Kamarádka ze třídy - jak začít vztah?

Od: Datum: 20.12.12 20:13 odpovědí: 3 změna: 21.12.12 07:42

Ahoj,

mám 15 let a už delší dobu se mi líbí jedna kamarádka ze třídy, je jí taky 15. Je dobrá kamarádka, ale já bych s ní chtěl načnout vztah. Prosím Vás, najde se tu někdo, kdo mi poradí, jak na ní? Za každou radu budu rád!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.12.12 20:34

Ahoj. Tomáši, pokud je to dobrá kamarádka, pak jí pozvi na procházku, nebo si běžte třeba zabruslit...Při té příležitosti jí pověz, že jí to sluší a že se Ti již delší dobu líbí. Že je Ti s ní fajn...Jestli to cítí také tak, řekne Ti to. Pokud bude zdůrazňovat, že jsi fajn kamarád, netlač na ni, aby se vaše kamarádství nepokazilo. Ono všechno chce svůj čas a pokud o Tebe má zájem i jinak, než jen jako o kamaráda, poznáš to..

Ohodnoceno: 2x

Od: xtomas*
Datum: 20.12.12 21:23

Ajej, právě jsem zjistil, že nezůstane u nás na škole, ale že půjde asi jinam. *plac*Tak to už nevím vůbec..

Od: ron*
Datum: 21.12.12 07:42

Ahoj Tomáši.

Pokud kamarádka půjde na jinou školu, tak ji co nejdříve pozvi třeba do kina či na procházku. Řekni jí, že se Ti líbí, promluv s ní a a uvidíš. Budou-li Vaše sympatie vzájemné, není určitě problém dát si na sebe kontakt. ;)

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.