Gogo tanečnice

Od: Datum: 10.11.12 22:40 odpovědí: 13 změna: 29.11.12 18:51

Dobrý večer:)

Chtěla bych se Vás optat, jaký je Váš názor na gogo tanečnice?:) Přemýšlím že bys s tím začala. Tanec miluji, myslím si že mám i hezkou postavu a bavilo by mě tančit v klubech pro rozpoudění zábavy. Rozhodně bych nešla do žádného striptízu či placeného sexu, čistě jen tanec. Dají se tím vydělat i hezké peníze, takže si myslím, že bych spojila příjemné s užitečným..:) Děkuji..:)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.11.12 13:24

no jako proc ne, u pritelkyne bych byl teda nadsenej, ale co bych s ni mel delat :) Akorat se bojim, ze s temi saty to az takovy vydelek nebude :)

Datum: 11.11.12 14:17

Když to holka umí a má pěkné tělo, je to prima. Sestra od kamaráda - tanečníka klasiky, byla v zahraničí právě jako tanečnice, domů jezdila jednou za půl roku a za tu dobu vydělala pár set tisíc, bez legrace. Ale musela tančit i v sexy oblečcích apod., musela něco ukázat.

doplněno 12.11.12 12:50:

Možná, ono k tanci trocha toho striptýzu patří:)

doplněno 12.11.12 12:52:

Jinak v zahraničí to mnohdy funguje tak, že holka tancuje na baru či někde u tyče právě v nějakých oblečcích, pak si ji vyhlédne chlap, povídají si spolu, ale na žádné intimity nedojde. To je práce společnice, musí být pěkná a výřečná, aby s ní chlap vydržel co nejdéle, a někteří pánové už mají "své" společnice, za kterými se chodí pokoukat a pokecat pravidelně...

Od: okolojdouci
Datum: 12.11.12 04:13

Jestli vam priznala tohle, tak si jen umim predstavit, co tam delala ve skutecnosti. Vsadim to, co mam v penezence, ze tam pracovala jako stripterka.

Od: krkovicka*
Datum: 12.11.12 16:47

Moje vzdálená sestřenice tancuje v Praze a má kolem 40tis.měsíčně.Takže bych to zahraničí dokázala pochopit.Jen je otázka kdy spadne k nabídce svého těla k sexu.Vydělat si až pět tisíc za noc,místo dvou to by chtěla každá:-D

Datum: 13.11.12 04:41

Vydelava 2 tisice 5 noci v tydnu jako go-go tanecnice? Videla jste ji pripraci? Vydela jste, jak dostala na ruku 2 tisice? Muze se mi jeste nekdo divit, ze tomu neverim?
Ted mi jeste reknete tu pohadku o Cervene Karkulce, prosim.

Od: krkovicka*
Datum: 13.11.12 07:27

Tak prosím-nejdříve si zjistěte platové podmínky a ohodnocení tanečnice a hostesek.Holky vydělávají kolem dvou tisíc za akci.Myslíte si že jdou za 500kč za noc?cca 8h?Směšný i za tisíc,zvlášť pro Prahu.Dívka která dělá obsluhu nahoře bez má 700za 4hodiny.Moje sestřenice pracuje v luxusním podniku kde cizinci i našinec nechá hříšné peníze za to aby mu zatancovala.Byl jste někdy v podniku kde Vám dívka zatancuje?Zaplatite od 1700-2500 tis za patnáct minut.Kdyby dostávala míň,tak leda tak v nějaké vesnické hospodě.
Pracuji u agentury která zajišťuje catherineTak prosím-nejdříve si zjistěte platové podmínky a ohodnocení tanečnice a hostesek.Holky vydělávají kolem dvou tisíc za akci.Myslíte si že jdou za 500kč za noc?cca 8h?Směšný i za tisíc,zvlášť pro Prahu.Dívka která dělá obsluhu nahoře bez má 700za 4hodiny.Moje sestřenice pracuje v luxusním podniku kde cizinci i našinec nechá hříšné peníze za to aby mu zatancovala.Byl jste někdy v podniku kde Vám dívka zatancuje?Zaplatite od 1700-2500 tis za patnáct minut.Kdyby dostávala míň,tak leda tak v nějaké vesnické hospodě.
Pracuji u agentury která zajišťuje catering na firemní akce.Běžně s dívkami spolupracujeme.Jsou to hostesky,tanečnice.Dělají to brigadně,ale taky ne sami za sebe.Holky které trvale pracují v podniku a tančí jsou schopny vydělat majiteli i 20.000kč za noc.Když jsou hodně dobré.Taky podle toho berou výši platu.A to moje vzd.sestřenice je.Nebudu se s Vámi tady dohadovat protože já u mzdy nejsem tak jako vy nejste u mojí abyste mi věřil kolik beru za mou práci.
doplněno 13.11.12 07:29: Omlouvám se nějak se mi to s kopirovalo.

Datum: 13.11.12 09:03

Nejak se vam pomotala sazba "za akci" s platem pri praci na plnohodnotny uvazek (20 dni/mesic) :)
Mate pravdu, ze 2500 za 15 minut prace bych nikomu nedal. Ani kurve za lapdance, at si dana "tanecnice" a "umelkyne" rika jakkoliv. Znam nekolik stovek lepsich vyuziti 2 litru ...

Od: disply*
Datum: 29.11.12 18:51

Zdravím, mohl by jste se mi ozvat na e-mail? Chtěl bch se ohledně váší odpovědi na něčem informovat. Děkuji mockrát

disply@seznam.cz

doplněno 29.11.12 18:53:

,,krkovicka"

Datum: 12.11.12 13:43

Jo, tohle se mi hrozně líbí. Hrozně mě mrzí, že nemám tělo ani schopnosti (neumím tancovat :D), abych mohla něco takového dělat. Třeba jen jako přivýdělek nebo jednou za čas pro zábavu (v oblečcích).

Datum: 12.11.12 14:59

V kterem state takhle "tancovala"?

Datum: 12.11.12 16:39

Holandsko, Itálie. A opravdu nebyla děvka za peníze, ačkoli si to leckdo myslí.:)

doplněno 13.11.12 13:34:

Nehodlám Vám nic dokazovat, stejně byste nevěřil. Berte to prostě tak, že jsem velmi dobře informovaná z více stran:)

Datum: 13.11.12 04:32

Jak to vite, ze nebyla? Ze vam to rekla? Budete mi verit, ze kdyz vam reknu, ze ted sedim u PC v cervenem tricku? Samozrejme ze nebudete, dokud me neuvidite.
Az do kamaradky jednou nalejete vice cerveneho vina, tak mozna jeji skutecna napln prace zacne vyplavavat na povrch - privat, akty, "modelka" a ja nevim co jeste. Dokud nenavstivite jeji podnik, neuvidite ji pri "praci" a neuvidite na vlastni oci, kolik vydelava behem typicke noci (ne patek nebo sobota), tak mam muze nabulikovat, co chce.

Datum: 13.11.12 14:51

Myslíte, že každá holka, která tancuje po klubech je automaticky ku*va? *sok* Je to přece práce jako každá jiná... zrovna tak by mohla roznášet pivo nebo vybírat vstupný v divadle...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.