Lhala mi, podvadela me, presto ji chci zpet

Od: Datum: 21.12.12 17:20 odpovědí: 9 změna: 22.12.12 14:10

Zdravím,

před tím, než začnu vyprávět svůj příběh bych rád podotknul, že hledám rady jak ji získat zpět, ikdyž by asi drtivá většina z Vás doporučovat pravý opak. Z řady aspektů je můj příběh dalo by se říct ,,klasický" avšak je zde několik speciálních událostí, okolností, skutečností, které mě právě vedou, že se Vás chci zeptat a nedám na obecné rady, co píšou všude na internetu.Aneb přecejen každý vztah je zcela jedinečný a originální.

Seznámili jsme se před 4 lety, mně bylo 19 ji 17 let. Zatímco ja už si jedním vztahem v té době prošel (avšak byl spíše kamarádský...), já jsem byl její první kluk. V průběhu těchto 4 nejkrásnějších let, jsme spolu zažili ty nejkrásnější zážitky našeho života. (bezpočet výletů, byli jsme i u moře, různé koncerty, atd atd.). Intimní stránka vztahu byla perfektní, avšak po nějaké době jsme na sobě začali být závislejší, dokonce jsme bydleli u jejich rodičů (kteří si mě oblíbili). Bylo to jako v pohádce, i přes různé malicherné hádky, kvůli zbytečnostem, po kterých jsme se vždy usmířili. Na druhou stranu trpěli naše vztahy s kamarády a dalo by se říct, že jsme oba dva byli relativně dost žárliví, avšak důvěřovali jsme si.

Před tím, než jsme se poznali, tak to byl typ holky, který chodí na párty, chodí na diskotéky apod, vpodstatě standardní teenagerka co chce být ,,in,, v kolektivu. Já jsem byl na druhou stranu introvertnější a tyhle akce jsem moc nevyhledával. Po nějaké době si zrušila i facebook na kterém trávila času asi jako většina jejich spolužaček . Nyní se podíváme k jádru pudla.

V rámci spojování kamarádských kontaktů a společného chození ven s ostatními lidmi, se seznámila s mým dobrým kamaradám se kterým se stala kamarádkou. On věděl vše ode mě i od ní. Po nějaké době mi začalo být nepříjemné, že si spolu často píší apod, dokonce 1x šli společně ven a neřekli mi to.. ale zatím vše kamarádsky.. Po cca roce od této doby (dostáváme se do roku 2012)

Co provedla: Začala se chovat divně, začala nějak častěji chodit ven s ,,kamarádkou", resp u ,,ni' i asi 3x spala... Co jsem zjistil (ikdyž zapírala do poslední chvíle a vždy se pak přišel na něco více...) - že místo s kamarádkou chodila s ním a ještě nějakejma kámošema ven, nebo do hospody, začali se prý přitahovat, líbat se... na jedné z noční akcí prý i vedle něho spala (ale prý nic nebylo) ... Doma se snažila chovat jakože nic, jednoho dne jsme se rafli (ale neměl sem ani za boha tušení, že už to je takhle rozjetý) ... Byla s ním prostě už v této době hodněkrát a já jsem ji její alibi vždy spolkl i s navijákem...

Chyby : Upřímně - myslel jsem si, že jsem ji měl jistou, ačkoliv pozornosti apod stále byly, měl jsem na ní méně času (práce, škola,...). Nesvěřila se mi s tím, že jí něco vadí nebo tak... Řešila to po svém...

Mám pocit, že ji ten ,,kamarád,, nakukal různé lži a ona jim věří. Je do něj úplně zblázněná, až fanaticky a byla by dle mého schopná se k němu i odstěhovat... Vodí si ho k sobě domů ,,potají", kdy může a mě hrozně bolí představy, když si představím co dělají... (on ještě holku neměl...)

Situace teď: Je s ním ,, ta nejšťastnější ", má tam velkou partá kamarádů (z jejichž velká část byla dřív má dlouho budovaná) a já nemám nic... Přemlouvám se nekoukat se jí a jejím kamarádkám na FB, kde jsem vždycky objevil něco co mě ranilo..

Když už jsem to věděl, že jsou spolu (jejich kamarádi to všichni věděli a jsou na jejich straně), tak jsem s ní slušně přerušil všechny kontakty,ikdyž si občas píšu s jejími rodiči a ona to neví... Tvrdila mi, že v jejím srdci navždy zůstanu, že by chtěla zůstat kamarádka apod... VŮBEC - to bych nepřežil :(.

Co mám dělat? Jsem hodně naivní, když věřím, že ji to dojde, co provedla? Říkám si, že jsem byl její první kluk a kolem sebe má kamarádky, které nejsou moc na dlouhodobé vztahy.. Do toho ji chyběla zábava typu diskotéky, priváty apod... Když je teď natolik zamilovaná do něj, plánují spolu řadu věcí - výlety, silvestr, apod,...

Topím se v myšlenkách o věcech, které stejně neovlivním - že jsou spolu, užívají si, je šťastná s ním, atd... :( Vím, že to je neracinální, avšak nemůžu si pomoct a moje fantazie pracuje na plné obrátky v tom jak vše probíhalo / probíhá :(

ano, ano, kroutíte hlavou proč chci po tomhle všem tuto holku zpět... I já se tomu divím :(.

Ale mám pocit, že tuhle holku prostě miluju a chci ji zpět, ikdyž bude asi těžké s tím vším žít, věřím si, že to dokážu...

Navíc se to vše stalo ve špatnou dobu... - Naše výročí - Mikuláš - Vánoce -Svátky -Silvestr - atd - Valentýn - atd...

Snažím se teď bojovat sám se sebou - nekoukat se na ten FB, protože je jasný, že by mě to bolelo. Chci na sobě zapracovat a neustále v srdci věřím, že po nějaké době ji to dojde a bude se chtít vrátit... Myslíte, že je nějaká reálná šance?Co mám dělat?

Díky všem -

B.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.12.12 17:47
avatar

Přesně, jak říkáš - všechny její kamarádky kolem nejsou na dlouhé vztahy, je to pařmenka. Vázat se v 17 mi pro člověka, který si chce užívat a pařit, přijde strašně brzy a možná to je ten kámen úrazu - s tebou má sice pohodu, ale ona chce pařit, užívat si. Pokud od 17 let jede v jednom vztahu, je to poměrně normální důsledek (přičítám povaze).

Asi napíšu přesně to, co nechceš číst, ale kdybys ji chtěl zpět potom, co si domů tahá jiného, tak bys byl pěkný vůl a paroháč k tomu. Nezlob se, ale já bych s děvkou žít nechtěla, protože co jiného to je, když chodí s tebou a tahá se s jinými?

Bohužel první vážná láska málokdy skončí happyendem, budeš se s tím nejspíš muset smířit, anebo za ní běhat jako ocásek, vnucovat se, případně v koutku rok dva čekat, než se slečna vydovádí a pak si možná uvědomí, co udělala špatně. To je tvoje volba.

Ale věř, že 98% z nás si tím prošlo a pořád ještě žije. Nic není tak horké, jak se uvaří.

doplněno 21.12.12 17:55:

Zapomněla jsem na důležitou věc - rozhodnutí je na ní, ne na tobě. Ona se musí rozhodnout, zda ty, nebo ten druhý.

A když se ženská rozhodne spálit mosty, nehneš s ní ani heverem.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: magdalena*
Datum: 21.12.12 17:53

Ahoj, přečetla jsem si tvůj příběh a přemýšlela o něm. Jestli to dobře chápu, byli jste spolu cca 4 roky, jí je momentálně 21 (takže je o rok mladší než já). Je to s námi těžký, to přiznávám, ale obávám se, že trochu tuším v čem je zakopaný pes. A je to ve věku. Tyto rané vztahy jsou již svou povahou odsouzeny k zániku, v tom smyslu, že je na životního partnera moc brzy. A my holky to tak cítíme a někdy máme chuť se posunout dál, objevovat nepoznané. Konec konců věřím, že to tak mají obě pohlaví. Takže pokud ji chceš zpět, nech ji vybouřit se (hlavně ji nepronásleduj, aby ses jí nezneprotivil) a možná časem to zase dáte dohromady (nebo se ty posuneš dál a nebo po té době zjistíš, že se už moc změnila na to, aby jsi s ní byl). Žij dál svůj život, zaměř se na sebe, však máš určitě své sny. Buduj nové lepší neodolatelné já a buď časem podlehne a nebo má holt smůlu ;). Přeji hodně štěstí!

Ohodnoceno: 3x
 
Od: stribrnak*
Datum: 21.12.12 18:03

kopni ji do řiti,nestojí ti za to,

z pár let bude líp,věř mi

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mowla*
Datum: 21.12.12 18:31

Koukám, že ses podepsal iniciálou "B" - takže na tvou otázku: "Co mám dělat?" odpovím jednoduše - přijmi nějaký ´slušný´ pseudonym, třeba Beatrice Píchlerová a - PIŠ... Piš německy, španělsky, portugalsky, turecky, možná i česky piš... A až - za pár let, bude mít tvými příběhy vydlážděné knihovny i knihovničky valná část žen i dívek (všeho věku a obého pohlaví) a z tebe bude uznávaná spisovatelka a proslulý miliardář, i tuto tvou ´bejvalku´ zamrzí, že ona - stržena mladickou nerozvážností a neukojitelným chtíčem zabředla do mravního bahna (velko)města a tím přestala být hodna tvé vřele milující i mužně ochraniteské náruče...

Bude si zoufat... Stižena poznáním svých bludů a neutuchajícími výčitkami svědomí, kterak špatně se k tobě zachovala, kterak tvou nezištnou lásku odvrhla a mrzkému pozlátku povrchní zábavy podlehla, bude bloudit na pomezí světla a stínu, bloumat na pokraji společnosti, potácet se na hraně mezi životem a smrtí...

A pak přijde tvůj čas - opásán šekovou knížkou a obrněn posledním modelem RollsRoyce s věrným panošem za jeho volantem, ji pozvedneš na výsluní, které sis celoživotním bojem se sebou samým i ty zasloužil...

Bude to těžké, bude to bolet, budeš na sobě muset zapracovat - ale tvá šance je reálná a jestli vydržíš do Velikonoc, i Hvězda Betlémská tvému srdci na cestu posvítí...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.12.12 19:50
avatar

Komu není rady,tomu není pomoci.někomu stačí spálenina od sirky,někdo musí hořet celý aby pochopil.Jen aby už nebylo pozdě To co se dnes zdá jako bolestivá prohra,může být zítra výhra.Přeberte si to jak chcete.Krásné vánoce.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: semtextodas*
Datum: 21.12.12 22:15

Chlape nezavidim ti to!Presne podobne me vymenila moje holka ale byli sme spolu jen rok.Zivot jde dal a pokud by te opravdu milovala uz by byla zpet!byl by jsi na prvnim miste i po 4 letech.Bud rad ze jsi na to dosel za roky ja na to dosel za rok.mas moznost jit dal zivotem a najit nekho na kom ti bude zalezet netruchli a jdi dal.zavri tu kapitolu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.12.12 07:26
avatar

Vaše bývalá partnerka se již rozhodla (podle mne jste ji příliš svazoval). Jestli ji, jak tvrdíte, milujete, přejte jí štěstí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nu*
Datum: 22.12.12 09:36

můžeš mít v hlavě i v srdci co chceš, s odstupem času si řekneš že jsi se choval jako trouba bez jakékoliv hrdosti...chemické reakce časem opadnou a najdeš si jinou holku...No a pokud si myslíš že jsem napsal obecné fráze, napíšu Ti to jinak...

TROUBO, opláchni se vlažnou vodou, ta holka tě už NECHCE, MÁ JINÉHO...CHCE JINÉHO...chápeš to?

Mimochodem, chtít můžeš, ale holka není věc ani předmět, aby jsis jí mohl přivlastňovat...A když je teď s tím druhým ta nešťasznější ze všech šťastných, tak jí to přej...to je to nejlepší co pro ní můžeš udělat...a Ty chceš pro ní jen to nejlepší. Nebo se pletu?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: arwi®
Datum: 22.12.12 14:10

Asi se nemohla rozhodnout,kterého z vás chce a měla vás oba ráda.On o ní usiloval,tak se snažil pro ni dělat všechno možné.Vy jste si s ní byl jistý,tak už jste o váš vztah tak nepečoval.Můžete se pokusit získat ji zpátky tak,že ji nebudete nic vyčítat,někam ji pozvěte,Bavte se s ní jenom o tom krásném,co mezi vámi bylo,snažte se ji potěšit,rozesmát a hlavně na ni nijak netlačte,aby se s novým přítelem rozešla.Scházejte se i jako kamarádi.Uvidí se,jestli na to bude mít ten její dost nervů.A často před ní prohodte,že by vás chtěla jedna pěkná holka.I když vám třeba řekne,že aby jste s ní začal chodit a vás ta reakce bude štvát,jen jí řekněte,že se s ní asi parkrát zkusíte sejít.Holky totiž víc lákají kluci,o kterých si myslí,že má o ně zájem jiná,než když si myslí,že by stačilo kývnout a už by jste byl štěstím bez sebe ,že by vás chtěla.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.