Vybočený palec na noze

Od: Datum: 21.12.12 14:33 odpovědí: 5 změna: 22.12.12 18:48
avatar

Prosím, kdo máte za sebou operaci vybočeného palce. Slyšela jsem, že je to velmi bolestivé a účinek mnohdy není, jak by měl být. Mám do toho jít nebo ne? Máte s tím někdo zkušenosti? Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: artik*
Datum: 21.12.12 14:45

hodně záleží v jakém je to stavu , hodně pomáhá palec zatejpovat

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.12.12 15:07
avatar

Sestra už se takle ptá spoustu let, boty-nejlepší jsou letní otevřené, lyžáky to trpí. Palec má vybočený hodně a zvětšenou kostku, zachrání to prý jedině operace a to ještě není jisté. Byla paní co semnou chodila se psem, říkala jedna noha v pohodě, druhá noha strašné. A pak si vyberte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.12.12 19:16
avatar

Našla jste vy nebo lékaři nějaké jiné řešení? Ne, protože jiné není. *plac*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.12.12 20:04
avatar

Taky mám vbočené palce, ale na operaci bych zatím nešla. Nikdy nevíte, komu se dostanete pod nůž. S tímto rozhodováním vám asi ale nikdo neporadí. Někomu operaci prospěje, druhému nikoliv.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bus*
Datum: 22.12.12 18:48

Moje manželka měla vybočené oba palce a hodně. Dělalo jí to hrozné probémy, věčně ji ty klouby bolely, nevydržela delší chůzi atd. Rozhodla se pro operaci a aby jí náhodou jedna neodradila, nechala si odoperovat oba palce najednou. Po operaci ji to bolelo, ležela doma asi čtrnáct dní, já jsem jí dělal sluhu, ale vydržela to. Ani ji, koneckonců, nic jiného nezbývalo. Po zhojení měla nožky hezké, bez viditelných jizev, ale hlavně měla pokoj od bolestí. Zmenšila se jí i velikost obuvi a byla ráda, že se pro operaci rozhodla. Nikdy ji to nemrzelo. Bohužel před sedmi lety zemřela, ale to je již jiná historie.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.