Práce v módním časopise

Od: Datum: 28.12.12 17:04 odpovědí: 3 změna: 29.12.12 06:20

Chtěla bych pracovat jako novinářka v módním odvětví. Přeci pojem redaktorka znamená že navrhuje styl časopisu a já bych do časopisů chtěla psát články. Ale nevím zda novinářky pracují v módním časopise nebo jsou zde jen redaktorky. Jen myslím, že do časipisu snad musí někdo články psát takže by zde měli pracovat i novinářky, ale nejsem si zcela jista.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.12.12 17:15
avatar

Promiň, ale ty se chceš stát novinářkou, když neumíš pořádně česky? To je přece základ!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.12.12 17:44
avatar

Ahoj, už jsi se na tuto otázku ptala 18.12., a bylo Ti odpovězeno. Takže nechápu, co Ti stále není jasné? Tak si "vygoogluj" slovo novinář, a prostuduj si, co to obnáší. Ale pokud chceš psát, měla by ses umět lépe vyjadřovat, měla bys mít perfektní sloh a gramatiku. Takže u toho začni.

Jinak redaktorky sestavují časopis, jak z článků externích autorů, tak samozřejmě můžou přispívat vlastními članky. "Novinář" už je "vyšší level", většinou má vysokou školu, je ve Svazu novinářů a samozřejmě píše do novin náročnější články, než třeba redaktorka v módním časopise.

Už chápeš? Jestli si už toto vysvětlení nepochopila, tak se nezlob, ale tak ani na redaktorku v módním časopise nemáš...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.12.12 06:20
avatar

Novinářky mají něco v hlavě, zvládají bezchybně češtinu a nezahazují se v módních časopisech.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.