Skvělý kluk ale bez kamarádů

Od: Datum: 05.02.13 21:02 odpovědí: 28 změna: 06.02.13 15:52

ahojte, otázka spíš na holky a zní:

Kdybyste poznaly fakt dobrého kluka, prostě sympatický, pěkný a fajn tak celkově, ale zjistily jste, že nemá skoro žádné kamarády. On sice pár lidí má(tak do 5 myslím), ale říká, že jsou to jenom takoví, kteří jsou opravdoví dobří ... ale na okolí to působí myslím divně, když jich moc nemá. Prostě všichni mají všech všude dost, a on, tichošlápek, abstinent a nekuřák jenom tak málo, přitom vím, že on sám je fakt skvělý kluk. Rozešly by jste se s ním kvůli tomu?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: marenka*
Datum: 05.02.13 21:04

Já určitě ne, protože v tomhle jsem stejná. ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.02.13 07:08
avatar

Mařenko, kecáš! Spočítala sis nás, tady na poradte.cz, někdy? *hej*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.02.13 21:05
avatar

To myslíte vážně?

Většině holek by vadilo, že chce jít někam s kamarády a neudělá si čas na ni. A 5 dobrých kamarádů je lepších, než 20 špatných.

Hodně blbej důvod k rozchodu

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 05.02.13 21:08
avatar

Mne pripada divne kdyz ma nekdo v uvozovkach 150 kamaradu, ale kdyz po nich neco chce, tak se neznaji. A k narozeninam popreji jen proto, ze si toho vsimli na Facebooku.

A i kdyby nemel zadneho kamarada, je to spatne? Introvertum to napriklad vubec ale vubec nevadi.

Radeji pet kamaradu, na ktere se muzu kdykoliv obratit, na kamarady kteri se mnou pujdou i do pekla, nez mit "kamarady" jen jako zname.

doplněno 05.02.13 21:09:

Je ti 15? z toho vyrostes.

(usuzuji podle tveho dotazu na rozchod)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: marenka*
Datum: 05.02.13 21:11

*palec* tak nějak jsem to myslela

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.02.13 21:12
avatar

proc? bude se venovat tobe , nebude davat prednost parte pred tebou , nebude chodit chlastat do hospody s bandou ... nevim co je na tom divneho ... hlavne kdyz je introvert

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.02.13 21:14
avatar

Ahoj. Nerozešla bych se s ním k vůli tomu. Naopak, vážila bych si ho. Je vidět, že si umí vybírat přátele a neztrácí čas s kdekým jen proto, aby byl obklopený hodně lidmi, s kterými si stejně nemá co říct, jen aby byl pro někoho třeba zajímavý...

doplněno 05.02.13 21:21:

Kdybys ho měla ráda a záleželo Ti na něm, přemýšlela bys jinak. A také by sis ho jinak považovala. Ty hledáš cestu od něho, ne k němu...Takže nehledej zámiňky, proč s ním nebýt, když s ním být nechceš.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: hykalka
Datum: 05.02.13 21:15

ale přecejenom já sama ho posuzuju jak se chová před ostatníma, a když sedíme na plese a on se nic moc nebaví, tak nevim jestli s ním dál zůstat? Přijde mi, jakože nemá nikoho. Nikam nechodí za nikým ven a tak, prostě spíš samotář, ale charakter pevný, asi spíš bych řekla hodný kluk

Datum: 05.02.13 23:41
avatar

Já souhlasím s Kapkou Naděje: Hledáš důvod, proč s ním nebýt, nikoliv způsob, jak být s ním.

Zaujal mne ten ples: Třeba nejde o oblíbený druh jeho zábavy, ale šel na něj kvůli tobě - chtěl ti udělat radost, přestože on sám tenhle druh zábavy nevyhledává...

Podle mne by ses měla cítit spíše poctěna, že si tě vybral kluk, který hned tak s někým neztrácí čas.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: askmenow*
Datum: 05.02.13 21:16

A proč tě trápí, kolik má přátel? Úplně tomu nerozumím.

A tím pádem ne, nerozešla bych se s ním kvůli tomu. Oceňují, když někdo zná hodnotu pravho přátelství a ví, že je to ěvc, která nevznikne ze dne na den a také ví, jakou má hodnotu a že je vzácné.

(Poznámka k zamyšlení: Ty si možná myslíš, že máš hodně přátel, ale kolik z nich by k tobě přišlo o půlnoci, kdybys zavolala, že máš nejaký problém? Kolik z nich by si s tebou povídalo nejen o zábavných věcech, ale i o dlouhodobých problémech? Kolik z nich by za tebou přijelo do nemocnice?)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: hykalka
Datum: 05.02.13 21:23

to on by určitě do nemocnice přišela o půlnoci by taky pomohl, to určitě jo. To vím, ale nepřijde mi normální, že skoro nikoho nemá. A tím nemyslím facebookové kamarády, těch má každej mraky. Prostě je řekla bych asi nepolečenský, nevím, jestli ho nechat

Od: marenka*
Datum: 05.02.13 21:32

Tak to omluva, já to pochopila úplně špatně. Řekla bych nenechat, je to kluk, který si bude cenit rodiny, žádné hospody, dobře mířené rady od kamarádů a tak.. Za sebe bych ho brala všemi deseti. ;) Ale když se na to podívám z Vašeho pohledu, když už teď pochybujete? On je zrovna typ, řekla bych, co nebude přelétavý a rozchody bude hodně špatně snášet a chápat. Nevím.. V začátcích opravdového vztahu mají být podle mě ty růžové brýle a ne pochyby.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 05.02.13 21:39

Špatně jste mě pochopila, já se neptala, zda by přišel on. Ptala jsem se na to, zda si myslíte, že všichni lidé, které často nazýváme kamarády, by pro nás udělali to, co pro sebe skuteční přátelé dělají.

Tím jsem chtěla říct, že to, že má málo přátel může źnamenat jen to, že se nezahazuje s těmi, které za skutečné přátele nepovažuje.

Jinak vy si přečtěte něco o extraverzi a introverzi. Třeba vám to pompůže ho pochopit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pest®
Datum: 05.02.13 21:27
avatar

Popravdě, já jsem uplně stejný, takový vlk samotář...ono na to časem třeba přijdeš, že kamarádi jsou hezká věc, ale dva lidi už jsou moc :-D JInak přítelkyni mám skoro sedm let, takže to opravdu není důvod k rozchodu. Naopak je za to ráda, že mám na ní čas. (pravda motorku mi občas vyčítá :-D)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hykalka
Datum: 05.02.13 21:46

Hospodou netrpí a rodinný typ spíš je. Prostě akorát do společnosti to není asi to pravé ořechové. Ale asi máte pravdu, asi s ním zůstanu. Třeba se změní, ale není typ, co nesnáší lidi. Akorát prostě nějak není moc komunikativní

Datum: 06.02.13 12:31
avatar

Proč chceš, aby se měnil? Jestli ho chceš změnit, tak ho raději nechej a najdi si někoho jiného, než abys doufala, "že se změní".

Tenhle kluk je třeba super takový, jaký je. Chceš, aby byl jiný jen proto, aby to nebylo (dle tebe )"divné"? To je dosti sobecké.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: andrea1*
Datum: 05.02.13 21:48

Píšeš: "... přitom vím, že on sám je fakt skvělý kluk." Tak co řešíš? Hlavní přece je, jak ho vidíš ty, jaký je doopravdy. Rozcházet se s ním jenom kvůli tomu, že má kamarádů 5 a ne 10, no to myslíš vážně? No ale jestli ti moc vadí, že není společenský, tek se s ním rozejdi. Byla by ho pro tebe škoda. Je zřejmé, že ještě nechápeš životní priority.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: hop®
Datum: 05.02.13 22:39
avatar

Jo, spíš na holky, tak se omlouvám, že to budu komentovat...

Abstinent - problém

Nekuřák - problém

Tichošlápek, neotravuje ostatní - problém...

... takovýho pohodáře bych drapnul všema deseti, a jestli ho nechceš, tak mi na něj dej maila, rád ho poznám!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.02.13 22:58
avatar

Já se přiznám, že v té otázce se ztotožňuji s tím klukem. Nemám kamarády (ani známé). Celkově tak 5 lidí. Ačkoli kouřím jako fabrika a občas si skočím sám na pivo, tak mi v životě nic neschází. Nepotřebuji mít 1000 kamarádů. Nepočítám lidi, na který mám kontakt z nějaké diskotéky nebo clubu. To mám spíš číslo na slečny. Popravdě to občas funguje když sedím sám na baru za účelem se opít a oslavit tak další nudnej měsíc - stává se že za mnou přijde slečna a povídá si semnou. Občas jdeme ke mě a někdy to zkončí jen výměnou čísel... Hodněkrát jsem slyšel, že jsem fajn, že jsem hezkej a podobně ale tyhle komentáře beru s velkou rezervou. Na facebooku mám 7 lidí.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.02.13 00:16

No to nevím, ale určitě bych se rozešel s holkou, která takhle uvažuje.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 06.02.13 04:39
avatar

Amadeus mi to úplně vzal z pusy :)

Také jsem introvert. Přátel mám dokonce méně než tvůj kamarád a ani trošku mě to netrápí, vyhovuje mi to. Jak zde již bylo někým psáno - nejsou totiž přátelé jako přátelé. Já si hodně vážím skutečných přátel, kteří ti v nouzi pomohou a děj se co děj stojí při tobě. S holkou, která přemýšlí tímto způsobem bych nechtěl být, to by moc nefungovalo ...

A víte co je sranda? Všude holky či ženy píšou, že by rády nějakého chytrého, hodného chlapa, rodinného typa atd. a že ho nikde nemohou sehnat ... Tyhle vlastnosti mývají právě introverti. Bohužel jsou ale přehlíženi, protože mají málo přátel, málo se projevují apod. nesmysly ...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: tomasgulas
Datum: 06.02.13 06:04

Jo, jenže to kecají *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nicknevim*
Datum: 06.02.13 01:09

rozejít..protože se k sobě nehodíte. On je jiná povaha než ty, líp ti bude s extrovertem který kam přijde na toho volají naazdáár a takovýho potřebuješ.

jaký jsi znamení?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: milospask
Datum: 06.02.13 06:57

ahoj,

je vidět, že se k sobě moc nehodíte. Proto by bylo opravdu asi lepší se rozejít, než abyste se ve vztahu oba trápili, o tom to není. Ty máš jiné priority, on také. Ty jsi takový typ, který je živý, chce si života užívat a podobně, on má rád svůj klid.

Jak psali ostatní, málo kamarádů, to je opravdu divný důvod k rozchodu. Je to opravdu tak, že hodně holek chce hodného, klidného kluka, který nekouří, nepije, pro rodinu a tak dále, ale když ho náhodou potkají, a začnou s nín třeba chodit, zjistí, že je s ním nuda. Takže raději pak chodí s někým jiným, často s grázlem, které vás holky ale přitahují, pak však lamentujete, že ten váš je zase s kamarády na fotbale, vrací se domů opilý, apod. Takže si laskavě ujasněte, co chcete.

Holka, která má všech pět pohromadě, by takového kluka, kterého máš ty, brala všemi deseti. Tvůj přístup možná pramení z nezkušenosti, chceš si nejdříve užívat, a pak třeba zjistíš časem, že bys toho kluka, se kterým ses před nedávném kvůli takové blbosti rozešla, chtěla zpět.

Ano, dnes je in mít třeba na Facebooku 1000 "přátel", ale oni to třeba ve skutečnosti přátelé nejsou.

Víš, jsem vpodstatě ten samý kluk, na jakého si stěžuješ. Kamarádů mám málo, zato jsou to však dobří přátelé, na které se mohu spolehnout a nijak nestrádám, Facebook z nutnosti také mám a i tam mám velice málo přátel. Také nekouřím, nepiji a jsem spíše pro rodinu. Neříkám, že do společnosti vůbec nechodím, ale pro mě má mnohem větší cenu návštěva příbuzných, a trávit čas se svou holku. Víš, člověk, který má málo kamarádů, bude mít pravděpodobně více času se Ti věnovat, bude mu na Tově záležet a podobně. Samozřejmě není dobré spolu trávit 24 hodin denně. A ano, možná že šel na ten ples kvůli Tobě a co je špatného na tom, že se tam s nikým nebaví? Pokud tam nikoho nezná, tak se má vnucovat?

Myslím, že pro rozchod jsou důvodem mnohem horší věci, přesto Ti ho doporučuji, neboť ty potřebuješ živějšího kluka a on klidnější holku.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: kopretina25*
Datum: 06.02.13 12:33

Ahoj Hykalko,

já kdybych poznala fakt dobrého, sympatického a fajn kluka, byla bych štěstím bez sebe. Vůbec by mi nevadilo, že nemá skoro žádné kamarády. Protože si myslím, že je to hlavně jeho věc a z vlastní zkušenosti je lepší mít třeba jen dva opravdové kamarády, na které se mohu spolehnout než tisíc, kteří jsou k ničemu. A nechápu, proč by to mělo působit divně na okolí? Přece si žije svůj život a nikoliv podle okolí. To je nějaké nové pravidlo či co. Čím víc kamarádů tím líp nebo co? Tichošlápek, abstinent a nekuřák jsou nejlepší předpoklady pro zodpovědného a spolehlivého partnera. Což si myslím, že nedokážeš ještě ocenit. Já bych se s ním určitě nerozešla a vážila bych si ho. Ale myslím si, že Ty se s ním rozejdi a netrap jej tím, že ti vadí množství jeho kamarádů. A najdi si nějakého frajera, který se bude hloupě předvádět, tebe podvádět, bude mít tisíc přátel a přítelkyň. Nebude mít čas s tebou jít do kina, na procházku,... Hodně štěstí

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hykalka
Datum: 06.02.13 12:54

já s ním zůstanu a pokusím se to nějak překousnout, jinak je totiž fine . Probírali jsme to a tvrdil mi, že mu připadá, že to sám chce nějak změnit, že se pokusí být společenštější, akorám mi není jasné, jestli to nedělá kvůli mě jenom kdoví

Datum: 06.02.13 13:03
avatar

Hykalko, povaha změnit nejde ... introvertem se narodil, introvertem zůstane. Měj ho ráda takového jaký je.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kopretina25*
Datum: 06.02.13 15:52

Ahoj Hykalko, téměř na sto procent si myslím, že to dělá kvůli Tobě. Má tě rád a proto se chce změnit. Jen aby ta změna nebyla k horšímu a nebyli nešťastní oba. Jestli Ti na něm opravdu záleží, tak nechtěj aby se měnil. Protože z fajn kluka může být pěkný protiva. *bzum*

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.