Co znamená když je někdo do nepohody?

Od: Datum: 19.12.12 19:10 odpovědí: 7 změna: 20.12.12 10:23

Dobrý den chtěla bych se zeptat co znamená, když je někdo do nepohody a naopak do pohody. Děkuji za odpovědi =D


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.12.12 19:19
avatar

Mj. to, že se na něj lze spolehnout.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: krkovicka*
Datum: 19.12.12 19:23
Oboje značí dobrý přítel,který vždy i v smutných situacích pozvedne náladu.Ruku v ruce lepsim zítřkům...
doplněno 19.12.12 19:33: Vynechala jsem slůvko ...VSTŘÍC...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.12.12 19:27
avatar

Dobrý den. Člověk do nepohody znamená, že s ním dokáže být fajn v každé situaci, podrží druhého v dobrých i ve zlých časech a je na něho spolehnutí. Člověk do pohody je fajn, ale jen v těch lepších časech. Ty zlé s druhým neumí sdílet.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 19.12.12 19:37
avatar

Je to nesmírně jednoduché. Když budeš třeba pocházet z nějaké VIP rodiny, třeba dcerunka majitelů nějakého prosperujícího podniku, budeš mít k dispozici neomezené, nebo velice málo omezené finanční prostředky, nebo budeš na prvním místě v nějaké hitparádě a budou o Tebe mít zájem média, tak se kolem tebe nabalí spousta "přátel", kteří se budou chtít přiživit na Tvé situaci a budnou využívat toho, že Tě nějakým způsobem znají. To jsou přátelé do té "pohody.

Pak nastane nepohoda. Tatínek zbankrotuje, nebo ho zavřou pro podvody, Ty nebudeš nakonec žádná hvězda a média se o Tebe přestanou zajímat a spíše o Tobě napíší, že jsi vlastně bez talentu a nezajímavá osoba. Pak uvidíš, kolik těch předešlých "přátel" setrvá ve své pozici. Ze sta jich možná zbude pět. A to si ještě dobře zvaž, jestli čtyři z nich nepatří k lidem, kteří se rádi pasou na neštěstí těch druhých. Sami nic nedokázali a nikdy nedokáží, ale dělá jim nesmírně dobře vědomí, že je na tom člověk, kterému předtím v skrytu zaviděli, nějak špatně. To jsou ti falešní přátelé do nepohody. Na ty velkého bacha. A jestli Ti zůstane alespoň jeden člověk, který bude mít stále rád, bude si Tě vážit i po všelijakých nezdarech, Tak TO JE TEN PŘÍTEL DO NEPOHODY.

A tohoto člověka si važ. Ale je dost možné, že ho ani nepotkáš... Je jich totiž strašně málo. Je to v lidské populaci ohrožený druh...;)

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 20.12.12 06:18
avatar

Suzy, krásně napsané! *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: andrea1*
Datum: 19.12.12 20:30

Člověk do nepohody je ten, kdo se umí postavit nepřízni osudu, umí řešit problémy, nesloží se z každého neúspěchu a nepříjemné situace. Člověk do pohody je jeho pravý opak.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: sona*
Datum: 20.12.12 10:23

Což znamená, že člověk do nepohody je v pohodě...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.