Rekonstrukce/ výbava SM místnosti :-)

Od: Datum: 18.12.12 11:27 odpovědí: 6 změna: 19.12.12 23:51

Zdravim. Máme s manželkou asi neobvyklý dotaz ohledně zřízení SM salónu (místnosti) a občasného pronájmu. Tento dotaz se týká hlavně lidí kteří stím mají občas co dočinění nebo můžou poradit bez nějakého rýpáního do toho.. Máme k dispozici prostory kde je kuchyňka, sociální zařízení a 2 místnosti tak akorát. V plánu máme to přizpůsobit pro daný účel. Problém je ale v tom že nemáme předtsavivost o¨tom jak by to mělo vypadat (aby se něco neopomělo). Proto se táži zda nemáte kontakt nebo odkaz na někoho kdo se do toho taky pustil a dokázal by s rekonstrukcí poradit. Děkujeme


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.12.12 14:09
avatar

Předpokládám, že člověk, který zařizuje SM salón, má s tímto způsobem trávení volného času praktickou zkušenost, a tedy sám dokáže nejlíp posoudit, co a jaké by tam mělo být. No a eventuální dodělávky se udělají za pochodu, podle požadavků praxe.

A asi bych se nebál oslovit běžného bytového designéra (designérku) - mám za to, že profesionál se k tomu postaví profesionálně a věcně.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pt®
Datum: 18.12.12 14:13
avatar

Tak si myslím, že zde budete trochu vedle. Takové informace získáte myslím na jiných stránkách. Jedině bych tomu rozuměla tak, že si tady postupně chcete dělat reklamu. - pt

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 18.12.12 14:46
avatar

Jsem optimista, a proto si myslím, že tazateli jde o věcné a technické řešení konkrétního problému. Kdyby chtěl zařízení např. kadeřnického salónu, reagovala byste stejně?

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 19.12.12 20:12
avatar

tak myslim ze na internetu je snad dostatek porna ne :) nevsiml jsem si, ze by se bdsm odehravalo v posteli s nebesy ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.12.12 22:41
avatar

Tak to jsi toho ještě moc neviděl *frajer* ty sloupky postele s nebesy jsou v bdsm dost dobře využitelné *placni*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: anoano*
Datum: 19.12.12 23:51

Nevím kolik máte místa. Ale když se rozhlédnete po internetu, ať už po pornu nebo po prodejnách SM zboží, tak zjistíte, že se Vám tam nikdy nevejde vše co uvidíte. Takže každou místnost, kterou tomu chcete obětovat, nalaďte do nějakého stylu a toho se držte. Radši méně hezkého, než přeplácané zbytečnostmi. O potřebě dobrých izolací, teplé podlahy, perfektního vytápění, hlukové a tepelné izolace asi není potřeba hovořit. Pokud možno vlastní vchod.

Pokud nejste příznivci těchto technik a jen chcete pronajímat, měli by jste si to ještě rozmyslet. On s tím souvisí i jiný režim pohybu stálých obyvatel v domě atd. Musí s tím souhlasit každý zasvěcený obyvatel domu. Je těch překážek hodně. Ale pokud tím sami žijete, tak by Vám mělo být mnohé jasnější. Ale proč(na co vlastně) se potom ptáte?

Přeji ale hodně úspěchů.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.