Chce se mi svěřit, ale nikdy nepřijde?

Od: Datum: 19.12.12 19:04 odpovědí: 6 změna: 20.12.12 12:03
Co byste si pomysleli o tom, že jste se měli s nejlepším kamarádem sejít, protože se mu chcete svěřit s důležitou věcí, a on po několikáté se nedostaví a by vám přes FB napsal "Tak mě nech, dělam ti jenom potíže"?
Je možný, že mu do toho vždy něco přijde, ale ten jeho přístup k věci se mi nezdá. Na FB nechce nic řešit, když se ho na to zeptám. Když za ním přijedu osobně, tak mi ještě skoro vynadá a pak mi napíše, že se omlouvá, že ví, že se choval hrozně.
Jak se teda dozvědět, jestli se mnou neoře pole? Na se ho zeptat? Zítra mám volno, takže se s ním můžu teoreticky sejít.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: id2456654
Datum: 19.12.12 19:09
ta otázka je změněná a naprosto obrací pointu!
Datum: 19.12.12 19:18
avatar

Je otázkou, jestli tě tvůj nejlepší kamarád považuje za (nejlepšího) kamaráda.

Ví-li, že se mu chceš s něčím svěřit, a přesto oddaluje setkání, nemá podle mého názoru o svěřování zájem (neobává se třeba, že bys potřeboval s něčím pomoct?).

Nedivím se však tomu, že přes FB nechce nic řešit. FB je místo veřejné komunikace, tam svěřování nemá místo.

___ Poznámka: Text dotazu není jednoznačný, je možné, že jsem nevystihla podstatu dotazu.

V takovém případě prosím o doplnění dotazu (uvedení na pravou míru).

doplněno 19.12.12 19:58:

Text vlastně jednoznačný je, jenom neodpovídá název.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.12.12 19:39
avatar

Co si pomyslet o člověku, který, když potřebuješ pomoci, tak se vymlouvá, schůzky ruší a dělá všemožně všechno proto, aby jsi ho "neobtěžoval"?

Pokud bereš takového člověka jako přítele, je to tvoje hloupost. Dvakrát třikrát se taková situace dá omluvit, dále už je to vymlouvání.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.12.12 19:48
avatar

Pomyslela bych si, že to není žádný přítel. Protože tady nikdy není pro Vás, když ho nejvíce potřebujete. Nevyslechne Vás, neporadí, nepomůže...Vaše problémy ho evidentně nezajímají, asi ho i obtěžují...Nevnucujte se člověku, pro kterého opravdu nejste evidentně nejlepší kamarád...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.12.12 06:28
avatar

Takhle se přítel nechová. Jednou, dvakrát mu může do setkání něco vlézt, v tom případě by se měl omluvit. Ale pořád? To už není samo sebou, ale jsou to výmluvy. Prostě se s Tebou setkat nechce a hotovo.

A proč si za ním jezdíš pro nadávky? Není to kapánek nedůstojné?

Vidím to takhle: nejlepší kamarád není nejlepší kamarád. Přestala jsi ho bavit, nemá na Tebe čas a přemýšlí, jak s Tebou přátelství ukončit.

Protože nedokáže jednat čestně a říct Ti to na rovinu, dělá různé kličky, abys to jako pochopila sama a on se nemusel angažovat. /třeba tím, že nepřijde/. A když se k němu vetřeš Ty, je rozzlobený a nadává Ti. Nechce, abys mu lezla do života.

Máš to zapotřebí? NEMÁŠ! Vykašli se na něj, pohřbi to "nejlepší přátelství" a uvidíš, že časem získáš mnoho lepších přátel, než je on. Kluků i holek. Přeji Ti to. *mala*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: artik*
Datum: 20.12.12 12:03

záleží jestli ho jako přítele bereš ty a on tě bere jen jako milence .Asi se bojí co mu chceš říc

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.