Vtipný svatební proslov?

Od: Datum: 20.07.11 16:04 odpovědí: 8 změna: 31.07.14 14:01

Dobrý den, poraďte mi kde najdu nějaký vtipný svatebni proslov. Svatba se koná teď v srpnu.

Předem díky za inspirativní odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: axus®
Datum: 20.07.11 16:10

Zalezi na tom kdo jste. Zenich, svedek, otec nevesty, teticka z tretiho kolene, nahodny kolemjdouci...

Pak se da lecoc vymyslet i zde na miste.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.07.11 17:51

Manžel zadal do vyhledavače proslov otce na svatbě a z toho všeho co našel jeden napsal, zakomponoval tam, že sice slzí, že přišel o dceru ale zase získal syna kterého neměl, že už se těší na vnoučata, přeje jim nejen boží požehnání ale i dostatek peněz...Všem na svatbě se to líbilo, hlavně když začal mluvit a kameraman vyskočil od stolu, stopnul ho a řekl začněte znovu.

Od: lidka*
Datum: 20.07.11 19:59

Zde si třeba něco vyberete - jsou tam i svatební, ale nevím, nevím: http://www.prani-pranicka.cz/svatebni-rec/ Spíš bych to zkombinovala, jak píše Liduš. Nebo použila jenom nějaké vtípky *vtip* a zbytek podle vlastní ispirace a znalostí nevěsty a ženicha. :)

doplněno 20.07.11 20:05:

A ještě jeden námět: http://www.svatebnicd.cz/index2.php?kat=2

Datum: 20.07.11 20:23

Před dvěma lety se mi vdávala dcera a tenhle problém jsem řešil taky. Nenašel jsem nic vtipného, neoposlouchaného, krátkého (řeči, že přicházím o dceru, získávám syna, že byli dva a teď jsou jeden a t.d. slyšíte už desetiletí na všech svatbách a jsou nudné). Takže jsem si to vymyslel sám. Při projevu jsem povstal, vytáhl papír A4 a začal... Po pár úvodních slovech jsem ovšem papír zase schoval (stejně na něm nic nebylo *smich*) a několika větami řekl všechno podstatné. Měl jsem úspěch. Právě proto, že to bylo originální a snad i vtipné.

Datum: 21.07.11 07:48

Před pár lety jsme vdávali vnučku.Složil jsem jim do příštího života tuto básničku.Pokud se hodí,dávám svolení k jejímu použití.

O Vás dvou.
Svazek dvou je spojení křehké.
Vy dva budete dnes už rodina.
Tady teprve vám život začíná
a nebývá to vůbec nijak lehké
V životě spolu jako dvojspřeží
zapřaženi do jednoho kočáru,
dáte-li všechnu sílu do páru,
daří se,když nepustíte se otěží.
A vjedete-li někdy do louže,
ten vůz vám tlačit pomůže,
(sem se napíše kdo přeje.)
JABRAKA

Od: jarmik*
Datum: 22.07.11 13:27

Než recitovat cizí vtipný, to bych raději řekl nevtipný, ale vlastní...

Od: mkupfer
Datum: 30.07.14 15:24

Já bych se asi nedržel nějaký rádobyvtipný šablony, co člověk najde na internetu, ale sestavil to na míru těm konkrétním svatebčanům. Připomenout nějaký vtipný vzpomínky, co jste spolu zažili, trochu pošťuchování (ale ne vyloženě ztrapňování).

Od: pravnik
Datum: 31.07.14 14:01

no, já když jsem vdával dceru, tak jsem řekl zeťákovi - když si ji nevezmeš, bude Tě to stát hodně peněz (výhrůžně), a jestli si ji vezmeš, bude Tě to stát peníze všechny a pořád... (prorocky). Dodnes mi říká, jakou jsem měl strašlivou pravdu...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.