Inventury Kaufland - brigáda

Od: Datum: 03.08.11 14:40 odpovědí: 20 změna: 22.07.15 21:17

Ahojte, není tady prosím někdo kdo byl nebo chodí na inventury do Kauflandů?

Dnes jsem podepsala DPP a zajímalo by mě jak to probíhá dál. Paní na personálním nebyla moc sdílná, tak se mi nechtělo vyptávat.

Je placené třeba i to školení, které je pár dní před tím? Kdy jim mám náhlasit, že pracuju a že tedy chci uplatnit srážkovu daň 15 %?

Děkuji za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: tyra
Datum: 03.08.11 14:50

Na inventuře v Kaufu jsem byla loni.Školení bylo placené Kauflandem,a spočívalo v tom, že nám vedoucí provozovny povykládala ,co a jak se bude dělat ,na kdy přijít apod.Trvalo to asi hodinku. Co se týče nahlášení že pracujete - myslíte tím,že máte jiný pracovní poměr?, a uplatnění srážkové daně - jsem podepisovala zárověň s DPP.

Přišli jsme k večeru,rozdělili nám úseky a regály, a pak už se jen počítalo,zapisovalo apod. V polovině směny byla přestávka,

kdy jsme dostali svačinu a něco na pití.Utíkalo to docela rychle,a ani jsme nepostřehla že je ráno...

Ohodnoceno: 0x

Od: pralinkalinka*
Datum: 03.08.11 14:56

Ano, mám jiný pracovní poměr. Asi se tam pro jistotu ještě zastavím. Děkuju za odpověď

Od: pralinkalinka*
Datum: 03.08.11 15:14

Můžu se ještě zeptat jestli je nějaká sankce, když se nakonec nedostavím? Určitě to neplánuju, ale co když se něco přihodí.

Od: tyra
Datum: 04.08.11 07:02

Jestli jsou za to nějaké sankce nevím, to by mělo být uvedeno ve Vaší DPP.Pokud se Vám tam nechce,radši zavolejte a omluvte se,protože regály ke kontrole jsou rozpočítány tak aby všichni měli stejně a práce ubývala a zvládla se do otevření obchodu.

Pokud by se takhle zachovala dejme tomu třetina lidí,určitě by nebyli nadšení a o to více by měli problémů.

A taky by se Vám mohlo stát,že na příští inventuru,když to třeba budete moc finančně potřebovat Vás pro nespolehlivost nevezmou.

Od: misicka*
Datum: 10.04.12 13:38

No je lepší to nahlásit oni pak s tebou budou počítat a každá ruka tam pak chybí.M.

Od: vaclavscudla
Datum: 07.03.12 19:37

dobry den mel bych zajem o brygadu v kauflandu a je mi jedno co mi date za praci muzu vybalovat,pokladny a pod...dekuji za odpoved

Datum: 07.03.12 19:51

Milý Václave, TADY rozhodně žádnou brYgádu neseženete, natož v Kauflandu. Na to musíte zvednout zadek a jít se do Kauflandu zeptat osobně.

Od: jnve
Datum: 17.04.12 18:36

Chtěla bych si také sehnat brigádu. Můžete mi dát nějaký kontakt nebo info kam jít? Děkuji. jana, mail :jnve@seznam.cz

Od: viky®
Datum: 12.10.11 19:14

Inventury v Kauflandu. Tady nejde jen o Kaufland, když se dobře zapíšete, tím myslím dobrá pracovní morálka. Mají vaše číslo telefonu a v případě potřeby vám volají a nabízí práci třeba dopoledne, nebo i odpoledne, noc, jak zrovna potřebují. Budete chodit do Lidlu, Makro, Tesco, Kaufland, Albertu po celé Praze.

Pak si můžete vybírat, kdy se vám to hodí, co máte nejblíže.*smich*

Od: almira*
Datum: 12.10.11 19:38

V Kauflandu jsem byla 3x ve škole a super! Ne moc penízků pravda ale žádná těžká práce, velice to utíkalo - dostali jsme nějakou tu sváču. Za ty dvě noci jsem měla asi 900 korun. Jestli bylo placené školení to nevím - trvalo asi 45 minutek..Velice doporučuji! Mě to bohužel můj pracovní kalendář nedovoluje :(

Od: zandule
Datum: 04.01.12 08:38

..a může se zeptat jak se k těmto inventurám nočním dostanu? a takhle se jede celej tejden a nebo jen občas? děkuji za odpověd;)

Od: bava
Datum: 04.01.12 08:52

Nejlépe zajít do Kaufu a zeptat se.Pokud ještě berou dají Vám formuláře ty vyplníte,necháte si potvrdit lékařem (pokud jste poprvé).Inventury trvají dvě noci,obyvkle ze soboty na neděli a z neděle na pondělí. Při odevzdání formulářů Vám sdělí kdy je školení,obyvkle v pátek před inveturami,řeknou Vám vše potřebné,od kolika se začíná apod.

Tak jsem na ně chodila,bohužel se projevila migréna a po jedné takové noční jsem se složila a na další už nedošla...ovšem zavolala jsem a omluvila se.

Datum: 27.11.11 19:37

mám dotaz, mají nějakou věkovou hranici na tyto inventury, třeba jestli berou i důchodce?

Od: lemar0
Datum: 28.11.11 09:02

Jsem důchodce a taky chodím na inventuru do Kauflandu. Školení nám ale neplatí. Zaplatí jen hodiny odpracované při inventuře.

Datum: 28.11.11 11:45

Na inventury erou od 18 let, protože se jedná o práci v noci a tu mladiství dělat nemohou. Důchodce berou klidně taky. Já byla i v Ohromném Tescu, tam nám dali o půlnoci dokonce i bezvadné teplé jídlo včetně polévky.

Ale nevím, kde mám hledat. Letáky k nám na vesnici nechodí žádné, jenom Penny a Globus. A když náhodou přijedu do města a vidím u recepce tabuli, že hledají lidi na inventuru, bývá už obsazeno. Jaga.

Od: uska®
Datum: 28.11.11 12:06

Nehledejte v létácích atd ... napište mejíka na Kaufland a oni vám sdělí termín inventury políž vašeho bydliště.

Od: misicka*
Datum: 10.04.12 13:36

Ahojky, já dělám v kaufiku dlouho a na tu dan ti neodpovím-nevím a určitě ti nezaplatí za školení a ta inventůra dělá přibližně 500Kč na noc a dostaneš svačinu a pití.Jinak pevné nervy,protože je to dřina musíš hlídat datumy a počítáš a počítáš.Přeji ti hodně štěstí M.H.

Od: vratislavberky
Datum: 22.07.15 20:14

Dobrý den nevíte prosim o naky praci v Kunraticí 10 letech

Od: vratislavberky
Datum: 22.07.15 19:55

Dobrý den prosím víte onaky brigade od 10 ze zviraty ve Frýdlantě nebo v Kunraticích.

Datum: 22.07.15 21:17

V 10 už je spousta obchodů zavřených a zaměstnanci už jsou doma.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.