Práce na doma

Od: Datum: 01.01.13 18:41 odpovědí: 6 změna: 13.02.13 13:31

kde sehnat práci na doma, aby to nebyl podvod? Nepotřebuju nehorázné sumy, spíš jen přivýdělek, ale jsem nedůvěřivá a nabídky na internetu se mi moc nezdají, Nevíte o něčem?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.01.13 18:47

Nikde (práce domů neexistuje). Založte si živnost na tom, co dobře umíte, a po čem je poptávka.

doplněno 01.01.13 20:22:

Ohneto, Vaše maminka pouze potvrzuje pravidlo.

95 % "nabídek práce" není podvodem, nýbrž nabídkou podnikání (ten, kdo čte, nač reaguje, nenaletí). A spíše bych řekla 99,5 %.

___ Existují zaměstnavatelé, kteří za určitých podminek umožňují svým zaměstnancům práci z domova (nejčastěji v oblasti IT), další možností jsou překlady, výuka prostřednictvím webinářů, ...

Další nabídky bývají určeny zájemcům s ID I., II. nebo III. stupně, často jde o práci telefonistek nebo tel. operátorů.

___ Prosím nekomolit přezdívku a psát malými písmeny: ivzez Děkuji.

doplněno 01.01.13 20:25:

Pro tazatelku:

Nejde-li o jednorázový prodej, měla byste mít živnostenské oprávnění i pro Fler a podpobné portály (bývají kontrolovány).

Vyrábíte-li šperky, zkuste s nabídkou (vzorkovnicí) oslovit prodejce. Nebo si zařiďte živnost a prodávejte své výrobky sama.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.01.13 18:48

Dalo by se říct, že 95% práce na doma inzerované na internetu je podvod. Je dobře, že nepatříte k velkému procentu lidí, kteří to neprokouknou *palec*. Proto je těžké sehnat sehnat nějakou domácí brígádičku. Poptejte se známých, popř. využijte svých dovedností (vyšívání, háčkování, pletení atd.) Na internetu stěží narazíte na nějakou seriozní nabídku.

doplněno 01.01.13 18:49:

izves: ale existuje, jen to chce na nějakou kápnout, nejlépe přes známé. Má máti si k důchodu přivydělává šitím bot.

doplněno 01.01.13 18:50:

jé pardon, samozřejmě iVzes :)

doplněno 01.01.13 18:51:

já to snad správně neopíšu *smich*. Tak dotřetice Ivzez *uspech*

doplněno 01.01.13 22:35:

Tak pardon za velké I

P.S. já su taky s malým ;)

Od: prace
Datum: 01.01.13 19:33

Tak jsem docela zručná, vyrábím různé blbůstky a šperky, ale nenapadá mě, jak si tím vydělat. Zkoušela jsem prodej na různých "tvořivých" stránkách (třeba Fler), ale nic z toho nebylo..*nevi*

Od: buss®
Datum: 01.01.13 20:44

Na práci na doma moc nevěřím, éra takových pracovníků pominula, je jiná doba. Chce se to zamyslet co umím, co mohu nabídnout, zorganizovat, prostě podnikat. Proč na někoho dělat?

Datum: 02.01.13 07:19

Vyplňování internetových dotazníků. Je to za hodně málo peněz, ale trochu u toho i bystříte mozek. Mrkněte na ivyzkumy.cz, my-map.cz. Je jich mnohem víc...projděte si internet. Je to opravdu jen malý přivýdělek, ale lepší než nic. Potom podobný portál jako flér, je tisicveci.cz, nebo spechato.cz Tak hodně štěstí při hledání...

Datum: 13.02.13 13:31

skladat muziku - vypocty (statika, architektura, cokoliv) - rezbarstvi+truhlarstvi+tokarstvi - pleteni+hackovani+palickovani+kroje+tkani:krosna,stav+sitotisk - grafika+malovani+dizajn - siti+moda+navrharstvi - svatebni dorty a zakusky - poradenstvi odborne - montaz a servis cehokoliv - houby, kvetiny, mandarinky a tropic. ovoce ze skleniku - hlemyzdi, nebo jina farma (prodej prebytku ze dvora), akva,teraristika, proste chov - laminovani, odlevani, modelovani, keramika, modurit, vyroba svicek, mydla, rucniho papiru, hracek, drateny program, mozaiky, ramovani, plotr - tisk z folii, fotky na hrnecky, vazani kytic, kraslic, demizonu, - vyroba izolaci, beton. chodniku, plotu, stavebnich soucasti (napr. armovacich rohozi) - tuning, autofolie, servis karoserii, vysavani, cisteni interieru, lesteni, myti rucni - servis domacich: sekacek, rucnich pil, cerpadel, srotovniku atd. - ... a hlavne to, co neumim, uhodnout prani zakaznika a nabidnout mu presne to, co "nevi presne, co chce, ale chce to": takze - ptat se, ptat se, ptat se... a pak plnit prani. Jak to dela naprikad Blanka Matragi, ze jezdi do sklarny a vyrabi na prani saty ze skla. Zda se vam to, jako hloupost? Ne, neni, seriovku vam vyrobi kdejaky Cinan, Ind, a levnejc. Seriovku typu "montaz per" ani nehledejte, to delaji deti v Africe za hrnek stravy. Tu cenu asi nepodlezete.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.