1x

Solus - registr dlužníků

Od: Datum: 16.05.08 12:15 odpovědí: 11 změna: 30.01.14 14:58
Ahoj, ráda bych se zeptala zda máte zkušenosti ze Solusem - registr dlužníků? Jak se tam dostanete, stačí když něco zaplatíte pár dnů po splatnosti nebo ten dluh musí být delší dobu, popř. jak dlouho? Díky moc za radu!
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.05.08 15:07

http://www.solus.cz/?menu=18

Nejlépe hledat odpověď tady...

Ohodnoceno: 1x

Od: evule*
Datum: 22.05.08 21:12
Ahoj, ráda odpovím na otázku. Ano je to až po delší době neplacení cca 6 měsíců . Pošlou ti dopis že jsi v registru a jak z něj potom ven:)
Ohodnoceno: 0x

Od: lukko
Datum: 03.06.08 15:36

ahoj rad bych vedel jestli jsem v solusu a jestli se to da zjistit treba z domu pres komp dik za odpoved diablo

Od: evule*
Datum: 04.06.08 11:49
Ahoj pokud jsi v solusu tak ti od nich přijde dopis. Jinak ti to řeknou když si třeba chceš vzít půjčku. Přes net to nejde. Můžeš si ale přes net na stránkách www.solus.cz zažádat o výpis mají tam formulář. Je to placené stojí to cca 135 kč

Od: alziran
Datum: 05.06.08 12:25
Já jsem si o výpis zažádal přes internet před vánocema. Po novém roce mi přišla odpověď. I když už mám exekuci na plat tak mi napsali že u nich nemám záznam takže nevím.Myslel jsem si že se od nich dozvím kolik celkově dlužím.Bohužel.

Od: vouz*
Datum: 05.06.08 12:41

Taky jde o to, jestli ten komu dlužíš je klientem solusu. Když se podíváš na www stránky solusu, tak tam uvidíš společnosti, které jsou jejich klienti (např. eurotel, KB atd) a jestli tam nebude ta tvoje, tak ti to říct nemohli...

Od: gregy*
Datum: 16.06.08 17:05
Ahoj, dostal sem se do solusu, vse uz mam v poradku vsude se objevuje nula ale stejne jsou problemy, da se nejakym zpusobem vymazat ze solusu drive nez po 3 letech a na koho se mam obratit? Dekuji za odpoved.

Od: vouz*
Datum: 18.06.08 07:08
Ahoj, musíš požádat ty společnosti, kterým jsi dlužil. V případě, že Ti vyhový a budeš tam na nule, tak Tě vymažou a už nebudeš mít problémy.
Od: alziran
Datum: 20.06.08 13:16
Já to mám u CETELEMU,EUROTELU,GE MONEY a stejně mi napsali že mě tam nemají.

Od: obik*
Datum: 16.09.08 21:04

dobry den zadatel timto sdruzenim solus o vypis osobnich udaju a nem zpracovavanych ve spolecne databazi spotrebitelu (regisrt FO) a o zjisteni zdroje osobnich udaju dekuji.

Od: cago*
Datum: 30.01.14 14:58

chci vědět zda jsem v registru potřeboval bych se podívat.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2015 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - online hry | ProTebe.cz - dopisy, básničky, sms | Změna času | PixWords nápověda slov