Únava a ospalost

Od: odpovědí: 7 změna:

Dobrý den.Chtěl bych se zeptat mám přýtelkyni a ta je často ospalá unavená.

Jdem na 30min ven se projít a ona už zachvilku zívá a vidim jak je zas ospalá.Prý to má od 13-14 let že je tak unavená fůrt prý to maj v rodině,ale mě to nepřijde také má alergii na pyl.A když se jí začíná chtít spát tak se jí spouští rýma.Taky hodně vyhledává sladké nevim jestli to má nějakou spojitost.

Nevíte někdo čím by to mohlo být?

7 odpovědí na otázku

 

 


2x
Dobrý den,
kdy byla Vaše přítelkyně na preventivní prohlídce u praktického lékaře? Má na to nárok 1 xza 2 roky zdarma. Je ppotřeba se objednat. Lékař změří TK, natočí EKG a provede jiné úkony. Tam by si mohla vzít seznam a popis svých obtíží a lékař má povinnost se tím zabývat. Spavost a únava může mít řadu organických příčin. Patří to do rukou odborníka-lékaře.

 


0x

Dobrý den, měla by se obrátit na lékaře a nechat si vzít krev. Může se jednat o cukrovku, anemii atd.

 


0x

Může se jednat o syndrom únavy.Někdy je člověk unavený hned po ránu,když se probudí jako by nespal celou noc,je tak unavený,že se musí přemáhat aby udělal jen ty nejnutnější věci,natož jít do práce atd.Hodně lidí se stydí jít k lékaři,aby si doktor nemyslel,že je simulant.Nebo taky může mít problém se štítnou žlázou,ale to se kromě únavy projevuje i tím,že je člověk podrážděn(bývá protivný).Každopádně zajít k lékaři,ale nepodceńoval bych to

 


0x
avatar atrama

Já jsem unavená vždy při snížené hodnotě železa v krvi. Zápasím s tím celý život. Ať si hlavně nechá udělat rozbor krve, může to mít mnoho příčin. Zřejmě skončí i na alergologii.

 


0x

jsem alergička a jsem hodně často unavená hlavně v pylové sezoně,Většinou mi stačí si na chvilku lehnout a pak jsem zase fit.

 


0x

Jestli na alergii bere silné léky, tak může být unavená tedy spíše ospalá z nich. Taky si myslím, že to sladké není dobré, pokud tělo dostává cukr a náhle jej nedostane, chybí mu ta energie z něj, i to by mohlo mít vliv, ale rozhodně doporučuji navštívit lékaře a svěřit mu všechny komplikace, nic nevynechat. Všechno totiž v našem těle souvisí se vším.

 


0x
avatar jarojetu

Každý Vám dá svou radu, ale myslím si,že ta nejlepší je zajít za lékařem, který provede vyšetření dle jeho uvážení. odběr krve a moči, je to první co udělá, pak se uvidí dál. Nečekejte a svou přítelkyni k lékaři oobjednejte. Hezký den.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]