Asistenční služba Anděl 112

Od: Datum: 10.11.12 18:54 odpovědí: 9 změna: 10.11.12 20:50

Dobrý den,

co konkrétně dělá asistenční služba Anděl 112 při nehodě? Však je to pomoc třetí strany a jak můžou vydělat na tom, že někomu pomůžou? to odposlouchávají policejní vysílačky a jezdí k nehodám dřív než policie? co vše mají v kompetenci, když bych jim zavolal bezprostředně po vzniku dopravní nehody? přijede pracovník asistenční služby a co pak? zařídí vše s pojišťovnou nebo zavolá policii? co vše má v kompetenci?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: laybor*
Datum: 10.11.12 19:06

Co konkrétně - to bych popsal 5 stránek ,

tak si zadejte do vyhledavače Anděl 112 a vše se dočtete.

Datum: 10.11.12 19:08

Pokud je zavoláte, nedoplatíte se :-D

Datum: 10.11.12 19:11

Právě jsme se o tom bavili se známím a prý měl dopravní nehodu a anděl přilítnul sám bez jakého koli zavolání

Od: askmenow*
Datum: 10.11.12 19:25

tak před třemi měsíci jsem o tom viděla nějakou reportáž v TV. Pravomocemi si nejsem jistá, ale k nehodám se dostávají prý legálním způsobem, protože Policie snad někde zveřejňuje )asi na internetu), kde nehoda je, kvůli informacm o dopravní situaci. Samozřejmě zda nemají své zdroje přímo v řadách PČR nevím. Myslím, že fungují tak, že s enabídnou, že pomohou zařídit vše s pojišťovnou, ovšem za to mají slušnou provizi. Navíc vypadají skoro jako Policisté, takže spousta lidí otřesených nehodou jim ledacos vyplní, než si uvědomí, o co jde.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 10.11.12 20:38

Takze je proplacen z pojistovny? Tak pak je to pro nabouraneho dobra vec, ne? vse zaridi a vyplni... Co to ¨stoji me?

Nejak dneka pomalu chapu tak se omlouvam za takovou otazku ;)

Od: askmenow*
Datum: 10.11.12 20:50

No, ja tu reportaz tenkrat pochopila tak )ale možná se pletu, klidně mě někdo opravte), že to pro vás rozhodně dobré není. Oni za vás sice zařídí něco u pojišťovny, co byste si hravě zařídil sám, ale Andělu pak musíte zaplatit slušné peníze z vlastní kapsy.

doplněno 10.11.12 20:53:

Není to asistenční služba vaší pojišťovny, aby to šlo z pojistky, je to třetí strana, kterou si k tomu připlelete vlastně zcela zbytečně.

Ohodnoceno: 2x

Od: krkovicka*
Datum: 10.11.12 19:29

Oni krouží kolem nehody a když k u Vás zastaví zeptají se,chtějí s Vámi spolupracovat.Askmen to popsala dobře.Ano vypadají jako policisté

Od: mowla*
Datum: 10.11.12 19:13

Nemají žádné úřední pravomoce - jde o soukromou firmu, která vydělává na provizích od pojišťoven a autoservisů...

doplněno 10.11.12 19:15:

Už jsem dlouho - ťukyťuk - neboural, ale přilítnout mi k nehodě ´Anděl´, rychle by zase odlítnul...

*smich*

Datum: 10.11.12 19:17

"přilítnout mi k nehodě ´Anděl´, rychle by zase odlítnul..."*haha**haha**smich*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.