Lze u muže s hypogonadismem najít spermie?

Od: Datum: 26.12.12 11:43 odpovědí: 7 změna: 26.12.12 20:22

Lze u muže s hypogonadismem najít spermie? A pokud ano je reálná šance, že by mohl i oplodnit klasickou cestou? Nebo je to zcela vyloučeno?


avatar
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.12.12 11:49
 
avatar

Na tuhle otázku vám nejlépe odpoví lékař. Spermie se možná nějaké najdou, ale šance na oplodnění klasickou cestou je mizivá.

doplněno 26.12.12 12:19:

No jo, jenže nebude znát výsledky vyšetření, zkrátka nic. Proto jsem psal, že nejlépe odpoví lékař, ale ne lékař zde na poradně, nýbrž v ordinaci.

 
Od: alset
Datum: 26.12.12 12:05
 

No proto to sem dávám, aby kdyžtak odpověděl nějaký specialista lékař. Nejlépe urolog či endokrinolog. A dle závěru se pak mohu ptát dál.

Od: alset
Datum: 26.12.12 12:26
 

Jo ale když vám lekář arogantně oznámí, že jste neplodný a ještě se tomu směje tak co si pomyslíte? Že nad vámi opovrhuje, že jste nula nic , poškozený, tak to moc sebevědomí nepřidá. A ještě po něm chcete spermiogram a on vám řekne, že není potřeba s vaším onemocněním. Co máte udělat? Proto chci vědět, odhad tak jasně, že vyšetření nějaká proběhla. Jen ten spermiogram ne.

Datum: 26.12.12 12:37
 
avatar

Změnte lékaře, určitě není jediný ve vašem městě. Opravdu vám tu bez znalosti výsledků vyšetření neřekne nikdo nic konkrétního. Můžete použít tyto stránky k vyhledání lékaře, zobrazí se zároveň i jeho hodnocení pacienty. Hodně štěstí.

 
Datum: 26.12.12 13:54
 
avatar

Takovému ... nakopat do pr... a jít k jinému!

 
Datum: 26.12.12 17:02
 
avatar

Dobrý den. Na to Vám odpoví urolog nebo Vás doporučí k nějakému jinému specialistovi Váš obvodní lékař. A pokud je jakýkoliv lékař idiot, máte právo ho změnit a má rada zní: ,,Změňte ho."

Ohodnoceno: 1x
 
Od: drejdl*
Datum: 26.12.12 20:22
 

U nekterych forem hypogonadismu lze najit spermie. Je zde vysoke procento nezralych ci defektnich ( astenospermie, hypozoospermie), ale oplodneni vyloucene neni. Na jistotu by to bylo metodami asistovane reprodukce, kdy dokonce k oplodneni staci nezrale ci nepohyblive spermie. Nezalezi pak ani na jekich mnozstvi. Spermiogram je mozne nechat udelat ve stredisku asistovane reprodukce i bez doporuceni lekare. Stoji to asi 500 Kc. Tim doporucuji zacit. Mnoho zdaru!

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.