Pracovní agentura ADECCO

Od: odpovědí: 3 změna:

Jak je to u pracovní agentury Adecco?Prý výkazy o docházce do zaměstnání musí nosit pracovníci k ní a ona to zkontroluje a na základě toho vyplatí mzdu.Takže je neplatí firma,ve které dělají ale agentura.Jaké jsou z touto firmou zkušenosti?

3 odpovědi na otázku

 

 


0x

záleží k jaké firmě se necháte najmout, já pracoval téměř dva roky pod Adeccem u firmy,která vyrábí elektronářadí ( BD ) mno a tam měli svojí sekretářku ve firmě, peníze mi chodili na účet, který jsem musel na Ad. nahlásit, a každý měsíc jsem si musel chodit vyzvedávat stravenky + výplatní pásku. Celkem mě štvalo, že mi nechtěli dávat peníze místo těch stravenek, neboť chodím do zcela jiných obchodů než byly stravenky určeny. Můj celkový dojem z pracovní agentury je dost blbej, ke konci každého měsíce jsem si musel chodit podepsat prodloužení pracovní smlouvy na další měsíc a když jsem onemocněl, a šel odnést lístek pro mzdovou účtárnu, že dál pokračuji v marodění a s úsměvem jsem prohodil, jestli nechce paní ode mne podpis na další měsíc, tak mi ona řekla, ale pane, Vy zde už nepracujete! Musel jsem odevzdat čipovou kartu a ihned mi byl zamezen vstup do závodu, takže jsem si tam nemohl najít ani jiné volné místo, třeba na jiném úseku, moje ukončení smlouvy nebylo nijak komentováno, prostě jen vy zde již nepracujete! už bych nikdy nechtěl jít pracovat pod personální agenturou!


Takže z toho vyplývá,že je lepší si najít práci sám než živit plno nemakačenků,kteří se na vás přiživují...

Jste mml, nebo konn? Oč tady jde? *sok*

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]