Špičkové urologické pracoviště

Od: Datum: 09.01.13 22:27 odpovědí: 1 změna: 09.01.13 22:40

Zdravím,

již od útlého věku mám problémy týkající se erekce, která se buď nedostavila a když jo, ihned odezněla. Až nedávno jsem tento problém začal řešit, obešel jsem několik pracovišť až jsem skončil v Motole, kde mám špatné žíly a cévy, a v penisu mi nejde zadržet krev. Absolvoval jsem tak operaci "laparoskopie", která měla za cíl ty žíly a cévy zneprůchodnit. Nastalo menší zlepšení, ovšem po čase se stav vrátil do původních kolejí, absolvoval jsem druhou operaci s tím, že první týdny byl výsledek znatelně lepší. Ovšem nyní se opět vše vrací do starých kolejí. Pokud by operace nepomáhaly, byla mi navrhnuta penilní protéza.

Moje otázka zní, zda mohou existovat jiná řešení, a zda v ČR je jiné lepší pracoviště, než Motol v Praze, kde by byly schopny mi lépe mi pomoct. Penilní protézu vidím jako krajní řešení, které je navíc finančně velmi nákladné.

Budu rád za jakékoliv odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.01.13 22:40
avatar

Podle mne v tomto oboru je Motol špička.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.