Jak se nechají růst dlouhé vlasy?

Od: Datum: 05.02.13 20:24 odpovědí: 12 změna: 06.02.13 10:06

Dobrý večer *frajer* Moje dítko 19letý kluk se rozhodl že bude mít dlouhé vlasy. A protože nemáme nikoho koho bychom se na to zeptali tak to píšu tady. No neni to tak důležité, spíš jako zajímavost nebo tak.. No jde mi o to že dle mého názoru má na to moc pevné vlasy a nebude mu to slušet. Nebo myslíte že i muž který má takto pevné vlasy si je může nechat růst? A jak na to, prostě vynechat 2 roky návštěvu holiče nebo se to nějak průběžně musí upravovat? Aby mohl na ulici.. *smich* CÍL je toto (viz obrázek)

pěknej večír všem :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: gustav*
Datum: 05.02.13 20:35

Pěkná holka :) pak vlasy do copu, nebo dredy?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.02.13 20:36

Sice mám ráda chlapa oholeného a ostříhaného na krátko ale byla doba kdy i můj muž nosil culík. Rozhodně nemůže nechat vlasy jen tak růst ale musí střh udržovat a o vlasy se starat víc než o krátké. Já bych zašla ke kadeřnici a nechala si udělat hezký střih, pak nechala vlasy dorůstat a jen střih upravovala až bych docílila té kýžené délky.

Ohodnoceno: 2x

Od: nicknevim*
Datum: 05.02.13 20:55

střih..střih, prostě všechno dlouhý..Tak díky paní ;)

Datum: 06.02.13 08:23

Vám příjde, že tomu na obrázku rostou jeho vlasy bez kvalitního sestřihu? Rozhodně ne.

Od: pest®
Datum: 05.02.13 20:45

Musí se upravovat, věčně nemám čas a k holiči se mi nechce, ale když vidím, jak hrozně ty přerostlý vlasy vypadaj, tak se tam dokopu. Stačí mi 4měsíce a nedá se na to koukat, na tož to učesat, i dlouhý vlasy se musí v průběhu růstu tvarovat a udržovat.

Datum: 05.02.13 20:56

tak díky.

Datum: 05.02.13 21:01

Zkuste to. V životě budete nadávat na věci, které jste zkusil a nevyšlo to. Ale pocit, že to co jste nezkusil, mohlo být zrovna to nejlepší je strašný. ;) Já bych tomu nepřikládala až tak zásadní váhu. Zkusí (te) dlouhé, pak krátké, až po čase se ukáže, co bude vyhovovat.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 05.02.13 21:04

*cteni**palec*

Datum: 05.02.13 21:01

Jsou chlapi, kterým dlohé vlasy (třeba spolu s plnovousem) sluší. Pak jsou ti, kteří vypadají naprosto šíleně a hodí se říct "Co je to tady za hnusnou máničku?" *smich*

Ohodnoceno: 2x

Datum: 05.02.13 21:04

jo *haha*

Datum: 05.02.13 21:06

Mikihans. tak jako dneska jsem tu poprvé (ne tu, ale v celém dni) vyprskla smíchy. Díky. Každopádně máte recht *smich*

Datum: 06.02.13 10:06

Kamarádky 22letý syn má dlouhé vlasy a moc mu to sluší. Ale opravdu dlouhé,( Brad Pitt na obrázku má jen polodlouhé, ani to ne)... Dvakrát se nechal ostříhat, ale nakonec zjistil, že dlouhé mu sluší víc a je to pohodlnější, dává je do culíku.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.