Investce?

Od: odpovědí: 13 změna:

Dobry večer poraďte mi prosim nějakou investici?! Děkuji

13 odpovědí na otázku

 

 


2x
avatar ruze

2-3 děti a nemusíte řešit,kam s penězi! ;)

 


0x

tak investuj do mé firmy *smich*

to zalezi co si pod tim predstavujes.

investovat muzes treba do vzdelani ... predpokladam, ze ale myslis zhodnoceni penez. Pomerne dobry conceq koukni na netu. a velice dobre je v dnesni dobe investovat do nemovitosti. bud koupi pozemku, domu, bytu. nebo koupi pozemku vystavbu domu a po dostaveni prodejem zhodnotit sve finance

 


0x
avatar lidus

Cena? Nemovitost, zlato.

 


0x
avatar miramira

do bytu nebo baráku v dobrém technickém stavu v rozumné neboještě lépelukrativní lokalitě nebo obdobně stavební pozemek.

 


0x
Koupit byt a pronajímat jej. Dneska ale není nic jistý a nevěřím tomu že nebude hůř a nebudou ceny nemovitostí padat.

 


0x

investoval bych do dobrého šicího stroje a prachy bych si zašil do polšťáře

To jsou vyhozený prachy. Sesponkuj polštář sešívačkou!

 


0x

Nevím jakou částku, na jak dlouhou dobu ani do jakého rizika jste ochotný (ochotná) jít. Otázkou je, jaké zhodnocení čekáte. Troufám si říct, že bude nejlépe uděláte, pokud zajdete do kterékoliv banky nebo do Partners. Na takto položenou otázku je jakákoliv rada střelbou na slepo. Vím o parádní investici při částce milion a víc, ale jde o poměrně velké riziko. Měsíční úrok (z 1 mil) je víc než 8000,-. Že tolik peněz nemáte? To je holt smůla;)

To co nabízíš není investice, ale spekulace
doplněno 09.04.13 23:50: Poměrně velké riziko neni konzervativní investice. To jsou dvě rozdílné věci ;)

tosipis. Existují dnes investice se zhodnocením 20% za rok bez velkého rizika. A ten, kdo chce investovat nemusí mít ten Váš milion, ale třeba 100.000,- Kč. Takže je spíš štěstí, že ten milion tazatel nemá, páč kdyby jej investoval s Vámi, tak by třeba mohl mít holt i tu smůlu a přijít o vše.

Jinak se domnívám, že právě v tomto vlákně již odpovědělo pár rádců, kteří UMÍ investovat, nikoliv pouze "pokoušet štěstěnu".

Informace jsou to, co odlišuje (dobrou) investici od spekulace. Právě proto to, co pro Štírka může vypadat jako spekulace, je pro mě docela konzervativní investice. Ten kdo chce investovat a neumí to (tazatel), udělá neklépe, když se zeptá odborníků. Kdo říká, že nemá milion? Tazatel nespecifikoval, kolik má peněz. On vlastně neřekl vůbec nic a proto dočkal se namnoze "jalových" odpovědí. Mimochodem nevím jak se 100.000,- provádíte obchody s nemovitostmi?

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]