijde jako ta největší blbost.Sex si můžeš naplánovat se sousedkou.Vyhopsáte se a jdete každý svou cestou.V manželství je to jinak.Pokud tě manžel-ka miluje,tak přijde sex sám a není o něj nutno žádat.Mám za sebou pět křížků a sex máme pravidelně.Doma nebo třeba v létě na dwece někde na samotě.Přijde to samo a je to stále stejně hezké jako když nám bylo dvacet.Jistý rozdíl s ohledem na věk tam určitě je,ale jak povídám.Je to krásné,příjemné a hlavně to není vynucené a vyprošené.S takovou ženou bych já nebyl.Přeju brzké urovnání vztahu.»Ľ

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.11.11 09:56
avatar

No já jak to tady čtu, tak nabývám dojmu, že vaší ženě to takto vyhovuje. Dítě tedy porodila, splnila si svoji občanskou povinnost a nyní se chce věnovat jen svojí kariéře a hlavně sobě, jelikož doma ji to s dítětem nebavilo. Víte, to je takové divné, když matku to nebaví s vlastním dítětem. Jo a ještě by si přála paní na úklid. To máte dosti náročnou ženu, když zvládá jen tu svoji práci a víc už nic. Ani na vás nemá náladu. A co takhle milenec? Nemá nějakého v záloze? Spousta mamin na mateřské dovolené stíhá i děti, a navíc mají i nějaké přivýdělky a vůbec je nenapadne, že by pospíchaly tak brzo do práce. Vždyť co může být krásnějšího, než piplat miminko úplně od kojence a vidět ho růst a pod.Toto vaše žena nezažívá a asi po tom ani netouží, co to jsou dvě hodiny nějakého mazlení se se synem? Nic, opravdu nic. A jestliže vy ji nezajímáte po sexuální stránce, tak je to taky divné. Neříkám, když je abstinence sexuální po porodu, tam je to pochopitelné, než se něco žhavějšího v ženě nastartuje, tak to chvíli trvá. Ale vaše žena - o dítě se nestará, stará se jen o svoji práci, ani domácnosti moc nedá, tak nevím, z čeho by mohla být tak unavená? Asi jste si vzal takovou tu přestavitelku žen-kariéristek. Ty se starají jen o sebe a svoji práci, děti je nebaví nebo unavují, vlastně jsou docela sobecké. Rodina je u nich až na druhém, třetím místě. Nemyslím si, že se to u vás nějak rychle změní. Vaší ženě to tak holt vyhovuje a od vás čeká, že na to přistoupíte. Co takhle si s ní o tom všem promluvit a říct jí vaše pocity?

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 01.11.11 10:03
avatar

Nejsem si jista, zda by pomohl nejaky rozhovor... pani se chova jako ledova kralovna... pokud manzela sama od sebe nepohladi ani mu neda pusu, a ani syn ji nezajima, mozna ji chybi zakladni socialne-emocni vazby.

Tazateli, nevim, zda to tu uz bylo zmineno, ale chovala se Vase zena drive stejne? Pokud ne, mozna se porodem spustila nejaka skryta vada... anebo je Vase manzelka jednoduse ledova mrcha (nadnesene).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jirin*
Datum: 13.11.11 01:30

Napíši jenom krátce ,mám stejný problém s mojí ženou ohledně Sexu.Moje žena je o 12.let mladší znamení Panna jsme spolu, také 3.5 roku. Před deseti měsíci se nám narodila krásná dcera Nikolka ,moc ji miluji. S předešlého manželství mám tři plnoleté děti je mi 45.let znamení- Stír-. Sex ze začátku vztahu na výbornou až jsem nechápal, já samozřemě sex miluji a co se najednou stalo. Manželka přišla do jiného stavu což jsme oba chtěli. Dva,tři měsíce to klapalo i když nějaká ta mezera byla,ale pak jsem nechápal já ,sex se úplně vypařil ,tak jsem si říkal musím to překousnout, tak jsem to kousal, kousal co mi zbývalo těšil jsem se na moji druhou dceru na moje zlatíčko milovaný .Nikolka se narodila, jako čtyřnásobný táta jsem se na porod těšil a u porodu jsem byl,byl to neskutečný zážitek.Takže, porod proběhl a vše bylo v pořádku, šestinedělí také ,akorát já pořád čekám až se moje žena konečně probere.Pánové určitě napíšou najdi si bokovku jako kdybych je slyšel tu jsem si mohl najít už dávno,já čekám jestli se žena probere není přeci možné, že sex nechce a nepotřebuje třeba má,nemá milence co já vím , prostě to není normální to já vím někdo říká zajděte do poradny atd. nemá to cenu i doktoři mají stejné problémy jako my,ale to ted nechci řešit musím řešit problém ohledne mého sexuálního života ten je na bodu - MRAZU - samozřejmě sex nemám ,snad přijde jestli ne ,tak to proberu třeba se svým dlouholetým přítelem penisem.Takové jsou ženy, některé by pro sex udělaly snad skoro všechno a jiné zase vůbec nic a to je normální ,já vím Bohumile, já vím ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 13.11.11 15:04

Teda je mi vas chlapu lito. Tuhle si mi kolega stezoval, ze se tesi, az manzelka prestane kojit, ale ze si musi rok pockat, protoze zkratka kdyz zena koji, tak on nema sex. Vubec zadny. Popravde, tohle vubec nechapu. Jsem po porodu ani ne 8 mesicu a myslim, ze muj partner si nema na co stezovat. Vim, ze kamaradka nemohla mit sex po porodu kvuli poraneni rok, protoze ji to bolelo. Co vase zeny, ptal se jich na to nekdo, jestli je to neboli? Ja jsem sice po cisari, ale i tak nebyl sex prvni asi 2-3 mesice prijemny, zkratka hormony zmeni porodni cesty i kdyz jimi zadne mimino neprojde. Je pravda, ze chut tedy prvnich par mesicu neni a kolikrat jsem rekla, ze jdu radsi spat, protoze se mi nechce investovat do sexu energii. Jinak pokud sveho partnera miluju, nedela mi problem ho uspokojit nekoitalni aktivitou treba 2x denne, pokud tedy sama nemam na souloz naladu. A v tomhle prave vase zeny nechapu. Myslim, ze odmitanim sexu i veskereho kontaktu se vam snazi naznacit neco, co vam nedokazi rict. Za sebe muzu rict, ze i kdyz neni chut, tak kdyz se sex neodflakne, dokazu si o uzit se vsim vsudy, i kdyz jsem na nej nemela ani pomysleni. Co vase zeny, jsou uspokojene? Protoze kdybych byla casto neuspokojena, opravdu bych nemela duvod neco takoveho vubec delat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jsmestastni
Datum: 13.11.11 22:44
my jsme velmi cerstve rodici, dva dny pred nastupem do nemocnice jsme se milovali, jsem 3 tydny po cisari a popravde se velmi tesim, az to pujde. ted uspokojim partnera jak pisete jinak a je spokojeny a ja taky, protoze me to velmi bavi.
Cely tehotenstvi jsem se velmi hlidala, jedla zdrave, vse pro mimi a pribrala jsem "jen" 10 kg, takze jsem skoro na svem.
u zakroku se mnou nebyl, neprala jsem si to, prisel druhy den.
Jsme spolu sest let a snad nam vse funguje tak, jak ma.
Muj partner si mysli, ze si casto za tyhle situace mohou zeny samy, dite je na prvnim miste, pak domacnost, pes, kocka a nekde na konci manzel jako nejaky brime.
My mame malicke miminko a vse je otazkou priorit.
Pro me je prioritou nase pohoda, spokojenost a zdravi vsech. Na prvnim miste je On, dite, rodice. Nic neni driv. A pece o vsechny musi byt vyvazena.
Nas vikend byl i s tak malickym miminkem bajecny, zvladli jsme neco poklidit, upect, pracovat na zahrade, jak mi sily stacily, vyzehlit, vylouskat orechy a v sobotu vecer jsme si pustili film, udelali dobry salat, mne byl koupen caj pro maminky, pripraven do konvicky, partner si dal vinko, dcerka byla s nami v kolibce, vedle ni dva pejskove a paradni vecer. A kdyz pro vas nekdo neco takoveho pripravi tak je prijemne ho prekvapit a udelat mu oralne dobre.
take je otazkou, jak o sebe zena pecuje, jak se po porodu vidi, jestli jako dojna nebo spise eroticky symbol. Ja jsem divna, sve dite velmi miluji, ale pocit kojeni mi nikdy nebyl prijemny, natlaky z okoli: kojte, kojte! takze mleko mam a pouzivam vyhradne lahvicky. proste chci mit prsa pro svyho partnera pekny porad a kojeni jim proste neprida na krase. Mela jsem 75f, mam ted 75g az h. Ale vim, ze ta malicka ho potrebuje, takze kompromis. A cely tehotenstvi jsem posilovala prsni svaly a plavala. A to, ze se kojenim tvori vztah mi nastesti vyvratil i muj lekar. Zeny s vpacenymi bradavkami casto kojit nemuzou a delaji to same, co ja, a vztah s miminkem tim neutrpi. a mne lichoti, kdyz mi partner rekl, ze si vazi myho postoje a toho, ze chci pro nej byt stale atraktivni, ze zadna z maminek v jeho okoli takhle po porodu nevypada.
Cely tehotenstvi jsem delala kegelovy cviky, nekolikrat denne a je velmi prijemny pocit, kdyz vam partner v osmym mesici rekne, ze ji mam jak dvacitka a jestli nejsem carodejka. Cvicim dal.
Nase sexualita neni prednejsi nez nase rodicovstvi, ale kvuli par rokum nechci, abychom se odcizili a az bude dite vetsi aby ta intimita vymizela.
Jen ty zeny si musi rici, co chteji, musi se podivat nejdriv samy na sebe a poku je neco spatne tak hledat priciny, ...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: almira*
Datum: 14.11.11 20:54

Kdyby jste byla přihlášens tak vám dám bod

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.11.11 21:48
avatar

Tvoje žena bude určitě dost atraktivní nato, aby si našla chlapa, který by jí ležel u nohou, anebo si je jista tím, že Ty nepůjdeš hledat jinam. Tak co by se namáhala. Podívej se na to odjinud. Máš příjemný domov? Máš uklizeno? Máš navařeno a vypráno? Máš postaráno o děti? Tak co chceš víc? Važ si toho! Mohl bys mít doma šmudlu, která nic neumí, nikoho nezajímá a je nekonečně blbá. Ale!? Ale každý večer by ti to nějak udělala. Tak co je lepší?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: psy
Datum: 13.11.11 19:52

Tohle lepší už nebude, buď rozchod, nebo si najít bokovku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.11.11 21:29
avatar

Bože Bože, a to jste ještě vy, chlapi, tak sebevědomí a nadřazení, nepochopili, že vám vládne žena? Tedy pokud to není nějaká chudinka, která se bez chlapa prostě neobejde a bude ochotna udělat všechno jen proto, aby jí ten "její", zůstal u pelesti. Největší legrace na tom všem je, že právě těmto ženám ti chlapi utíkají za jinými. Proč? Odpověď je jednoduchá jako facka. Chlap nemá rád sterotyp, můžeš mu dělat "orál" do bezvědomí, ale po nějakém, a to krátkém čase, ho to přestane bavit a začne "lovit" v jiných vodách. Budeš nudná, a nakonec se ani neudělá. On chce vzrůšo, on chce dobývat! Nechce tu, která se mu položí k nohám, tou začne po nějakém čase pohrdat. Dostal ji, už ho nezajímá. Ví, že se k ní případě nouze, může vždycky vrátit, a ona ho s otevřenou náručí přijme do svého lůna. Je jen málo těch, kteří se zamilují a dokáží svou ženu milovat, vážit si jí pro její jiné přednosti, než jsou její bradavky, forma stehen, či zadku čí já nevím co ještě. A já lituji každou holku, která se snaží toho svého "samce" udržet za každou cenu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: belphegor
Datum: 27.12.11 19:40

Ty jsi ale krava vid

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.11 19:44
avatar

,,Zuzymon"-nejsi náhodou blondýna?To by ani kráva nenapsala.Blondýna jo.

doplněno 28.12.11 13:51:

...ještě přidám svůj příběh.Ona Sůzy má trošku pravdu.Ale přesto mi to nedá a napíšu taky pár ,,hlodů ze života".

Moje bývalá žena je v absurditách expert.Do svatby a zjištění,že je těhotná,bylo sexu spousta.Po tomto zjištění a zřejmě po poradě s maminkou(taky učitelka),bylo po sexu.Dlouho jsem čekal,přemlouval,žadonil jak dítě o koko a nic nebylo.Tak to trvalo asi dva roky.Dítě už umělo mluvit,když byla opakovaná premiéra našeho prvního milování,které stálo taky za st.bačkoru.Průser byl v tom,že měla vše,co chtěla,ležela doma jak kráva a kynula a kyne do teď.Sex byl jednou za dva měsíce(4,krát-tam,zpět,tam a zase zpět).Všecko ji pak týden bolelo a nedala a nedala.O jídle to taky nebylo.Vařit totiž neumí ani ve 40.-ceti.A hlavně po našem rozvodu je pořád sama.Bohužel si už 8,let ani nevrzla.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: olaf71*
Datum: 28.12.11 14:07

to je na světovej rekord, nebo na Nobelovu cenu*frajer*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.12.11 17:44
avatar

To si piš,že jo.Ta po ní by ojela celou Vysočinu...*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: olaf71*
Datum: 28.12.11 17:51

a když k tomu vezme i střední Čechy, tak je to nejvíc*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: olaf71*
Datum: 28.12.11 07:05

zřejmě píšeš ze své zkušenosti. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ritah
Datum: 16.11.11 23:39

Za sebe říkám jednoznačně radu, která platí na mě a i na mé velké množství kamarádek - prakticky na každou. Pokud má žena něco jisté, ztrácí to jiskru a zájem. Možná mnoho lidí zde rozčílím, nechci Vás urazit, jen prostě, jak pro ní můžete být chlap, když skáčete jak ona píská? Vydupala si vše, co si přála... . Děláte chůvu vašemu dítěti a její jedinou povinností je její zaměstnání. Není vůbec činnorodá a má jistotu, že kdykoliv přijde z práce budete sedět doma a se psíma očima čekat, jestli se dnes smiluje a bude aspoň chvíli příjemná.

Pokud chcete bojovat, radím trošku zapojit fantazii. Přijde z práce, dejte jí prcka na krk a seberte se a odejděte, klidně na několik hodin. Pečujte o sebe víc než kdy dřív, zpívejte si, klidně odjeďte na víkend, vraťte se s kytkou. Tohle chování jí vykolejí z klidu. Pokud to jen trochu jde později přitvrďte a začněte pracovat a ať je ona s dítětem a stará se. Bude celý den doma sama, připadat si neužitečná, nepotřebná a pochopí. Hlavně dejte si třeba předsevzetí žádný dotyky, myšlenky na sex, nic.. . Spojená s kroky popsanýma výše...pokud je jen "znuděná" a jistá si s Vámi po těhlech věcech vyjde ze zaběhnutého klidu a nějakým směrem se hne...z vlastní zkušenosti.

P.S.- Nepřistupujte na ten sex 2x týdně...bude si připadat zneužitá a jak kus hadru, věřte mi...u mě to začalo 2x týdně a pak jsem udávala i minuty, jak dlouho to má trvat až to vyvrcholilo v naprostý odpor k sexu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rododenron
Datum: 30.11.11 17:55

Budete se divit, sice zadne dite jeste nemam, ale po operaci (zenske) mam uplne stejny problem, jako zde zminovana pani. Je to rok a trictvrte a nic se za tu dobu nezmenilo. Od operace me sex nebavi, a i kdyz jsem byla rok sama, bez pritele, sex mi vubec nechybel. Ted se snazim to zmenit , zkousela jsem kdeco, nic nefunguje. Radoby silny kecy o zenskych a milenkach je sice reseni, ale asi takove, jako kdyz vam sviti kontrolka v aute, ze dosel benzin. Staci vysroubovat a uz nesviti...problem vyresen. Jedine co asi zabere je sexuolog nebo poradce. Ruzne servery radi nechat si vysetrit stitnou zlazu a cukrovku... nebo predepsat lecbu na sexualni apatii odbornikem. Treba tady: http://www.zbynekmlcoch.cz/in…sex-co-je-pricinou-a-co-delat

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nu*
Datum: 28.12.11 14:23

Je to jednoduché, najděte si milenku...chvilku to potrvá, do té doby masturbujte.

Myslím že podobně postižených žen, tedy žen které jejich neschopný chlap sexuálně neuspokojuje nebo o sex nemá zájem je dost. Stačí si najít někoho vhodného s kým si budete rozumět a založíte si dlouhodobý mimomanželslý vztah.

Když na tom budete s milenkou oba dva stejně, bude to vyrovnané a proto by to mohlo být i dlohodobě funkční. Rozhodně lepší než vztah s nezadanou ženou.

Poradna je k ničemu, když to ta vaše nechce tak to enche, bu%d k tomu dozraje nebo bude do smrti frigidní. Pokud už nemá milence. No a pokud jde o výlevy moralistek a moralistů, kašlete na ně, nebo je rovnou pošlete do hajzlu. vy budete konečně souložit, a pokud to přeroste v něco hezčího, tím lépe,. Budete se milovat. S milenkou, na kterou se budet těšit. A ona na Vás. Moralistky a moralisté budou o tom jen psát, vy to krásné budete prořívat a budeet mít na co vzpomínat. Nikomu neublížíte, protože to s milenkou budete dokonale tutlat. A vyrovnáte se s tím oba jen v sobě, uvnitř. Rodinu to jen utuží, na ženu nebudete naléhat a ona se zklidní.

Rozvod bych si nechal na později, kdyby k tomu byl vážný důvod.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zoufalin
Datum: 16.01.12 11:04

Zdravím Tě,

jsem na tom se ženou úplně stejně jako Ty, žádná citová ani tělěsnáodezva od ni atd. chcešli rád bych si s Tebou o tom popovídal -mě potěšilo, že je na tom alespoň někdo podobně jako já.-piš na mail judaj@centrum,cz

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ilka*
Datum: 17.01.12 10:03

Sice nemám děti, ale s přítelem žiju několik let. Káždý ti může radit, ale situace je individuální. Máte se rádi a problém chcete řešit,

což je nejdůležitější. A hlavně už nejste semi! Dopuročovala bych nějakou poradnu, do které se taky chystáme :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tk
Datum: 21.01.12 01:38

Ahoj mám podobný problém ...

Přečetl jsem toto: http://www.zenax.cz/nechce_se…nou_psat_opravte_ji_10968.htm

Odpovídám takto :(možná jsem blázen )

Tenhle článek psala nepochybně žena, která také potřebuje servis...Vážení, ženy se chovají přírodou naprogramovaným způsobem .Má to co dělat s potřebou ,kterou má každá žena a to je neustále vyhledávat lepší geny.Patří pod to i to že šéf má peníze - tedy může lépe zabezpečit potomky.Je to podvědomé a zcela nekontrolovatelné.Muž zase podvědomě touží po získání více partnerek ktré by mohl oplodnit.To ovšem ještě neznamená že se chce nutně zbavit té původní.Tu má pořád rád a konec konců je pořád plodná ,tak se jí nemusí zbavovat,jen může něco zasít na jiné zahrádce.Kdežto žena nemůže zasít jinde .Ta musí zahnízdit se svým novým partnerem a proto jí příroda podvědomě radí přerušit sexuální vztah se svým původním partnerem a on jí tudíž opustí.S toho vyplývá že veškerý pokus o servis je marný .Manželství jako instituce je proti přírodě a evoluci.Manželství v našem pojetí řeší pouze materiální stránku věci,nebo ji komplikuje?
Píši zde z vlastní zkušenosti. Již mnoho let pozoruji svou Venušanku a nestačím se divit.Hlavně co vše je schopná a ochotná udělat,říct a sehrát jen aby se vyhnula sexu.Je to fakt na pozvracení.Pro zdravého normálního muže je sex potřeba jako jídlo ,vzduch atd. Ženy stále řeší neřešitelné ,nepodstatné ,ale když dojde na otázky sexu najednou utíkají od tématu mají spoustu práce,vymlouvají se na děti a tp.Lžou a mlží téměř neustále o svých záměrech.
Napsal Tomáš

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: jardadrda
Datum: 12.03.12 15:26

Dobrý den

Tak nevím jestli nereaguji moc pozdě.Když jsem četl váš článek vybavil se mi život s moji první ženou,mimochodem vše bylo stejné jako u vás.Ve skutečnosti nemá cenu nad tím moc přemýšlet,myslím na zachranu manželství.Vaše žena si vás prostě přestala vážit a třeba si to ani sama nechce přiznat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ttttttttttttttttttttttttt
Datum: 12.03.12 16:12

Dobrý den,

jsem sice pouze student, ale zajímám se o psychologii, především tedy vztahovou. Mysliím, že Váš případ je jednoznačný. Dle mého názoru jde o to, že muž jako samec má k pohlavnímu styku dva důvody, ten první je čistě citový a má obvykle asi třetinovou "sílu"(nemohl byste spát s kýmkoli, že ano), problém je v tom, že ty ostatní přibližně dvě třeniny jsou čistě fyzické a neovlivnitelné, když totiž dojde k naplnění a tedy i tlaku v spermatických žlazach ve varlatech, dostává muž "chuť" na sex, nejde o nic jiného než o potřebu uvolnit tlak.. stejně jako jiné primární potřeby, což zapříčiňuje to, že Vám bude sex příjemný i když partnerka nebude dobře naladěna.. U žen je "chuť" na sex čistě psychická, když se s nějakým člověkem cítí dobře, a nejde jen o to, že se zrovna skvěle baví, ale hlavně, že je si dlouhodobě jistá svou důvěrou a láskou (pozor láskou ne zamilovaností-láska je dobrovolná a každý den si musíme při probouzení rozmyslet, zda budeme daného člověka dále milovat.., ale zamilovanost je neovlivnitelný stav, který je vždy na začátku vztahu, ačkoli může nastat znovu i v průběhu něj), rozhodne se (tedy ne zcela vědomě), že se chce s Vámi oddat té slasti, spojit se v jedno.. Teď se dostávám k Vašemu problému, máte dítě, to samozřejmě není problémm, jde o to, že určitě neděláte vše, co před tím než jste jej měli. Doporučuji Vám si přečíst knížku "Pět jazyků lásky", je to skvělá kniha a dá se přečíst velmi rychle, protože má jen nějakých 100 stran. Určitě jste přestali dělat něco, co plnilo nádobu Vaší ženy - po přečtení knihy pochopíte. Každopádně na manželku netlačte, raději ji ukažte, že když nechce, "tak ani vy ne", zkuste si s ní místo toho třeba pěkně povídat a za každou cenu se vyhněte hádce, i kdybyste měl jiný názor, stůjte si za ním, ale nehádat, buďte upřímný, milý a pozorný. Nikdy nesvádějte nic na ni, i když to bude její chyba, že třeba neudělala něco zcela správně, raději oceňte, že to udělala než abyste vytknul detail toho či onoho, třeba ji to jen opravdu nenapadlo nebo si nevšimla.. ale jistě jí bude mrzet vy víte co.. potom se vzájemně vzdalujete.. Každopádně bych vyhledal manželskou poradnu, možná vyčkejte a zkuste si první přečíst tu knihu, možná to pomůže, ale určitě bych nešel za poradcem jenom kvůli tomu, že manželka nechce sex, tedy jděte tam s tím, že se vzdalujete atd. když na manželku budete vyrukovat s tím, že s vámi nechce spát a gtak, bude to vždy vypadat, že Vám jde jen o sex, i když to tak být nemusí..

Snad jsem pomohl, hodně štěstí!

Neváhejte reagovat

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 17.03.12 20:19

No a co když ty vaše ženy mají sex jinde, uspokojují se jinak, třeba pracíííí...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: andree*
Datum: 27.05.12 22:34

Co vám poradily?já mám doma zase manžela ...co nezná nic jiného než práci...a mne má jen na sex.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.