Odlakovač v očích

Od: Datum: 02.05.11 15:58 odpovědí: 3 změna: 02.05.11 19:23

Dobrý den,

když jsem si odlakovávala nehty, nabrala jsem nešikovně vatovou tyčinkou odlakovač a pár kapek se "rozprsklo" na podložku, na stůl... nejsem si jistá, jestli mi kapka nestříkla do oka. Poznala bych to nějak? Bělmo nemám podrážděné, oko mě malinko pálí (přejela jsem ho odličovačem)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.05.11 16:05

Odlicovac Vam moc nepomuze, pokud Vas oko pali, vymyjte jej proudem vody. S odlakovacem neni sranda, za den dva by Vam mohl zpusobit v oku i zanet spojivky...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.05.11 16:18

Pokud by ti skutečně stříkl do oka, tak to poznáš zcela spolehlivě. To bys neseděla u PC, ale u umyvadla.

Datum: 02.05.11 19:23

Odlakovač bývá v podstatě etylacetát.Kapička v oku nemusí nic znamenat,určitě to nepoškodí spojivky tak,aby došlo k zánětu.Vypláchnutím se zcela určitě vyplaví.Na noc stačí preventivně nanést pod víčko mast Ophtalmo septonex.

JABRAKA

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.