Nejlevnější letenky

Od: Datum: 10.11.12 12:49 odpovědí: 3 změna: 11.11.12 07:10

Ahoj všem. Chtěla bych se vás zeptat, z jaké evropské země jsou nejlevnější letenky. Včera jsem se vrátila z Budapeště. Trip: (Praha-Budapest-Pisa-Budapest-Praha) a nejlevnější letenka z Budapeště do Pisy stála 340 forintů. To je asi 30 korun českých. Z Pisy do Budapeště pak zase 90 korun. Předtím jsem žila v domění, že pod 500 Kč se nikde vejít nebudu, ale že by letenka stála 30KČ, o tom jsem nikdy nevěděla. Letěla jsem s Ryanairem - bez poplatků, přes prepaid kartu.

Miluju cestování a tahle cesta mě dost nakopla. Mohla bych se vás teda zeptat, jestli existuje ještě nějaká taková levná destinace na letenky jako je Budapešť a také na to, jestli létá Ryanair i v zimě? Koukala jsem třeba na Španělsko, ale všude je červené kolečko. Buď vyprodáno, nebo to nelétá. Díky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.11.12 21:15

Se spolčností ryanair můžete letět, třeba z Brna do Milana Bergamo, či Londýna, stansed:) Mají docela hodně zajímavé ceny..

Od: luke237
Datum: 11.11.12 04:58

Ta cena neni ani tak veci Budapesti, jako spise RyanAiru, resp. dalsich nizkonakladovych prepravcu (angl. budget airline carrier). Maji nizke ceny, ale takoveho nizke ceny spise ukazuji na nejakou "promo" akci: zavadeci lety z noveho letiste, zavedeni noveho zpusobu platby (cena platila jen pri pouzit predpolacene karty od urciteho poskytovatele karet, apod.). Nemyslim, ze by tato cena vydrzela dlouho. Za chvili budou mit promo ceny zase z jinych letist do uplne jinych letist. Ted to byla Budapest-Pisa.

Datum: 11.11.12 07:10

kdyztak koukej tady :) nekdy jsou tam supr kaufy http://www.akcniletenky.cz

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.