Chlorella pyrenodoisa a potize s polykanim

Od: Datum: 15.07.11 11:41 odpovědí: 10 změna: 25.07.14 14:12

Dobry den,mate nekdo prosim vyzkousene uzivani teto rasy v tabletach?Byla mi doporucena,prez upozorneni ,ze tezko polykam.dnes to poprve testuji,tablety si drtim,ale hruza a des.kazda lzicka,kterou pozru rozmichano s vodou,tak jeste musim dlouho zapijet,aby me prestala dusit.Mam takovy pocit,ze by mi to zabralo cely den,nez do sebe dopravim polovinu davky coz je 7 tablet.Nezkouseli jste to nejak s jidlem,ikdyz se to ma na lacńo.Tablety jsou dost drahe,tak nevim,jestli mi nakonec nezustanou lezet.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hance09
Datum: 15.07.11 14:48

Já ji polykám celou nebo rozkoušu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.07.11 19:23

celou bych nespolkla a rozkousane vas pak ani trochu neskrabe v krku?Ja jsem to rozdrtila na prach a rozmichala ve vode citim to v krku cely den,uplne me to svira.Je fakt,ze mam reflux jicnu a v tom bude cely problem.

Od: petrhorniser
Datum: 15.07.11 15:01

Dobry den,

zalezi take na tom, jakou chlorellu jite, nektere jsou chutove temere nepozivatelne. Jinak je mozne je polknout v celku, rozkousat ci vycumlat. Take je mozne je rozdrtit do jidla. Jogurty, testoviny atp. pro vice informaci navstivte www.zelenyobchod.cz

Datum: 15.07.11 19:36

Vypad to od Ceskeho vyrobce-Medicol.cituji-ASP CZECH s.r.o. Slusovice-WWW.medicol.com Jsou to zablety o hmotnosti-250mg a ma se jich brat 15 denne.Zrovna tedy nevoni, spis to smtŕdi jak psi granule.ale ja pri svych problemech kaslu na chut,hlavne aby me to tolik nedusilo.mam za sebou prvni davku,rikam si je hlavne ve mne,ale pocity hruzne.take jsem slysela,ze se vyrabi v prasku,kdovi,treba je to jemnejsi,jinak ve vode se rozpustit moc neda,jak se nadrti,tak zustane. Jeste se zeptam.o jake hmotnosti a kolik tablet uzivate?Koukala jsem ze jsou ruzne a za ruznou cenu.Ja jsem si objednala 2 baleni po 750 tabletach.takze 1500 tablet za 570kc. tableta ma tedy 250mg,jak uz jsem zminila.Jsou take baleni od jinych firem za cenu 1700kc,tam budou asi vetsi tablety,nebo nevim,mozna predrazene.

doplněno 15.07.11 20:16:

Ted jsem jeste porovnavala slozeniu mineralu a vitaminu,tak v te co mam spoustu neni.Ctu tady jen bilkoviny,sachridy,tuky,vapnik,horcik,zelezo,chlorofyl,beta karoten,vitaminy-A,C,B6,B2,B1,nic vic.tak to jsem si asi naletela.oni presne slozeni v nabidce nepisi,to jsem se docetla na krabicce az doma.Jak je to u vasi,mate obsah na krabicce,stejny jaky slibuji v nabidce?DEkuji

Datum: 17.07.11 10:15

Dobry den, pokud je mi znamo, tak chlorella od Medicolu je pestovana v Cesku v okoli Trebone. Dle meho nazoru nemuze byt tak kvalitni jako ta z Asie, kde je slunecnych dni nepomerne vice., ten je dulezity pro obsah chlorofylu. Dulezite tak je, zda jsou v tabletach nejaka plniva ci pojiva.

Tablety se vzdy vytvari z prasku a po opetovnem rozdrceni by se mel postupne rozpustit. Tablety Chlorelly Fresh i Chlorelly Green Ways jsou 250mg v baleni jich je u Fresh 1000 (250g) a u Green Ways 1200 (300g). Prevnetivni davka je 16 tablet denne, rozlozenych do trech davek za den 6-5-6.

Pokud nemaji vsechyn prvky vypsany, neznamena, ze tam nejsou. Velmi zakladni obsah je na krabicce, detailni pak na prilozenem letaku.

Datum: 17.07.11 11:35

Dekuji za odpoved.Take se uklidnuji ,ze tam treba jsou a na krabicce ne.letak mi neposlali.koukam ze vsude maji i jine davkovani,tady 15 tablet na lacno,mozno rozdelit do 2 davek.S tim uzivanim jsem na to trosku prisla.davam si zalezet na drceni,uplne to rozetru na prach a take aspon na hodinu namocim.Poprve jsem ji nemela uplne na lacno a to mi delalo potize,tad si davam nejdriv lek nolpazu,proti kyselosti zaludku a pak vypiji sklenici chlorelly.takze snad uz to bude dobre,jen priste budu vice koukat na slozeni a kvalitu,nez cenu.Mrknu jaky je cenovy rozdil na tu Green ways,ale asi bude znacny.

Datum: 17.07.11 19:02

Dobry den jeste jednou se sem vracim,jelikoz nejak nemuzu objevit cenu a zaroven pocet tablet.Muzete mi prosim napsat kolik stoji green a fresch vami popisovane.Moc dekuji za odpoved.

Datum: 18.07.11 21:19

Dobrý den,

Chlorella Fresh stojí 790,- za 250g

Chlorella Green Ways stojí 1090,- za 300g

doporučuji se podívat na http://www.zelenyobchod.cz/ne…elly-tabs-chlorelly-lifefood/ a také na http://www.zelenyobchod.cz/ne…green-trend-jecmene-lifefood/

Datum: 18.07.11 23:00

MOc diky.to by jeste slo,sice jsem koupila za tu cenu o 500 tablet vic,ale ..kvalita je kvalita.

Od: tomastomas*
Datum: 25.07.14 14:12

Není chlorella jako chlorella. Přestaňte se dívat na cenu, ale podívejte se na kvalitu a zemi původu...Pokud je chlorella pěstovaná někde, kde je problém s půdou, je tam hodně těžkých kovů apod...Tak co myslíte? Pomůže Vám taková chlorella? Hlavně pozor na chlorellu z ČÍNY! Chlorellové farmy v Číně mají nejvyšší úroveň kontaminace těžkých kovů. Téměř všechny chlorelly pěstované v Číně, které jsou komerčně pěstovány obsahují hliník a arsen, olovo rtuť a další těžké kovy které nesplňují limity. Všichni chceme ušetřit, je to přirozené, ale někdy se vyplatí do sebe investovat. Hlavně když jde o zdraví. Chlorellu nemusíte brát jen když máte problémy, ale můžete jí brát i jako prevenci. Obsahuje mnoho vitamínů a prospěšných látek

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.