Vymáhaní už zaplaceného dluhu

Od: odpovědí: 1 změna:

dobrý den

chtěla by jsem se informovat. Moji rodičé měli splatky u jedné společnosti. Komunikovali s pracovníkem na pobočce v míste bydlište..Rodičům chodili sms že nemají uhrazené poslední 3 splátky. Když jsem se informovala na centrále, bylo mi sděleno, že neuhrazená je pouze jedna splatka a došlo k pochybení ze strany daného pracovníka..prý máme kontaktovat jeho..Poslední splátka byla už taky realizovaná ale podle toho pracovníka se již nedostala ku nim. Rodičé mají doklad o úhradě. Bohužel minulý týden došel dopis od vymáhací agentury, kde rodičum byla vyčíslená suma tej poslední splátky a bohužel i obrovské penále.. Mají možnost se proti tomu nejako branit a odvolat a danou sumu neplatit?

děkuji

1 odpověď na otázku

 

 


1x
avatar barbakan

Nedávno jsem četl,že jeden ze zaměstnanců finanční společnosti si ponechával platby klientů a ti se dostali do takové situace,kterou popisuješ. Pokud rodiče mají veškeré doklady o provedených platbách,nemusí mít obavu z vymáhací agentury.Okopírovat doklady o platbě,zaslal společnosti,která poskytla finanční prostředky a nechat si potvrdit,že veškeré splátky byly uhrazeny!

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]