Krční páteř - bolest před spaním

Od: Datum: 25.12.12 05:58 odpovědí: 3 změna: 22.01.13 13:01

Dobré ráno. Již druhý den mne bolí asi krční páteř: Našel jsem i cviky navideu proti bolesti. Nehorší a největší bolest je před spaním a v noci při pohybu na posteli na pravé straně na krku silná bolest. beru tablety ibalgin. tu první noc jsem vubec nespal. Jak si jinak pomoci? Mám taky horské slunce. Mužu použít na nahřátí infračervené paprsky? Pokud ano v jakých dávkách. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.12.12 06:43

Stanovovat diagnozu takto po netu je velmi obtížné. Jako můžete mít ztuhlé krční svalstvo, nebo uskřípnutý nervíček (to mi přijde jako nejpravděpodobnější) nebo zlomený krční obratel... Obecně - na ztuhlost svalů je dobré teplo, tím horským teplem byste si asi neuškodil. Pokud byste ale měl tam někde zánět, tak teplo zase tak moc dobré není. Na cviky bych asi zapomněla, jestli vás to bolí, tak proč to ještě více namáhat. Ze své vlastní zkušenosti vám mohu říci, že když já mám zatuhlou šíji a bolest v ní, tak mi cviky nikdy nepomohly. Nejlepší by bylo zajít k lékaři po svátcích, pokud vás to nepřestane bolet. A nezkoušel jste si tam mazat např. Ibalgin v masti? Ale pozor, ať se nepředávkujete, když už zároveň berete ibalgin v práškách.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.12.12 08:25

Líbí se mi úplně všechno, jak to napsala Eulalie. *palec*Máme ověřený límec, jaký používají zdravotníci. A teplo, šátek, šála i na noc. Jen své teplo. A jestli obklad, tak takhle:

Od: trol*
Datum: 22.01.13 13:01

Horské sluníčko bych na prohřátí určitě vyzkoušela, mám dobré zkušenosti také s gely proti bolesti - například aulin gelem.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.