Orální sex - jak se přemoci

Od: Datum: 28.12.12 18:29 odpovědí: 19 změna: 28.12.12 22:04

Ahoj, mám takový problém...

Strašně se mi hnusí orál. Nikdy jsem to ještě nedělala, ale už z té myšlenky je mi zle. Přijde mi to ponižující a nejen, kdybych to měla dělat já, ale i u ostatních. Nevím, čím to je :/.

Už tři měsíce ovšem chodím s jedním strašně fajn klukem, milujeme se a už jsme spolu spali. Já bych mu to chtěla z vlastní vůle udělat, ale nevím, jak tu nechuť k tomu přemoct :/.

Nemáte nějaký tip, nebo nevíte co s tím?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.12.12 18:31
avatar

Namaž čokoládou,... a šup šup

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 28.12.12 18:33
avatar

"...začni tím, že zapomeneš na rady se šlehačkou a čokoládou.To je ozvláštění rutiny lidí, kteří orální sex provozují často a rádi, ne řešení tvého problému."

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.12.12 18:31

pokud se ti něco hnusí- nenuť se do toho

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 28.12.12 18:37

Navlec mu na nej kondom s jahodovou prichuti.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 28.12.12 18:46

Nevím, jestli to vůbec jde, zbavit se odporu k tomu, ale sex je hlavně o tom, aby oba dělali to, co se líbí oběma, tedy spíš promluv s přítelem, jak jsi na tom. Má-li tě rád, nebude nijak naléhat ani vyžadovat praktiky, které by se ti hnusily.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: drejdl*
Datum: 28.12.12 18:47

Když se ti to hnusí, nedělej to. Ani proto, že bys mu chtěla udělat dobře, protože byste prostě měli dělat je to, co se líbí vám oběma. Měla bys pak pocit, že ses pro něho obětovala, a to není dobrý základ kvalitního sexu /Pelíšky/.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: artik*
Datum: 28.12.12 18:50

pomůže ultra tenkej kondom a časem uvidíš ,ale řekl bych , že máš strach , že se ti udělá do pusy .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 28.12.12 18:56
Nepotřebuješ se premahat.Když navíc zafunguje davici reflex pak už tuplem se ti to víc zhnusi.Zkus to jednou.Netřeba ho mít celý v puse.To pomůže ruka.Párkrát ho olizni,vrch jakoby si jedla kopeckovou zmrzlinu-pouze na rty a dál už ne.Jakmile ho daš celý do pusy tak je konec-oni ti chlapi to berou jako výzvu a přiražejí.Těžko potom něco zmuzes.Nemůžeš mluvit a navíc když ti chytne zatylek je to na bliti.Pouze si sním hraj.Aspoň ze začátku.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.12.12 19:42
avatar

Asi se těžko jen tak přemůžeš, zkus "trénovat" na vibrátoru*palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 28.12.12 19:43

Takže, když se ti do toho nechce z důvodů, které jsi popsala, začni tím, že zapomeneš na rady se šlehačkou a čokoládou.
To je ozvláštění rutiny lidí, kteří orální sex provozují často a rádi, ne řešení tvého problému.

Chci tě ujistit, že nejsi sama, už jsem se s tím setkala u několika kamarádek (a dokonce u jednoho kamaráda, který měl naopak problém orálně uspokojovat ženy).

Osobně zastávám názor, že funkční vztah je jen takový, který umožňuje upřímnoust a kde funguje komunikacej. Moje rada tedy zní: promluv si s přítelem o svém vztahu k orálnímu sexu, o své nechuti, i o tom, žes to nikdy nedělala a že bys to přes to chtěla zkusit. Pokud tvůj přítel za něco stojí, pochopí to.

Zamysli se, co by ti mohlo pomoci... Např. pokud se ti to zdá nehygienické, dejte si předem společnou vanu/sprchu.

Pak se můžeš pokusit, pokud se ti doopravdy bude chtít... a uvidíš. Můžeš zkusit přítele na penisu nejprve jen líbat, nebrat ho do úst... uvidíš, co ti bude a co nebude příjemné. Když se ti to nebude líbit, prostě přestaň.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 28.12.12 19:45
avatar

Také zdravím. Tazatelko, cituji Vás: Nikdy jsem to ještě nedělala, ale už z té myšlenky je mi zle...Asi ne dost, když o tom dokážete psát a radit se, jak to udělat...Ne nadarmo se říká _ z odříkaného chleba největší krajíc, že? Pokud byste k tomu měla takovou nechuť, jak píšete, nezkoumáte, jak jí přemoci, ale jak se tomu úspěšně vyhýbat...Jen můj názor.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 28.12.12 19:49
avatar

Souhlasím s těmi, kteří doporučují nepraktikovat v sexu něco, co se Ti příčí a dokonce hnusí. Nikam to nepovede. Z Tvé otázky jsem pochopila, že to po Tobě ani nechce. Že bys mu to chtěla z vlastní vůle "udělat". Nedělej to, pokud Ti na tom člověku záleží. Dáš mu "ochutnat" z něčeho, co se Ti příčí, ale on to vědět nebude. Přece mu napřed neřekneš, že se Ti něco podobného hnusí, ale že ho miluješ tak moc, že se přemůžeš. Mohou se stát jen dvě reakce z jeho strany. Bude mu úplně jedno, jestli přemáháš pocit na zvracení, jen když si přijde na to "své". Nebo to druhé a on Ti řekne, že to vůbec není podstatné, že to od Tebe nechce. V druhém případě mu na Tobě záleží a Váš vztah může být i dlouhodobý. V prvním případě se na Tebe stejně vykašle, jsi mu úplně fuk.

Ale jak to tak píši, tak si uvědomuji, že by to mohl být i z Tvé strany i chytrý tah, jak si otestovat smýšlení přítele.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: artik*
Datum: 28.12.12 19:58

jak ví , že jí to vadí , když to ještě nedělala?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.12.12 21:08
avatar

Ona si to představuje artiku. A už jen ta představa jí vadí. To dokážu lehce pochopit.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pt®
Datum: 28.12.12 19:58
avatar

A proč bys mu měla něco takového dělat, proč o tom vůbec přemýšlíš, když se to to hnusí? Ne, nedělej nic, co je ti hnusné. - pt

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: janjo
Datum: 28.12.12 20:25

Vážená brownie, přeji hodně úspěchů v následujícím roce, roce 2013. Doporučuji Ti nic nepřehánět a nic neuspěchat. Začínat oboustranným něžným mazlením a postupovat tak, aby se to líbilo Tobě i partnerovi. Není to naprosto ponižující, ale zpestření těch krásných chvil ve dvou. Ještě jednou Ti radím, nic neuspěchej, ani nechuť násílím nepřemáhej, vše po čase přijde samo. Přeji Ti, aby jste společným, pomalým a neuspěchaným úsílím překonali Tvůj pocit a zažili společné nádherné chvilky - a nádherné to je, pokud je to oboustranné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.12.12 20:35
avatar

Nikde ale nečtu, že partner po Vás tyto praktiky vyžaduje.*bzum*

Když o tom nemluví on, nemluvte nikdy ani Vy. Kdyby začal někdy, že by to chtěl zkusit, zkuste mu to vymluvit. V sexu je pěkné jen to, co se líbí oběma. Pokud někdo dělá něco z donucení, už to není to pravé.

Slyšela jsem o slečně, která svého partnera po vynuceném orálním sexu celého důkladně pozvracela. A měla od toho pokoj! :D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cobrak*
Datum: 28.12.12 21:38

Dobrý večer.

Není přeci nic jednoduššího, než si o tom promluvit. Zda to vyžaduje a tak. Každopádně to berte tak, že je to pro Vašeho miláčka a on to pro Vás také dělá z lásky k Vám. Promluvte si o tom.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ron*
Datum: 28.12.12 22:04

Ahoj.
"Já bych mu to chtěla z vlastní vůle udělat, ale nevím, jak tu nechuť k tomu přemoct" ..to je přece úplná blbost. Chceš partnerovi udělat radost něčím, co se ti hnusí, z čeho je ti zle. A to mu má udělat radost? Proč si myslíš, že mu to udělá radost? Myslím, že tvůj odpor pozná a radost z toho mít určitě nebude, naopak. Nedělej nic, co nechceš. Znáte se krátce, nikdy nevíš, co se ti při sexu s ním začne líbit. Vztah (i sexuální) se vyvíjí. Nech tomu tedy volný průběh a radost si dělejte vzájemně jen tím, co vyhovuje oběma.
A pokud cítíš nějakou nejistotu ve vašem vztahu, orálním sexem to určitě nenapravíš.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.