1xPřítelkyně nemá chuť na sex - proč?

Od: Datum: 08.03.11 19:28 odpovědí: 54 změna: 03.05.11 10:17

Dobrý den,mám strašné dilema,které mě docela v poslední době pořád probíhá v hlavě.Moje přítelkyně nemá,dá se říct, pořád chuť na sex a já už jsem z toho docela na prášky,jsme taky jenom lidi a sex podle mě ke vztahu patří.

Vždy když jdeme spolu spát , tak ležíme a při každým náznaku toho,že mám chuť a chci sex, tak mě odstrčí ruku a že nemá chuť nebo že nemůže,že druhý den vstává...Předem děkuji za odpověď.. CHOSÉ


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: gp*
Datum: 08.03.11 19:34

Třeba má nějaký problém, možná se sexem nebo s vámi nebo v práci? Zkusil jste si s ní o tom promluvit?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: chose*
Datum: 08.03.11 19:40

Když se zeptám,tak začne brečet ( já ji hned uklidňuji ) ,krom sexu jsme dokonalej pár,máme se rádi,ona semnou taky nemá problémy, ale asi jí to je trapné a nechce o tom mluvit,nevím...Teď bude maturovat,tak že by stresem? To si myslím že ne,protože tyhle problémy trvají už něco málo přes rok a to ještě žádný stresy se školou neměla...Tak opravdu nevím :(

Od: gp*
Datum: 08.03.11 19:43

A ptáte se přímo na problémy v sexu? Nebo na problémy celkově? A dříve jste to měli po téhle stránce v pořádku?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: chose*
Datum: 08.03.11 19:51

Jo,přímo na sex,jenže buď to zahraje do aultu,nebo začne brečet,protože se bojí abych se s ní kvůli tomu nerozešel,nebo abych jí nepodvedl,což bych nikdy neudělal...

Od: gp*
Datum: 08.03.11 19:57

Je potřeba, abyste si spolu o tom pořádně promluvili. Možná, že má i jiné problémy a bojí se vám to říct. Možná, že má nějaké problémy se sexem, bolí jí to, nemá z toho radost nebo cokoli. Toho může být spousta, třeba to dokážete spolu vyřešit, ale je možné, že ne a že budete muset navštívit nějakého odborníka. Nejdůležitější ale je, abyste se dozvěděl, co je to konkrétně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: chose*
Datum: 08.03.11 20:11

Tak pokusím se,ale jak říkám,moc to nejde o tom s ní mluvit .Kolik asi stojí navštěva u odborníka? No jestli tady můžu mluvit i o choulostivějších věcech,tak bych vám napsal příklad problému u sexu,třeba by to pomohlo?

Od: gp*
Datum: 08.03.11 20:20

Myslím, že je důležité se o takových věcech bavit. Nesmíte podlehnout jejímu pláči a ptát se pořád dokola, uklidňovat ji, ale ptát se a ptát se, dokud něco nepoví. Kolik stojí návštěva u odborníka to nevím, každopádně si myslím, že byste tam asi měli jít spolu a pokud to nechce říct ani vám, těžko se s tím bude chtít svěřovat někomu jinému. O nějakém konkrétním problému klidně napsat můžete, ale jestli vám pomůžu to netuším. Můžu to brát pouze ze svého pohledu (odborník nejsem). Každopádně jsem z počátku měla sama problémy, ale společně s partnerem jsme je vyřešili.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: chose*
Datum: 08.03.11 21:34

Nejspíš se to pokusím vyřešit podle toho jak říkáte...Děkuji;)

Od: rv
Datum: 08.03.11 20:48

Někdo má menší potřebu sexu a někdo ještě menší. Žádný problém za tím být nemusí. Čím víc na ní budete tlačit, tím menší bude mít zájem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lady*
Datum: 08.03.11 20:51

A bylo to tak od začátku vztahu nebo přestala mít chuť na sex až po nějaké době?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: chose*
Datum: 08.03.11 21:36

Jak se to vezme,nikdy jsme ho neměli moc,ale je pravda,že ze začátku vztahu toho bylo víc,takže po nějaké době.

Od: lady*
Datum: 08.03.11 21:54

Taky jsem měla před několka lety takový problém, na sex s přítelem jsem neměla chuť a když už na něj došlo, dost mě to bolelo. Nakonec jsme se kvůli tomu rozešli, možná i proto, že jsem nebyl schopná mu říct, že to bolí. Myslela jsem si, že jsem divná. Teď takový problém s přítelem vůbec nemám. Myslela jsem si, že s tím bývalím přítelem byl problém v tom, že mě už tolik nepřitahoval, i když jsem ho měla moc ráda, ale pak mi kamarádka říkala, že ona neměla chuť na sex, když brala určitý druh antikoncepce. Je pravda, že já jsem antokoncepci potom rozchodu taky změnila. Napadlo mě, že by tohle mohl být problém i Vaší přítelkyně, chuť na sex by jí mohla snižovat antikoncepce nebo je tu ta druhá možnost...třeba jste ji přestal přitahovat. Hlavně s ní o tom mluvte, samo se to nevyřeší, to vím z vlastní zkušenosti;)

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 09.03.11 14:27

Uvádím svou zkušenost:

Také jsem v našem vztahu měla období, kdy jsem neměla na sex chuť téměř vůbec.

Částečně to bylo způsobené psychickým stavem (stresem) a hlavně antikoncepcí. S mou lékařkou jsme vypozorovaly, že mi neuvěřitelně snižuje chuť na sex a navíc mi i způsobovala velké psychické výkyvy nálad.

Momentálně neberu žádnou HA a jsem v pohodě a neustále při chuti Ať si přítelkyně po vašem rozhovoru, který doporučuji, promluví se svou gynekoložkou s jinými možnostmi ochrany před početím.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: matejka*
Datum: 09.03.11 14:32

Mám naprosto stejnou zkušenost a i spousta jiných holek kolem mě. Hormonální antikoncepce je skvělý zabiják sexu (no i tak vlastně splní svůj účel :o)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.04.11 01:38

Tak nevím ,,děvčata já užívám HA už roky a chuť mi nechybí, bohužel mám muže, který to k životu nějak nepotřebuje, smůla, já ano a tak mě to štve.

Ale na pilulky nedám dopustit, bývalo mi každý měsíc strašně, ale strašně zle, stěží jsem se udržela na nohou a teď o tom ani nevím. Pochopí jen ten, kdo zažil.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.03.11 14:33

Vykašli se na nějakou dobu na sex, začni s něžnostma a mazlením.

Třeba po hodině mazlení začne sama mít chuť na sex, třeba ne. Ale rozhodně se více uvolní a třeba ti po pár takových mazlivých pohodových hodinách konečně řekne kde je vlastně problém. Prostě vydržet a netlačit na pilu.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 09.03.11 14:42
avatar

Hm, dost možná má vaše přítelkyně jinou potřebu sexu... na začátku vztahu, kdy je všechno nové, tak byla potřeba vyšší, nyní se možná stabilizuje do normálu. Pak taky záleží na tom, jaký vy jste vlastně milovník, že ano. Jestli si odbudete to svoje a otočíte se na stranu a usnete...a jí se už nevěnujete. Ale jestli s vámi o tom nechce hovořit, tak to je pak špatné, pak se nedovíte, co za tím odmítáním je. Stres ze školy, nevhodná antikoncepce, únava, nějaké gynekologické potíže apod.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jsem®
Datum: 09.03.11 14:45
avatar

Až spolu o tom začnete mluvit, tak jí zkuste dávat otázky napřímo. Např: "Tebe to bolí?", nebo "Co mám udělat pro to, aby to šlo?", nebo "Už tě nepřitahuju, viď?". Promyslete si dopředu, co chcete vlastně zjistit. Protože když začne brečet, tak to není normální, tam něco je a vy musíte zjistit, co, jinak to půjde z kopce. Některé ženy mají problém s tím, že ani při vzrušení nejsou dostatečně vlhké a pak to bolí. I tady je řešení - lubrikační gel. To není jen výsada starších žen, ale problém u mladých žen je, že nechtějí sahat po těchto pomocníkách a myslí si, že to buď jde, nebo ne. Starší žena už má rozum a bere to jinak. Hlavně nevyčítat. Návštěvu gynekologa bych viděla jako velmi dobrou. A pokud ráno vstáváte brzy, což takhle "jít spát" o hodinu dřív?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: des*
Datum: 09.03.11 17:16

CHosé-zmiz od ní,Je to ženská nanic.Já jsem si takovou vzal,jsem s ní 40let a doteď mne to štve že jsem neměl sílu odejít.Máme dvě děti,jsou hodné a to je všechno.Prožitý život,nanic.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.11 00:57
avatar

Relativně smutné ale zároveň poklona za "výdrž" ,,i když, mělo to cenu...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jarinm6*
Datum: 16.03.11 14:31

ahoj. Mám stejný problém s mou přítelkyní. Nevím co si mám myslet. Ptal jsem se jí pokud má chutě na sex a ona že není frigidní...že ano...ale večer nic a už nemám ani náladu jí nějak kvuli tomu nějak prosit. Myslím si, že už jí asi nepřitahuju jako to bylo na začátku...jinak nevím čím by to mohlo být..zda má jiného nebo co, ale už to není co to bývalo a žádná radost s toho vztahu. Myslím si, že to nemá budoucnost a jít od sebe

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ann*
Datum: 16.03.11 17:13

Tak to nenechávej na večer!?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ann*
Datum: 16.03.11 17:21

Rozhodně musíte pohovorem s ní, přijít na to, čím to je, jinak se to samo nezmění a ani "to" nebudete moci ovlivnit ...! Dokonce to můžou být takové "prkotiny", jako to, že se bojí, že si při sexu prdne, nebo se sama sobě nelíbí, nebo jste vy či ona přibrala na váze, bolest při aktu (k tomu je mnoho důvodů) ... je toho mnoho, dost často ženy berou sebemenší problém tragicky (na rozdíl od chlapa) tak držím palce, ať to z ní vytáhnete nebo se tím užeret ... a to oba

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 19.03.11 19:47

Zkuste zajit s pritelkyni na kineziologii.Mela jsem problem s partnerem a problem neresil,jen stale ja.Nekdy staci kdyz pracuji na kinezce zkrze druheho.tezko se to vysvetluje,proste staci kdyz bude pritelkyne pouze pritomna a jeji problem vyresi z krze vas.byli jsme na rozchod a nekolik let nefungovali a ted je to uplnej zazrak,vse je jak na zacatku.podivejte,vasi pritelkyni se muselo neco zleho stat,casto to muze byt znasilneni.Neptejte se ji na nic,jen jestli by navstivila s vami kinezku a zucasnila se sezeni jak vam obema pomoci.Nemusi mit obavy,ze bude muset neco vypravet co nechce pred vami a podobne.nic neni tak tezke jak vypada,ja na vic jsem byla v ohledu kinezky trochu rezervovana,ale prekvapilo me to,ze se tady trapime tolik let a pak staci jedno sezeni a problem pryc.zkusite to?

Ohodnoceno: 2x
 
Od: marenka*
Datum: 19.03.11 19:49

*palec* znám.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: almira*
Datum: 27.03.11 21:21

Když začne plakat tak ji obejměte a uklidňujte a až když se uklidní tak se ptejte. Řekněte ,že není nic kvůli čemu by jste ji neměl rád a že na ni nebudete se sexem tlačit a tak dále. Může mít zlou zkušenost - nikdy nevíte co hrozného ji kdo udělal. Prostě ji utěšujte a dostaňte to z ní. Já když někdy pláču tak taky nedokážu říct co mě trápí, když se uklidním tak to jde a hlavně to ze mě musí někdo dostat .Vím ,že bych měla říct kde je problém ale nejde to, nevím kde začít , nevím jak to udělat abych nevypadala jako hysterka a tak dále. Vždy nejvíc pomůže když mě přítel obejme a láme to ze mě po částech , pak se rozmluvím a jde to. Držím palce a nezlobte se na přítelkyni

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ondrasheq*
Datum: 28.03.11 01:17

Chose, předchozí odpovědi jsem nečetl. Sex je nedílnou a součástí vztahu a je potřeba, abyste to řešili jako dospělí. To, že ji budeš pokaždý jen chlácholit asi nic nevyřešíte. Máš rozhodně nárok vědět, v čem je problém - a podle něj se pak můžete nějak zařídit. Pokud se o tom bude odmítat bavit, pak má velký problém.

doplněno 28.03.11 01:19:

Almira> přečti si to po sobě znovu, máš větší problém než dotyčný.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.03.11 10:46
avatar

Ondro, muzu ti pouze sdelit, ze jako chlap tento zensky problem nikdy nepochopis. Samozrejme je potreba, aby mu rekla, co se deje, pokud z toho ma strach a podobne. Garantuji ti ale, ze pokud zena opravdu nejaky velky psychicky nebo fyzicky problem, nevyresi se to za jedno povidani ani behem tydne. A pokud ten problem skutecne bude mit, co pak? I kdyby mu to nakrasne rekla, porad v sobe muze mit nejaky blok. To si pak ma najit jinou, ktera bude povolnejsi?

Almira ma naprostou pravdu:) Mela jsem velke fyzicke problemy, ruku v ruce rozhozena psychika, cekal nas temer pulrocni pust a i ted obcas nekdy odmitnu, nekdy jsem unavena, nekdy proste nechci. A vite, co mi pomohlo nejvic? Kdyz me pritel obejmul a nechal me se vybrecet a vypovidat se. Netlacil na me, ze sex proste musi byt, i kdyz mu to urcite chybelo, a postavil se k tomu jako chlap. A toho si na nem cenim nejvic.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: bruk600*
Datum: 28.03.11 12:50

Dobrá rada a zadara. ZMĚŇ PŘÍTELKYNI! Pochopil jsem, že jste mladí a měli by jste být ve fázi zamilovanosti a pokud to nyní neklape, tak jak to bude fungovat po letech?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: annyfi*
Datum: 28.03.11 13:41

Doporučuji si s ní promluvit a nenechat se odbýt pláčem-na to většina žen hřeší, že vy chlapi povolíte Zkuste nějakou inovaci, třeba jí jen nebaví nějaký zažitý styl - myslím i předehru,...atd... Zkuste na to jít úplně jinak, začněte romantickou večeří, nebo procházkou, romantickým filmem-kino mě napadá,...svíčky v koupelně a třeba i lístky(okvětní) z růží do vody,...nevím, co má ráda,...prostě hrát na tu správnou notu a ona by pak mohla povolit. Romantika platí skoro na každou ženu. Nedovolte aby se ze sexu stala povinnost nebo rutina. Chce to něco nového. Uvidíte, držím pěsti

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cmeli*
Datum: 28.03.11 13:43
Dobrý den,
rozhodně si promluvte, pláč nic nespraví. Předpokládám, že se nechá aspoň obejmout a políbit. Zkoušeli jste necking a peting? Zkuste to zatím nekoitálně. Doufám,že nejste poleno a zapojíte jazyk,jemné dotyky, lízání bradavek,lalůčků, existují i nekoitální sexuální hry,které jsou velice zábavné... Pokud toho není schopná, potom je to na sexuologa či rodinnou poradnu. Co vím,poradenství je bezplatné,ale počítejte s tím,že budou chtít ke konzultaci vás oba. Prostě Vaše holubička musí spolupracovat.Pokud by chtěla jenom brečet, nic neřešit a vydírat strachem z rozchodu - tak to na ten rozchod opravdu je.S E X je kořením života a má být praktikován. Bez sexu byste patrně neměli ani děti. Tyhle výmluvy by pracoviště asistované reprodukce k umělému oplodnění nepřijalo, nehledě na to,že ta umělá šaráda stojí nemalé peníze. Měla by se také poradit o tomto problému se svým gynekologem.- možná by stačilo pozměnit medikaci kontracepce. C mě obavilo,kolik poradců vaše otázka přilákala. Dokazuje to,že jsme nejen Homo sapiens,ale také Homo sexus )
Ohodnoceno: 0x
 
Od: kritik*
Datum: 04.04.11 12:57

Safra, právě jsem si přečetl přesně svůj vlastní příběh. Tedy jen jeho začátek.

Máš jedinou šanci. Ona musí chtít sama tuto situaci změnit. A aktivně pro to něco udělat (promluvit o tom a vyhledat odbornou pomoc). Pokud nebude mít sama zájem, potáhneš to jenom ty a dost možná se to bude horšit. Pak nemáš naději. :(

Tvoji situaci mám doma dvacet let. Dříve jsem věřil, že se to zlepší a pokoušel se to řešit. Bohužel, byl jsem na to sám. Ještě když jsem zatlačil tak se od ní dozvěděl, že nejsem normální, když chci alespoň 1x týdně a že jsem magor, když naše "intimnosti" vyprávím úchylným doktorům. Že je jasné, že je chyba ve mně. Samozřejmě jsem neřekl, že s milenkama nikdy žádný problém nebyl a vyžadovaly i víckrát denně :)

Teď se k tomu přidaly další manželčiny problémy a korunu tomu dává právě (ne)sex vztah. Už neřeším, jak mít lepší sex, ale jak se nejlépe rozvést, aby to neodnesly děti.

Jestli se chceš zachovat férově, zajdi za odborníkem ty, konzultuj s ním problém a pokud se ti situace do cca 6 měsíců nezlepší... skonči to. Probrečíš několik nocí, zažiješ hnusné období, ale tvé šance na spokojený život se opět obnoví.

Začátek příběhu máme stejný, máš to ve svých rukách. Přeji ti lepší konec než mám já.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.04.11 13:31
avatar

Typicky pripad ceskeho chlapa - mit sex, kdykoli si usmysli. Pokud to nejde, zatlaci. Pokud to nejde ani potom, najde si milenku, dve, tri.

Nicmene priznavam, ze ty uzasne vety Vasi pani, ze nejste normalni a je uchylne to vykladat doktorum - jsou dost mimo a hoodne uzkoprse. To je fakt.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kritik*
Datum: 04.04.11 16:16
To bych chtěl někdy zažít. Mít sex, kdy si usmyslím, popíjet při tom pivo a zároveň koukat na fotbal v telce To bych byl typický český chlap Teď vážně...
Zatlačí... ale na řešení sexproblému. Požadavkem na návštěvu poradny, který byl důrazně odmítnut. Nikoli tlačení na vlastní sex. Prostě nezájem řešit situaci.
Jen pro upřesnění. Podle mé paní úchylné není někomu to vykládat. Úchylní jsou doktoři (gynekolog + sexuolog i někteří další) a kdo k nim jde, ten je magor.
Rozhodně mít milenky za téměř bezsex manželství v době malých dětí mi přišlo lepší řešení než rozvod. Jako matka nebyla zas tak vyloženě špatná. I když...
Nyní děti odrostly a manželka je péči psychiatrů (jasně že úchylové, ale píšou dobré prášky) a zbláznila se samozřejmě ze mě a z dětí. Tak to alespoň vykládá.
Různé pikantnosti a detaily jsem vynechal, abych zbytečně neděsil, protože začátky mého příběhu byly přesně takové, jak popisuje CHOSÉ svoje trápení a nepřál bych mu zažít, to co já.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.04.11 17:09
avatar

V tom pripade obdivuji Vasi trpelivost, pokud je manzelka dusevne nemocna, prakticky cely zivot je pak na houby... ale i spousta zdravych lidi se stydi jit nekam do poradny (proc mam svuj problem vykladat nekomu cizimu?).

Bohuzel jsem jiz na ruzne dotazy nekolikrat psala, ze v cesku je zakorenena myslenka, ze kvuli detem je jakykoli svazek lepsi nez kdyz ziji partneri zvlast. A bohuzel to neni pravda... pokud je manzelka nemocna, mohl jste soudne pozadat o svereni deti di sve pece, protoze cloveku, co se leci na psychiatrii (ne u psychologa-tam dnes chodi polovina lidi), bych deti proste nesverila. Je to tak. Nikdy nevime, co ho napadne, zda si vezme medikamenty a kdyz je nevezme, zda bude vse ok.

Daleko lepsi pro deti je, kdyz rodice spolu nejsou a tim padem se nemohou hadat, osocovat, napadat a pdobne. Dite uz jako velmi male tyto problemy vyciti a ma z nich trauma...

Vy nyni mate jedinou moznost a to rozvod. Podle toho, co pisete, to musi byt horor. A odrostle deti jsou predpokladam vice s Vami nez s matkou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.04.11 01:21

Váš názor mi přijde trochu staromódní. Když se někdo léčí u psychiatra, tak to neznamená, že je blázen. Může mít třeba deprese, to se taky léčí u psychiatra.

Kvůli depresi nebo třeba úzkostem se lidem děti neodebírají (snad jen v nějakém velmi vážném případě) , to by asi bylo hodně dětí bez rodičů.

Z toho příběhu mám dojem, že paní onemocněla později. Pokud, jak je uvedeno, byla dětem dobrou matkou, tak to řešení uspokojit se jinde a neublížit dětem možná nebylo tak špatné. A když děti odrostli, není proč spolu zůstávat v takovém vzahu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 04.04.11 17:27
Sex do manželství,či vztahu patří.Když to nefunguje pak se veze všechno.Co mazlení?Odmítá taky?Nebo jen přímý sex?Je možná moc citlivá,že pláče.Taky hledejte otázky v minulosti,v její dospívání.Mohlo se jí ,,něco stát" (nebudu uvádět co konkrétně,je toho hodně) a má možná problém to překonat.Pak tedy na ní netlačte a musí se stím vyrovnat sama,vy jí můžete pomoct.Každá žena není totiž nymfomanka.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: jsmestastni
Datum: 04.04.11 23:19
je mi tricet, v 18 ti jsem zacala brat horm.antikoncepci, po deseti letech jsem cetla stejne diskuze a rikala si, co kdyby ty pilule za to mohly? s partnerem jsme spolu byli uz tri roky, jeho potreby byly castejsi nez me, v 28 letech jsem mohla s cistym svedomi, rici, ze muzu bez sexu zit, eroticke pomucky byly ve skrini. tak jsem dala na podnety zen a leky po konzultaci s partnerem dala pryc. Zmena se neprojevila hned, ale tak za ctvrt roku to bylo velmi, velmi znat. Jsme spolu dalsi skoro tri roky a ted ve triceti nezvlada on. Milujeme se nekolikrat denne, naprosto uzasny, kdykoliv, kdekoliv a jsem rada, ze mam v kancelari sprchovy koutek. pred trema lety by me nenapadlo, ze se vydam z prace pres pulku prahy jen v podvazkach, bez pradla a jen v kabatu, s vinem v kabelce, abych svedla meho partnera. Jeho sekretarka pak nechape,co se deje. Nebo na nej cekam naha v hotelovem pokoji a pozvani mu posilam s ruzemi mesikem. Toto bych s antikoncepci nepodnikala a rozhodne si to tak neuzivala. a obcas zaplatim slecnu pro nas dva. Nas vztah je skvely, nekdo vybira auto podle ceny, barvy, ja ho vybrala podle toho, abych ho tam mohla uspokojit, takze medved ML vyborna volba. uzasny bylo slyset pred tremi tydny , kdyz mi u toho rekl, ze si uz davat pozor nebude, ze chce abych mu dala dite . Tehdy jsme se milovali dve hodiny, byli uplne zpoceni. A ja mam uz tyden zpozdeni ... Mozna jsem, mozna ne. Takze si uzivejte. i behem tehotenstvi ho budu takhle rozmazlovat, to vim a uzivat si jeste vic. Od ty doby, co neberu antikoncepci cvicim, chodim plavat, shodila jsem 10 kg, mam vetsi potrebu se partnerovi libit, i to je dulezity. Zensky uz to nezerte! .
Ohodnoceno: 0x
 
Od: chlupatependolino*
Datum: 05.04.11 00:33

Dobrý večer,

strašně se mi líbí váš příspěvek. Opravdu velice moc. Před měsícem jsem vysadila HA, kterou jsem brala 4 roky. Měla jsem celkem kvalitní, ale stejně jsem přibírala na váze i z vody a chuť na sex klesala geometrickou řadou. Už po měsíci můžu říct, že je znát, že jsem to vysadila. Nekonaly se naštěstí žádné časté vedlejší příznaly - padání vlasů, výrazné zhoršení pleti, atp.

Partner bohužel odletěl pracovně na půl roku pryč a já teď bez pilulky myslím na sex 24/7 jako za starých dobrých časů. To si ze mě zase jednou pánbůh vystřelil, když jsem to vysadila zrovna, když není samec po ruce.

*zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jsmestastni
Datum: 05.04.11 08:32
ahoj zed ... Mrzi me, ze ti odjel partner, ale bude jaro, leto, dve obdobi doufejme s krasnym pocasim a urcite budes moci podnikat pekne aktivity i venku a na postel nepomyslis, dej si cil, treba 500 km na bruslich.
Ja jsem byla odloucena od meho pritele skoro dva mesice, byla jsem v zahranici, pekni muzsti tam byli a bylo mi to jedno. Kdyz milujes tak nevera nepripada v uvahu. Ale mam kamaradku,ktera se s muzi rada pobavi. Zalezi na tobe,
Ohodnoceno: 0x
 
Od: jsmestastni
Datum: 05.04.11 08:36
jo a k te HA ... Mne se plet zhorsila, vlasy nepadaji, v pulce cyklu je to nejhorsi. neni to akne, ale pry jen dehydratovana plet citiliva. Obcas vypadam na svuj vek zvlastne, nekdo resi kosmetiku na vrasky, ja resim na tohle. Ale to nevadi. Vse ma sve pro a proti a pro mne je priorita spokojeny vztah a ten proste bez tech smesnych pohybu mozny neni...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: moxa*
Datum: 05.04.11 07:23

A máte po milování *smich*

;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.04.11 07:37
avatar

Hm, hezky napsané. Ale je vidět, že jste těhotná nikdy nebyla, když vedete takové řeči o tom, že i v tom požehnaném stavu toho svého budete tak rozmazlovat. Ono se totiž lehce může stát, že nebudete mít díky rozbouřeným hormonům na to vůbec chuť, budete zvracet několikrát denně, budete tak příšerně unavená, že zalehnete do postele už v sedm večer, nebo celou dobu proležíte v nemocnici s rizikovým těhotenstvím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jsmestastni
Datum: 05.04.11 08:55
dobre rano,
Dekuji za vas komentar, pry hm, hezky jsem to napsala, ono to tak ve skutecnosti ale i je. je videt dva prispevky za mymi, rozdilne prispevky a evidentne rozdilne povahy zen - slecny/pani zed alias chlupateho pendolina, kterou takovy prispevek potesil a nasla se v nem a Vas neprejicny. Pise mi ho zena, ktera nenapise uzivejte si to, ale napise, ze muzu mit problemove tehotenstvi a jeste navic rizikove a na sex nebude chut.. Mozna je to vas pripad a pak me to mrzi, mozna jste jen tak neprejici a pak me to nemrzi, je to vase vec. Ja pisu prispevky a muj pritel vari caj a dela livanecky, pta se, proc se u pocitace culim, takze me opravdu nikdo nerozhodi. lekar mi kdysi rikal, ze velmi aktivni sportovkyne tyto komplikace nemaji, pokud prijde zena do jineho stavu v telesne a dusevni rovnovaze pak take nehrozi. Verim, ze tomu tak bude, a verim i tomu, ze si po vsech strankach pripadne tehotenstvi uzijeme. Je jedno, kolik Vam je, chodte po,st, pa od sedmi rano do bazenu, dejte 50 delek a budete taky takovy optimista.jako jsem ja.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.04.11 09:02
avatar

No víte to není nepřejícnost, co jsem vám napsala. Spíš jsem to myslela v tom dobrém slova smyslu, abyste nebyla v případném těhotenství jednou zklamaná. Můžete si vysnít krásné bezproblémové čekání na miminko, ale realita může být úplně jiná. Z vás čiší takové naivní přesvědčení, že vždy za každých okolností bude vše v pořádku. Vzhledem k tomu, že jsem toho zažila již dosti, vím o čem mluvím. Je to něco na způsob, neříkej hop, dokud jsi nepřeskočil, jestli mi rozumíte. V každém případě vám přeji takové těhotenství, které vám bude činit jen a jen radost. Ostatně, takto si to přeje asi každá nastávají maminka, ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: stastnypar
Datum: 05.04.11 09:21
urcite to tak je. nemeli jsme to vubec za tech skoro 6 let jednoduche, nikdo nema, o jedno dite jsme kvuli nehode (nedali mi prednost na zelene na prechodu, pry si pan nevsiml)v 5 mesici prisli a o jinem stavu jsem krome bricha a 7 kil navic nevedela, snad to bude pripadne zase dobre... pracovne se mu nedarilo, zdravi haprovalo, ale tech hezcich zazitku bylo precijen vic. nejsem naivni, ale v soukromem zivote spise optimista. Mejte se.a at se dari. pet
Ohodnoceno: 0x
 
Od: moxa*
Datum: 05.04.11 13:54

Myslím, že to Eulalie nemyslela zle, mně taky hned napadlo "jen aby to takhle vyšlo". Já jsem měla v těhotenství obrovskou, ale nepopsatelnou chuť na sex... :D Bohužel bylo skoro celé rizikové a tím pádem zákaz sexu. To bylo utrpení :( Ale zaplaťpánbůh, dobře to dopadlo. Měla jsem potíží hodně, ale hlavní byl stav děložního čípku a na to nejspíš ani pohoda, ani sport vliv nemá. A žádná zápecnice taky nejsem :) Naopak mně hrozně mrzelo, že nesmím sportovat, ani plavat! *plac*

Zase Vám to bude znít jako že Vás chce někdo strašit, ale to bych pak o Vašem příspěvku mohla říct, že naznačujete, že jsem asi nějaká stále naštvaná a nesportuju, že jsem měla tak komplikované těhotenství. *stop*

Sexu zdar a honem si ho užijte než opravdu přijde ten malý otrapa *houpy* *srdce*

doplněno 05.04.11 13:56:

Jo, těch 50 délek bych dala třikrát týdně ráda, ale to bych musela mít chůvu :) Teď jsem ráda když se do bazénu dostanu jednou za měsíc :D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: stastnypar
Datum: 05.04.11 14:30
asi mate pravdu, dokud to jde tak si vse uzijeme. Cekame jeste do vikendu a pak kupujeme test a zkousime. Pro jistotu uz jim kyselinu listovou, co kdyby se to napoprve podarilo.
Nevim,odkud jste, v praze jsou moznosti, jak jit s ditetem prakticky kamkoliv, i bazeny takove jsou, ze vam ho tam na hodinu hlidaji. My mame navic rodinny dum, takze budu vyhledove plavat i doma.,ale to nebude hned, vse postupne. Co prijde, prijde, zvracet, nezvracet, sexovat, nesexovat (btw je to termin pro deleni kurat po vylihnuti ), vsechno jedno, hlavne aby bylo zdrave. Jak jednou prijdete o dite tak vim, ze to neni fraze a dotazy, radeji kluk nebo holka jsou taky zbytecny, odpoved je stejna, at je to zdravy dite a s tim jiste souhlasite.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.04.11 13:26
avatar

Osm let jsem zavodne plavala, ted uz sestym rokem jezdim zavodne lode. Dru na vode, v posilovne, na zavodech... jakozto velmi aktivni sportovec mam minimalne dvakrat rocne zanety, problemy s cyklem, bolesti, nechut. Nadavkem mi bylo sdeleno, ze budu mit potize otehotnet. A optimista jsem opravdu velky:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kamilj*
Datum: 25.04.11 21:42

Ženskejch je dost ,zkus jinou užij si a netlač na ni a ona přijde sama.No a hlavně jí to nikdy neříkej.Funguje to.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: ondrasekss
Datum: 26.04.11 22:55

první věc - bere hormonální antikoncepci? pokud ano zkusit jinou, opravdu to velmi pomáhá.

Druhá věc jsou další hormony. Například při potížích se štítnou žlázou.

Jinak nevěřím že ti někdy řekne v čem je problém... prostě to buď přejde samo nebo ji opustíš.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 26.04.11 23:01

No co, jsou i takové a ty, co nemají vůbec chuť. Od psychiky, něco zažila, ...toho je.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.05.11 09:43

Z vlastní zkušenosti: jak ženská přestane mít chuť na sex, odmítá se přitulit, dát pusu apod, tak jednoduše trtká s jinym. Je to tvrdý, ale je to tak... punkt

Ohodnoceno: 0x
 
Od: juldab*
Datum: 03.05.11 10:17

Asi je to fakt konec.

Jen tak mezi náma Jihoamerický výzkumník z Argentiny po dlouhém studiu zjistil, že lidé s nedostatkem sexu čtou stránku poradte.cz s rukou na myši!
P.S. Jen ji tam nech! Stejně už je pozdě ...

Ohodnoceno: 4x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.