AUKRO - odstavený účet?Proč?

Od: Datum: 09.08.11 10:49 odpovědí: 54 změna: 25.09.14 13:41

Ahoj všem a dobrý den,

včera jsem se přihlásila asi po 4. za ten den na aukro...Večer mi však byl účet odstaven ... Nechápu proč.Nejsem si vědoma žádného porušení pravidel a aukro poplatky mám zaplacené - jsem i pár korun v plusu... Už jsem kontaktovala aukro, ale bez odpovědi...Stalo se Vám to taky?Popřípadě co bylo příčinou?Děkuji, hezký den všem,Eva

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.08.11 14:21

Dobrý den.

Technická závada nebo porušení pravidel aukro.

Vyčkejte na odpověď administratora Aukro.

Hans S.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.08.11 17:55

Jak radi Hans, vyckejte na odpovd adminu, pripadne se muzete poptat na Foru aukra, kde se aukraci schazi, urcite Vam poradi. Nekoupila jste posledni dobou neco s potizemi, nebo naopak neprodala? Mate v poradku a dle pravidel stranku O mne (pokud ji mate)?

Datum: 09.08.11 19:07

Dobrý den,

v dubnu jsem u jedné uživatelky koupila kojenecké mléko Nutrilon společně asi s 10 lidmi - všechny nás podrazila a okradla.Řešili jsme to s aukrotýmem, ale bezúspěšně... :-/ 1200,- v čudu... Já jsem 100% žádné z pravidel aukra neporušila... :-/ Nevím proč mi účet zablokokvali... :(

Datum: 09.08.11 19:16

Je mozne, ze na Vas nekdo podal stiznost, mohla jste i v necem pochybit, nikdo neni stoprocentni:) Ale zkuste se poptat na foru, je tam plno zkusenych dlouholetych aukraku. A nebojte, ucet se da zase zpetne odblokovat:)

Datum: 09.08.11 19:33

martinoo-podání stížnosti,řešení sporu atd.není samo o sobě důvodem ke zrušení účtu...Každý má totiž právo se k prolému vyjádřit-bohužel už se mi kolikrát stalo,že jsem narazil na neseriozní osoby-zahájil nějaký ten spor,řešil prolém s adminy atd.,ale zrušen účet byl jen jednomu z dotyčných,kde se sbíhalo asi 8 stěžovatelů-a to asi až po 14 dnech ignorace dotýčné osoby se k problémům vyjádřit...Jinak sám jsem prodejcem asi přes rok,již více jak 200 pouze kladných hodnocení-takže osobně jsem sám se sebou,blokací apod.problém neměl...Prostě jedná se o nějaký tech."kiks"-admin se nejpozději do druhého prac.dne ozve-alespon mám takové zkušenosti...V noci občas výluka i třeba jen části systému(a i uživatelů)-prostě zítra budete vědět víc...

Datum: 09.08.11 21:02

Pokud je stiznosti vic, prechazeji admini k udeleni trestnych bodu, ktere jsou pak odpovedne za blokaci uctu.. ale blokovana jsem nikdy nebyla, takze na pravy duvod stejne zrejme neprijdeme:) Mate pravdu, rano moudrejsi vecera;)

Od: roboot*
Datum: 09.08.11 20:20

tigrine lžete. Vždy když Vám zablokují účet na Aukru Vám v e-mailu s oznámením o blokaci přijde, Z JAKÉHO DŮVODU! (např. spojitost s jiným účtem, nezaplacené poplatky atd.) Takže tu nelžete!

doplněno 09.08.11 20:26:

A pokud po Vás chtěli doložit OP (projděte si e-mail a spam) a Vy jste to neudělala je blokace velmi rychlá...CCa 2 dny.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 10.08.11 06:08

Milý pane, zde máte odkaz na můj uživatelský účet... http://aukro.cz/show_user.php?uid=10972091 Mám tam pouze jedno negativní hodnocení a to jako oko za oko :-D , když jsem negativ udělila já, jinak samé kladné... Nemám důvod lhát :-D To jste mne fakt pobavil... Asi bych si toho byla vědoma a nepátrala bych zde po radě...

Poplatky zaplacené mám, vždyť to tady píšu... A žádný jiný účet nemám, to možná máte vy, aby jste si udělil bodík zde na poradte...máte fakt velkou fantazii, není mým zvykem lhát, ani krást, to opravdu nemám zapotřebí... Aukru jsem psala v neděli a žádná reakce či odpověď...

doplněno 10.08.11 06:14:

Ps: a email s oznámením blokace teda žádný nepřišel...

doplněno 10.08.11 06:32:

A nikdo z Aukra po mě nic nechtěl, prostě odstavili účet bez jakéhokoliv upozornění...

Datum: 11.08.11 23:53

Ověřte si u admina prosím, kdo dal bod, já sama to nevím...

Nechte si ty pohádky, vždy Vám přijde mejl, není jediný důvod blokovat někoho jen tak, účet máte sice (co se komentářů) týče v pohodě, ale víc my ostatní nevidíme. PS. nevidím jediný důvod, proč si nezaložíte obálkový nick a na foru Aukra se nezeptáte.

Ale dbezůvodně Vás určo neblokli, účastníci fora Aukra velmi často zjistí, že ten kdo brečí a stěžuje si (zakladatel vlákna) foru, je poté bratříček, podvodník atd. atd.

Neveřím Vám, že netušíte proč...

Datum: 12.08.11 13:09

Kdybych mohla dokázat to, že mi žádný email nepřišel, tak to udělám.Nepřišel mi ani email o oznámení posledních 2 kladných hodnocení...Nemám důvod lhát a to, že jste nějaká zakomplexovaná slepice, která nikomu nevěří, za to já nemůžu, u Vás radu nehledám...

Datum: 12.08.11 21:18

Přesně se projevuje Vaše povaha ;) Vy moc dobře víte proč Vás blokli, tak si neližte rány ;)

Od: skokycz*
Datum: 12.08.11 22:33

Já na Aukru jsem také, ale vaše ohodnocení je přímo skvělé... neberu fakt ten jeden negativ oko za oko.. také mám podobný za to , že jsem já udělil negativ za výrobek, který byl absolutně jinde, než jsem čekal... ale to je život. doufám, že se brzy dozvíte, co se stalo... Nemohl vám třeba někdo ukrást váš účet? Udělat s ním neplechu?

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.08.11 10:35

Máte pravdu, někdo můj účet použil a zneužil, ale nechápu to, jak se to v dnešní době může stát, když se všechno tak ověřuje... Emaily z aukra nechodí... Někdo to snad přesměroval, nebo já si to neumím jinak vysvětlit...

Od: foxliondragon
Datum: 25.09.14 13:41

Roboot, klamete vy, pretože dneska som si našiel zablokovaný účet bez akéhokoľvek upozornenia. Podotýkam, som iba čistý kupujúci, nemám žiadnu podĺžnosť, 100% kredit, bez žiadnych sporov, napriek tomu sa k aukciám nedostanem a doteraz ani len netuším, prečo. Na otázku mi odpovedal robot, že mi do 72hodín mi odpovedia *cteni*. To je teda rýchlosť. Dovtedy si márne môžem lámať hlavu, kde je chyba :(.

Od: hm®
Datum: 12.08.11 22:44

Když Vám nepřišla ani dvě poslední oznámení, není nějaký problém s Vaším mailem? Možná jim to tam hlásí nějakou chybu, nemožnost doručovat maily, a proto účet blokli. Určitě se s nimi ještě nějak spojte.

Datum: 13.08.11 10:07

Kdyby blokli každého, komu se nedoručí e-mail z Aukra, zbyl by tam Aukro tým sám :D To je totiž úplně normální :D

Od: montgomery*
Datum: 12.08.11 22:53

iPhone 4 - 16GB / DOVOZ Z USA

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:flfrhQXOfL4J:mobily.aukro.cz/iphone-4-16gb-dovoz-z-usa-i1758725377.html+Tigrine+site:aukro.cz&cd=2&hl=cs&ct=clnk&gl=cz&source=www.google.cz

Nabídka byla odstraněna zaměstnancem Aukra

Že by toto? Máte živnostenský list?

doplněno 12.08.11 23:19:

Aukce hodná udivené maminky na mateřské, nakupující na Aukru kojenecké mléko *smich*

Poštovné 250 Kč, doba dodani do 14 dnů, prodej více kusů, uváděná záruka nesplňuje české zákony, možnost uplatnění záruky odblokovaného přístroje v ČR bych chtěl vidět *smich* Neděláte někomu bílého koně?

Ohodnoceno: 4x

Datum: 13.08.11 09:34

Ježiši, no jo, tak to teda dobrý, to se už potom nedivím.Jak se toto může stát? Jak mám dát vědět aukru, že s tímto nemám nic společného? Děkuji za informaci, to mi vyrazilo dech...

doplněno 13.08.11 09:39:

ŽL nemám

Jak je tohle sakra možné?

doplněno 13.08.11 09:41:

Ps: a co je to ten bílý kůň? Já tomu opravdu nerozumím :-/

Datum: 13.08.11 10:10

Jasně někdo Vám na Vašem účtu udělal tuto aukci že? :D Shodou okolností Vám nedorazil ani e-mail o vystavení ani o blokaci :D Ježiši, nechte toho už :D Fakt si myslíte, že jsou lidi úplně blbý :D

Dle mého po Vás chtěli OP, tu jste nedoložila a tím pádem šmik...tečka. Ale sama to víte nejlíp ;)

Datum: 13.08.11 10:32

Máte pravdu - nedorazil email ani o vystavení aukce ani o blokaci! Nemyslím si, že jsou lidi blbý, naopak někteří jsou velmi vychytralí, ovšem ve Vašem případě už to hraničí s lehkou demencí, když si pořád melete svoji, že lžu... Tak si to myslete.Prostě se někdo naboural na můj účet - to se asi v dnešní době nestavá, že? Bože, už se zahrabejte tam, odkud jste vylezla a neotravujte tady.Já tu hledám pomoc a radu.Přála bych Vám, aby jste se dostala do mojí situace.Možná potom by jste uvažovala jinak.Mám malé miminko a opravdu nemám zapotřebí dělat si problémy...Tak se proberte!

doplněno 13.08.11 10:50:

A ještě : Nevím, co tím sledujete, kdybych s tím měla něco společného, proč bych tu hledala radu? Já Vás opravdu nechápu...Kdybych v tom měla prsty, tak bych se tady tím vůbec nezabývala a neupozorňovala na sebe, to dá rozum, ne?

Datum: 13.08.11 19:01

Je mi to úplně jasné *smich* Určitě nebude trvat dlouho a odblokují Vás :D P.S. Umíte se ohánět něčím jiným, než tím že máte miminko? :D

P.S. Jedu na Aukru pár let a vím jak to tam chodí, svůj názor nezměním ;) Narozdíl od Vás, neurážím ;) Já vím, že pravda se opravdu snáší blbě...

Od: juldab*
Datum: 13.08.11 13:57

To je hezký že jste ji tak rychle odsoudili. Kdyby jste se ale podívali na její minulé aukce zjistili byste že prodávala a hlavně kupovalasamý maličkosti. Tohle doopravdy vypadá že se jí někdo naboural do mailu přesměroval ho na sebe, na aukru změnilk heslo a ted dělá podvody.

doplněno 13.08.11 14:49:

to zkrat máte pravdu ale spíš si myslím že někdo získal hesla její neopatrností. Stačí se přihlásit z kavárny nebo přez veřejnou wifi a neštěstí je na střeše.

Datum: 13.08.11 16:29

Děkuji za odpověď.Já jen stále nechápu, jak je to možné, když má aukro vše tak perfektně zajištěné :(((

Od: hop®
Datum: 13.08.11 16:33

Nic nelze zajistit na 100%, bohužel. Zabezpečení je vždy tak chytré, jak je chytrý člověk, který jej vymyslel. A když je někdo chytřejší...

Zkusila jste se přihlásit na účet a zkontrolovat nastavený mail? Případně změnit heslo?

Datum: 13.08.11 16:48

Bohužel mne to do "moje aukro" nepustí...Určtitě je email jiný.. Někdo ho přepsal... stránka s mým účtem vypadá takto :

Datum: 15.08.11 07:59

A zabezpečení je samozřejmě závislé také na tom, jak se používá.

Datum: 14.08.11 22:26

Aukro možná ano, ale záleží na tom, odkud se připojujete. Já třeba doma vůbec v prohlížeči nemám povolenou historii, cookies mám nastaveno mazat hned po uzavření prohlížeče...víte proč? Když vám někdo něco dotlačí do pc, tak údaje pc ukládá a lze pak snadno toho člověka prohlédnout. Pak stačí nějaká vykutálená věc, jako nějaký mail, na který kliknete a je to. Nevyznám se sice úplmě v tom , jak to lze udělat, ale jsem si jistý, že takové věci tomu kdo napadne váš pc, určitě hrají do karet. Je třeba toto ohlásit na Aukro a možná i na Policii... nechci strašit, ale vaším jménem kdyby někdo udělal podovdy, tak budete mít problém. Zřejmě ten někdo i přesměroval mail na jinou schránku, proto nedostáváte absolutně nic z Aukra. Ted musíte jednat.

Od: zkrat*
Datum: 13.08.11 14:13

roboot: Vy si myslíte, že je absolutně nemožné získat přístupové údaje k aukro účtu cizí osoby a přesměrovat komunikaci jinam? V tom případě asi budete generální ředitel firmy SONY - ten si také donedávna myslel, že mají zabezpečenou síť. Poradit evidentně nechcete, jen obviňujete bez důkazů a hýříte smajlíky. A všechno víte nejlíp - jenže vševědoucí je pouze bůh, děd Vševěd a prezident ČR.

Pro tigrinu: Budete se muset spojit s aukrem a celou situaci s nimi probrat - jestli jste tu aukci opravdu nazadala vy, pak vám blokací účtu vlastně pomohli - někdo si na váš účet mohl vystřihnout hezký podvod... Začněte kontaktním formulářem aukra a řešte to. V téhle na fóru aukra diskuzi: http://cm.aukro.cz/phorum/read.php?f=315&i=327499&t=327499 je hned v prvním příspěvku kontaktní formulář, kterým můžete začít. Teď to nejdůležitější, ten, kdo váš účet použil, se musel nějak dostat k vašim přístupovým ůdajům - buď má přímo fyzický přístup k vašemu počítači a heslům, nebo máte v počítači nějakou nezvanou návštěvu - budete potřebovat někoho, kdo vám počítač prověří, nalezené škůdce odstraní a poradí s nastavením zabezpečení. Tady jsou pouze dvě možnosti - nějaké specializované fórum, kde vás rádce povede a porádí vám, co máte udělat (např. viry.cz, nebo přímo tady v sekci Počítače a příslušenství), nebo, pokud si na něco takového netroufáte, počítačový servis, který takové (placené) služby nabízí.

Datum: 13.08.11 16:37

Děkuji za odpověď zkrate ,

já jen stále nevím, proč se naboural někdo zrovna na mě a kde vzal heslo nebo co já vím...Absolutně netuším, kde bych udělala chybu.Na aukro se přihlašuji pouze doma, antivir mám..Aukru jsem napsala za poslední týden snad 10 emailů, ani na jeden mi nikdo neodpověděl Hlavně mi nejde odeslat ten kontaktní komentář - prostě nepřijde zpráva na email...Založila jsem si i nový email a celou věc jim napsala, že s tím nemám nic společného.Máte pravdu - na jednu stranu jsem ráda, že to blokly, protože kdyby někdo něco koupil, tak mám na triku pěkný průs... *ee*Taky mne zaráží to, že mi nepřišlo oznámení blokace, oznámení posledních dvou komentářů... a nejde mi dostat se ani do aukro fóra... Prostě jak tu někdo psal - jsem pro někoho bílý kůň, jen doufám, že někdo nenaletěl... Budu doufat, že se aukro ozve.Díky moc za odpověď...

Od: montgomery*
Datum: 13.08.11 17:53

Kontaktovat Aukro pomocí tohoto odkazu: http://aukro.cz/contact/contact.php?topic=137

Kategorie: Bezpečnost

Předmět: S mým účtem disponuje cizí osoba

Formulář: vysvětlení... (číslo aukce 1758725377)

Antivir chrání počítač proti virům a tím to končí. Duležitější je Firewall, který Vás upozorní, pokud se nějaký program pokusí něco odeslat z Vašeho počítače.

Byla jste vybrána pro podvod, protože jste potencionálně nejlepší oběť. Maminka na mateřské, která aukroúčet moc nepoužívá, ale má už celkem slušné hodnocení. Stačilo změnit mailovou adresu a v případě úspěchu poslat kupujícímu číslo účtu.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 13.08.11 21:42

Díky moc, vážím si vašich rad *andel*

Datum: 13.08.11 19:04

zkrat : Nikoliv, ovšem 99% těchto případů ( vždy byl tento uživatel strašný chudák) skončilo tím, že se přišlo, že si za všechno může sám. Bratříčci, podvody atd. atd.

Můj názor je ten, že paní musí moc dobře vedět proč jí blokli účet. O tom jak se chová, když jí někdo přitlačí ke zdi si myslím své. Ono totižn není všechno zlato, co se třpytí! Tečka!

Datum: 13.08.11 20:14

No a můj názor je zase ten, že toho víte zcela jistě nějak moc. Na to, že jste paní ani zabezpečení jejího počítače ani neviděl...

Pro tigrinu: Použijte odkaz z odpovědi montgomeryho, a uveďte tam, že nedostáváte žádnou e-mailovou komunikaci od aukra a přidejte váš platný e-mail. A stejně to nakonec asi skončí u klasické papírové pošty, zasílání kopie OP atd. Zabazpečení aukra může být děravé, ale pravděpodobněji bude problém (a zdroj úniku) ve vašem počítači. Antivir je sice nutný základ, ale zdaleka nestačí. Vhodnější by byl nějaký komplexní bezpečnostní balík (antivir + firewall + antispyware) a to celé také správně nastavit. Pokud tomu sama nerozumíte, chce to profesionála. Velká část triků, jak z lidí vylákat přihlašovací údaje je poměrně jednoduchá - dotyčný se pomocí vhodně podvržené stránky nebo e-mailu zeptá a někdo se skoro vždycky chytí, nebo se vám z navštívené stránky či vtipného e-mailu jako od známého nainstaluje špehovací program a váš PC už není tak úplně váš... No a nelze vyloučit ani to, že autora té aukce znáte a jen byste do něj neřekla, že něco takového dělá...

Datum: 13.08.11 21:46

Provedu dle Montgomeryho , díky moc za důvěru,ona paní R. jede asi v nějakém podvodu, tolik ví a je přesvědčená o něčem...Možná by svoji schyzofrenii měla léčit...

Datum: 14.08.11 13:14

Jako superprodejce mám možná o něco větší zkušenosti jak Vy a podvod si na rozdíl od Vás nemohu dovolit ;)

Datum: 14.08.11 17:26

větší zkušenosti než vy

Datum: 13.08.11 21:43

Chovám se tak proto, protože mne odsuzujete a ani mne neznáte, víte o tom kulový a chytračíte tady.To, že jste zatrplá a pořád si melete svoji je váš problém...

Datum: 14.08.11 12:49

Roobot, tohle jste vazne prehnal. Urazet nekoho, kdo sem prijde pro radu, a tvrdosijne neustale opakovat, ze vina je na jeho strane, neni ani fer a neni to ani vhodne.

Nevim sice, jak dlouho jste na aukru, ale jak to tam chodi, zrejme nevite. Ani aukro neni neomylne a muze delat chyby, castokrat se vyskytly pripady, kdy za chybu admina platil bezproblemovy aukrak. Stejne tak - pokud Vam nekdo ukradne ucet, zrejme moc nenadelate. Vsechny indicie k tomu smeruji a tazatelka chce evidentne tento problem resit, protoze ji trapi. Proc ji tedy neustale napadate?

Datum: 14.08.11 13:16

Můžete mi laskavě Vážená vysvětlit čím jsem Tigrinu urazila? Já jí řekla, že je podvodnice? Umíte číst? Pravděpodobně ne, poněvadž jinak by jste si všimla kdo koho uráží!

Já netvrdím, že je podvodník, pouze tvrdím to, že důvod blokace musí znát. Nic víc.

doplněno 14.08.11 13:25: První reakce Tigriny na mne - "A žádný jiný účet nemám, to možná máte vy, aby jste si udělil bodík zde na poradte..."
Druhá reakce na mne - "..Nemám důvod lhát a to, že jste nějaká zakomplexovaná slepice,"
Třetí reakce na mne - " naopak někteří jsou velmi vychytralí, ovšem ve Vašem případě už to hraničí s lehkou demencí"
Čtvrtá reakce na mne - "paní R. jede asi v nějakém podvodu"
Pátá reakce na mne - "To, že jste zatrplá a pořád si melete svoji je váš problém..."
Teď Vás žádám paní Martino, aby jste mi ukázala čím já paní urážím a dále zda mi vysvětlíte, proč toto samé nenapíšete Tigrině?...
Já samozřejmě nemůžu vědět a nevím proč je bloklá, pouze tu omílám svůj názor, že paní nevěřím , že to nevím, toto mi nadále potvrzuje fakt, že tato paní jakmile je trochu "zahnaná do kouta" se začíná sprostě a nejapně vyjadřovat pokud někdo napíše názor, který se jí nelíbí, takže o tom, že se jedná o svatouška si můžete nechat leda tak zdát...
Opakuji že není všechno zlato co se třpytí. Vy se tu nadále můžete snažit paní pomoci, od toho tu ostatně poradte je, ale ona si z Vás nadále může dělat hlupáky a smát se (a hleda radu jak z toho vyklouznout), a nebo taky nemusí...
Jen nechápu, proč si neudělala jiný nick (kecací) a nezeptala se přímo na foru Aukra...Oni totiž tam jsou lidé, co toho umí vyšťourat :) No nic, nadále končím zde a pouzte budu sledovat jak tento omyl jistě páni aukráci napraví neprodleným odblokováním uživatele s nickem Tigrine ;) Lovu zdar

Datum: 14.08.11 13:24

"presne se projevila Vase povaha... Takže tu nelžete!...Vy moc dobře víte proč Vás blokli, tak si neližte rány ...Ježiši, nechte toho už :D Fakt si myslíte, že jsou lidi úplně blbý :D...

To jsou takove narazky, naznaky, vysmech... ne, Vy jste nerekla, ze je podvodnice, ovsem nedivte se cloveku, ktery sem prijde pro radu a Vy ho zahrnete vlnou kritiky. Brani se - sice mirne neadekvatne, ale rekla jste si o to sama. Souhlas ovsem s tim, ze tez nekdy prehani, to ano. Takze tazatelko, nesnizujte se k urazkam. Odpoved, ktera se Vam nelibi, jednoduse ignorujte:)

Jako superprodejce byste vsak mohla vedet, ze ne vzdy je chyba na strane uzivatele. A toto nevite, tudiz soudite bez priciny. Ano, pokud se prokaze vina na strane tazatelky, milerada Vas pochvalim za dobry odhad. Ale do te doby, i kdybyste mela tisic zazitku s podvodniky a bratricky, se muzete mylit.

Datum: 14.08.11 13:28

Slovo nelžete je u Vás urážení? Pokud někoho nazve někdo slepicí je ale vše ok :) Říká se tomu "zaujatost" :)

Datum: 14.08.11 13:31

Dobra, zmirnim to na ten vysmech a napadani:) A tez jsem psala, ze tazatelka jedna neadekvatne, ale to jste zrejme preskocila:)

Ano, jsem zaujata, pokud si sem nekdo v dobre vire prijde pro radu a docka se jen obvineni a vyslechu. To se nezlobte, proti tomu budu zaujata asi porad.

Od: juldab*
Datum: 14.08.11 14:13

Vu jste možná superprodejce ale nick roboot sice na Aukru je ale je z Polska píše výhradně polsky a není superprodejce. Tak nevím kdo tady lže.

Datum: 14.08.11 14:59

Moc díky těm, kteří se mne zde zastali a dokázali poradit.S aukrem to doufám brzy vyřeším a pak sem dám pro osobu roobot odpověď z aukra...

Slepice slovo sprosté není... tento pojem se používá jako označení kura domácího.Jinak řečeno - slepice se velmi ráda v něčem hrabe... *haha* Ale pokud se Vás to dotklo... *uf*

Vy jste mne nazývala od samého začátku lhářkou, já Vás slepicí...oko za oko, zub za zub...Je mi jedno, že jste superprodejce... To bych chtěla vidět, s vaším zaujatým chováním.To asi posíláte jen na dobírku, ne? Nebo si posílat necháte, pokud něco kupujete, když nemáte důvěru k lidem... Nevím co Vám vadí na tom, že jsem napsala, že mám mimčo a nechci mít problémy...? Vždyť je to pravda! Mám skvělou rodinu a nemám zapotřebí si dělat problémy na akru.S čistým svědomím můžu říct, že jsem poctivá.A to, že bráním svoji osobu je snad naprosto v pořádku... Nenechám si sr...t na hlavu od Vás...! :-P

doplněno 14.08.11 15:11:
Roobot - si trošku protiřečíte, se mi zdá...
Můžete mi laskavě Vážená vysvětlit čím jsem Tigrinu urazila? Já jí řekla, že je podvodnice? Umíte číst? Pravděpodobně ne, poněvadž jinak by jste si všimla kdo koho uráží!
Jako superprodejce mám možná o něco větší zkušenosti jak Vy a podvod si na rozdíl od Vás nemohu dovolit
doplněno 14.08.11 15:19:

Konečně napsali z aukra, ale asi to bude na delší lokte...

Dobrý den, paní B.

v tuto chvíli bohužel není v kanceláři přítomen administrátor, který se danou problematikou zabývá. Bude Vás však v této věci kontaktovat ihned, jakmile to bude možné.
Děkujeme za pochopení.

Datum: 14.08.11 22:06

Na delší lokte to bude a AUKRO si bude chtít znovu ověřit minimálně vaší totožnost. Ale nezapomeňte si nechat zkontrolovat a vyčistit svůj počítač a hned potom změnit všechna přístupová hesla - nejen to z aukra. Protože i když vám aukro účet odblokuje, mohla byste na tom být za pár dnů stejně jako teď. Jen s horší vyhlídkou na vyřešení...

Datum: 14.08.11 19:36

Taky jsem si vsimla:) To ovsem nutne neznamena, ze vystupuje pod stejnym nickem... ja mam na aukru tez uplne jiny...

Datum: 26.08.11 22:18

Ahoj všem!

Tak hlásím, že se podařilo odblokovat účet s pomocí aukro týmu, po několika emailech se to konečně vyřešilo, nevím sice kdo, ale zkoušel někdo prodat i-phony, s kterými nemám nic společného.Aukro chtělo 2x kopii OP, kterou jsem jim obratem zaslala - vše v pořádku.Včera mi volala paní přímo z aukra a řešily jsme to přes tel - což mě docela překvapilo,že volají.Po dotazníku a několika kontrolních otázkách ve kterém se přesvědčili, že nejsem žádný podvodník mi účet odblokovali.Musela jsem změnit heslo a nastavení a už je vše v pořádku.Mám radost... Tak se mějte moc fajn a díky všem za podporu...

http://aukro.cz/show_user.php?search=Tigrine *ua*

Datum: 26.08.11 22:53

To jsem rada:) Me taky blokli asi na tyden, zapomnela jsem jaksi zaplatit 26kc:D Ale uz jsem tez ok. Tak hodne dalsich fajne obchodu a malo potizi!

Datum: 26.08.11 23:05

Díky Marti

Datum: 26.08.11 23:57

Také přeji hodně zdaru! Jsem rád, že ukradený účet je zpět. a jsem rád, že jsem vám věřil a dle svých zkušeností jsem to tipnul dobře na ukradený účet...narozdíl od jiných, kteří vám zkoušeli podsouvat cosi o tom že si vymýšlíte..proč by jste sem chodila pro radu, kdyby jste si vymýšlela? Zkrátka jsem moc rád že se to v dobré obrátilo.. Zdar a síllu!

Datum: 27.08.11 09:42

Skoky díky, vážím si Vaší důvěry Máte pravdu, ono by to asi byla pěkná blbost sem chodit pro radu, kdyby tomu tak nebylo I já jsem moc ráda, že je zase vše tak, jak má být Mějte se moc fajn , Eva

Od: lmisicka2*
Datum: 10.09.11 12:00

Dobry den, mam uplne ten samy problem, sem na aukru jiz cca 3 roky, samy pozitiva (cca 400), ucet mam zablokovany, z niceho nic :( neprisel ani mejl o blokaci, ani aukro se mi neozyva :((..

Datum: 10.09.11 15:57

Dobrý den,

zkuste nejprve pročíst celou diskuzi - mě se to díky radám některých - zde v této debatě podařilo dát během 3 týdnů do pořádku.Přeji Vám pevné nervy a ať se vše brzy vyřeší!*palec*Bombardujte aukrotým emaily dokud se neozvou... Mě to stálo asi 15 emailů

Od: lmisicka2*
Datum: 30.09.11 08:22

Dobry den, muzu poprosit, kontaktujte me na poradenstvizdarma@email.cz

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.