Změnil se a řekla jsem mu to.Štve ho to?

Od: Datum: 30.12.12 21:01 odpovědí: 7 změna: 30.12.12 23:19

Ahojte všichni.

Měla jsem velice dobrého kamráda a občas jsme si byli blíž,než obyčejní kamarádi,bohužel s časem se z něho stal celkem dost velkej sobec a egoista.Píši BOHUŽEL :(.Samozřejmě jsem mu to řekla,že mě to mrzí a kde se ztratil ten charismaticyký a skromný chlap,jenže on se začal "bránit",že tento "novej život" je pro něho lepší a dává mu více lepších zkušeností .Achjoj...Za pár dnů jsme si o tom pokecali a stále si trval na svém, a tak jsme s ním veškeré pletky usekla a řekla mu,že radši žádného,než toho nynějšího chlapa.Zdálo se mi,že mu to je celkem lhostejné.A ted k mé otazce :).Zajímalo by mně,jak to vlastně chlapi mají,když jím někdo blízky řekne něco,co se jim nelíbí a na co mají úplně jiný názor.Jak to vlastně berou a jestli je to aspon trochu mrzí a vrtá hlavou :).Celkem mi chybí,už ... :( a ten blbej mobil pořád nezvoní.Čekám na "signál",že ho to mrzí a chce být zase v kontaktu.Ale dočkám se někdy? Prosím,nemáte někdo s tímhle osobní zkušenost? :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 30.12.12 21:12

Povím ti, "jak to mají chlapi". Úplně stejně, jako ženský. Napadá tě námistka, že to ale každá ženská má přece jinak? Ano. A každý chlap taky. Proto ti na to asi nikdo jiný, než on neodpoví.

Navíc ti moc nerozumím, píšeš, že raději žádného, než takového... a pak zase, že doufáš, že chce být dál v kontaktu. Co vlastně chceš? Pokud se nehodlá změnit, tyhle dvě věci si odporují...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: houpacka
Datum: 30.12.12 21:21

Je to právě první chlap,který mě pořád něčím strašně přitahuje.Za mých 26 let se mi to ještě vážně nikdy nestalo.Ikdyž mě štve a změnil se.Znám ho už řadu let a známe se velice dobře,atak mi vážně chybí...:(.Nechci se mu vnucovat a taky NEBUDU,ale nevím,jestli ho tím k něčemu "vyprovokuji" nebo naopak :)

Datum: 30.12.12 21:40
avatar

Také zdravím. Urazila jste jeho ješitnost. Chlapa musíte brát takového, jaký je. Ne každý dokáže skousnout fakt, že na něm ženská vidí chyby a chce ho předělávat tak, jak jemu to nevyhovuje. On je takto spokojený, dal Vám to jasně najevo. Tak nečekejte, že přileze s prosíkem a bude mu to vrtat hlavou. To, co Vy jste zkritizovala, jiné může naprosto vyhovovat a imponovat... Myslím, že ho tím vyprovokujete jedině k tomu, že se od Vás bude držet dál. Ale mohu se mýlit, samozřejmě.

doplněno 30.12.12 22:55:

Není zač.*placni*

Ohodnoceno: 2x
 
Od: houpacka
Datum: 30.12.12 22:45

Děkuji moc za odpovědi.Vážně mi to dost pomohlo si aspoň trošku srovnat myšlenky.Děkuji ;).Takže pokud jsem to dobře pochopila,tak vy si myslíte,že by bylo nejlepší ho nechat "plavat" a at' si žije sám svůj dokonalej život.Však já si i tak myslím,že on si na moje slova jednou vzpomene,až se v té pyšnosti a egoizmu jednou"spálí" :).Ano,nechám ho tak,jak mu je nejlíp a budu se chovat jakoby nic a že mi je fajn i bez něho (ikdyž to bude asi těžší),možná se ještě někdy ozve,až si časem utřídí myšlenky v hlavě.Největší pitomost by byla mu to rozebírat a hádat se s ním,proč už nejsou věci,jak byly předtím a proč se takto chove.Nebudu dolejzat... :-P

Datum: 30.12.12 22:32
avatar

Co byste čekala, že bude mrzet egoistu a sobce?

A je to opravdu egoista a sobec? Nezačal jenom asertivně prosazovat své zájmy?

Pokud se skutečně změnil tak, jak popisujete, jsou mu Vaše názory úplně jedno.

doplněno 31.12.12 00:04:

Reakce na Tomáše:

Také si myslím, že už to v něm muselo být.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: houpacka
Datum: 30.12.12 22:55

Stal se s něho pán někdo,který nic dá se říct neumí a za poměrně dost krátkou dobu se dostal na poměrně vysokou pozici se slušným platem.Ale změnilo ho více věcí.Nejvíc mě mrzí,že kdysi byl štastný z toho,že se nechove jak každej chlap ,ale že má svoje osobní kouzlo,skromnost,jedinečnost,atd.A když jsem mu před měsícem řekla,že je jako každý chlap "dnešní doby",tak se drobátko urazil*frajer*.Což ale chápu. A tak to pokračovalo dál a dál a já tu změnu začala špatně snášet,tak jsme se chytli a vlastně ani nerozloučili.

Od: tomasgulas
Datum: 30.12.12 23:19

Proč se z něj stal pan Někdo? Ptám se jen ze zvědavosti...

Svěřím Ti malé tajemství: Člověk se NIKDY nemění. Maximálně se naučí nové triky, začne být opatrnější (mylně se to vydává za moudrost), ale nikdy se nezmění. To znamená, že pokud se Ti zdá, že se změnil, tak pravda bude spíše taková, že se začal chovat tak, jak se vždycky chovat chtěl a teď už se nemusí kvůli okolí přetvařovat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.