Loupání kůže na penisu

Od: Datum: 26.06.11 11:33 odpovědí: 16 změna: 14.05.14 13:01

Je mi 20 let a asi od 17 let mám problém s loupáním kůže na penisu. Samo od sebe to nezačne, začne to při masturbaci, ať už si to dělám sám nebo někdo jiný. Je pravda, že jsem si to dopřával i několikrát za den. Teď i když masturbuju třeba jednou za 3 dny stále se objevuje stejný problém. Už mě to trápí moc dlouho a chci to trápení ukončit. Prosím poraďte, něco musí existovat

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.06.11 11:51

Zajdi na kozni,napise mast.muze to byt treba exem,nebo nejaka zvýsena citlivost kuze.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.06.11 11:52

Existuje pan doktor. Muze jit o nejakou poruchu, nakazu a podobne.

Od: cibuk*
Datum: 26.06.11 11:53

Bylo by lepší si zajít na kožní odd. Musíte také vědět zda to svědí-kvasinková infekce.Nebo si kupte v lékárně mastičku Fungicid.Na kvasinkovou infekci působí dobře Canesten.Ale je možné,že jsou i učinnější mastičky a to by vám poradil kožní lékař.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.06.11 11:58

S temi kvasinkami moc nesouhlasim, za tri roky by se kvasinkova infekce rozjela do takove miry, ze by toho lekare proste navstivit musel, protoze by paleni, svedeni a tak nevydrzel:)

Od: cibuk*
Datum: 26.06.11 17:08

martinaa-máte pravdu já si důkladně nepřečetl otázku a ty 3 roky jsem přehlédl.Beru zpět kvasinkovou infekci.To by již skutečně asi ten hoch dokvasil.Omlouvám se.*bzum*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 26.06.11 17:10

Netreba se omlouvat, nikdo nejsme dokonali...Dokvasil:D:D To je paradni slovo:D

Od: pavel126p*
Datum: 26.06.11 12:30

Vždy po následném umytí loupající se kůže zmizí. Předtim ani po tom penis nesvědí a ani nepálí.

Datum: 26.06.11 12:40

Prvni krok je calciova mast a omezeni myti mydlem a drazdivymi sprchovymi gely, ktere vysusuji kuzi a podporuji jeji dalsi loupani.

V kazdem pripade hybaj k doktorovi, aby Vas problem neprerostl do chronickeho stadia.

Od: des*
Datum: 26.06.11 13:25

Myslím že by ti pomohlo jen jedno-amputace a následně předělání na ženskou.Očividně ti tvůj úd vadí,tipuji na alergii na honění.

Datum: 26.06.11 12:46

takže asi před tím a potom hned umýt, aspoň před tím i ruce, používat lubrikant nebo aspoň nějakou mast, a zvolit střídmost... třikrát denně je na tebe zřejmě trochu moc... zkust to jednou za tři týdny...

kup si nějakou podtlakovou pumpu, třeba i s vibrací, snížíš tím přímé mechanické tření a následné loupání...

...a nepodsypávej si písek, aby jsi si ho nezedřel... ještě ho budeš potřebovat...

Od: freebird*
Datum: 26.06.11 13:13

..@pavel126p:

..já mít takový problém tak sem už u Dr a ještě předbíhám ve frontě :D

Od: pt®
Datum: 26.06.11 17:12

"pavel126p", já si myslím, jestli se Vám na přirození nedělá mozol. Kdyby se kůže nsloupla, tak zatvrdne, jako mozol. To je můj názor. - stařenka

Od: pertl
Datum: 26.06.11 17:40

pavel 126 ty to tam ručkuješ asi moc rychle a na sucho*bezim* jestli to není spálenina *smich* pořid si místo honičky samičku

Od: plzak
Datum: 26.06.11 17:35

Tak si ho přestaň honit a mozoly po čase zmizí. Nebo si nech odoperovat spodní řadu žeber, aby sis ho mohl sám kouřit. Jak Marylin Manson.

Od: jelenjelenovic
Datum: 26.06.11 20:16

já bych hádal, že to co se ti loupe neni kůže, ale jen zaschlé sperma *palec*i když ho setřeš, zaschne taková slabá vrstvička a ta se pak loupe *placni*

Od: char
Datum: 14.05.14 13:01

Dostávají mi zde vtipálci kteří vůbec neví o čem vlastně mluví.:) Mám podobný problém.Původce byla pravděpodobně kvasinková infekce.Ale ani po návštěve tří různých kožních lékařů mi nikdo nepomohl.Bylo mi řečeno že je to normální a musí si s tím poradit imunita.Tak po roce a půl utrácení za různé mastičky a léky podporující imunitu,už opravdu nevím co dál.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.