Chci oddluzit - co je potreba?

Od: odpovědí: 13 změna:

Dobrý den, potřebuji poradim co mám dělat,když se chci oddlužnit,co k tomu potřebuju nebo kam se mam obrátit a jak se mám správně oddlužnit...Další potřebné informace dodám... Děkuji za odpovědi...

13 odpovědí na otázku

 

 


4x

Už aby zavedli vězení pro dlužníky. Soudy (stát) dlužníka oddluží, ale již ten stát za dlužníka nic nezaplatí. Takže věřitelé utřou hubu. Pěkně děkuji takovému kousku vůbec něco půjčit.

Víte asi velmi málo o oddlužení a o jeho celkovém dopadu pro věřitele!

V minulosti před zavedením tohoto nového zákona od 1.ledna 2008 věřitelé své pohledávky vymáhaly z 80% dlužníků jen horko těžko a po léta tahanicích po soudech a honění dlužníka po celé ČR slavili úspěch, když z dlužníků dostali alepson 10% z toho co jim dlužník měl zaplatit!

PO ZAVEDENÍ INSTITUTU ODDLUŽENÍ JE DLUŽNÍK V RÁMCI INSOLVENČNÍHO ŘÍZENÍ POVINNEN SPLATIT VĚŘITELŮM MINIMÁLNĚ 30% A VÍCE Z CELKOVÉHO OBJEMU JEHO ZÁVAZKŮ!

Hlavním smyslem oddlužení – osobního bankrotu je dát předluženým lidem šanci vrátit se do normálního života. K tomu však musí přispět především dlužník svou snahou a ochotou věc řešit. Pokud řešení dlužník využije, zbaví se doživotní nejistoty exekucí a současně se po pěti krušných letech může aktivně zapojit do běžného života bez jakýchkoliv finančních závazků.

Jak vyplývá z tiskové zprávy Ministerstva spravedlnosti, základními vlastnostmi
nového insolvenčního řízení jsou především – rychlost, transparentnost,
vyšší efektivita, posílení právní jistoty vztahů mezi dlužníky a věřiteli

Zaregistrujte se zde na Poradte a napište mi do vnitřní pošty. Probereme co a jak...

 


3x

pokud za to chcete platit, obraťte se na vhodného advokáta.. zaprvé je jediný, kdo za právní poradenství může vzít peníze, a za druhé ze své funkce je za svou práci odpovědný...

pokud nechcete platit, nastudujte si vše např. na insolvencni-zakon.justice/...,

a nebo /a to vám doporučuji/ se obraťte na občanskou poradnu, která je ze své podstaty bezplatná, ideálně na nějakou, která se problematikou profesionálně zabývá, např. Poradna při finanční tísni (www.financnitisen.cz)

pokud se obrátíte, na "někoho, kdo vám může pomoci", tak je to jako hrát ruletu, jisté máte, že za to zaplatíte peníze, a to si dnes mnozí již nestydí říct o 2.000,- Kč až 15.000,- Kč, což je mimochodem víc, než si řekne slušný advokát, a své práci mnohdy nerozumí (stěžovat si pak můžete jít leda na nádraží nebo na poraďte.cz)

 


0x

Napište mi do vnitřní pošty, o někom, kdo vám opravdu pomůže, vím. Jestli se nedostanu ze srabu, taky využiji jeho služeb. Spíš než služeb, řekla bych pomoci. O tom to je.

 


0x

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem z důvodu porušení pravidel poradny. ]

podíval jsem se na váš web, a musím říct, že bych vám nesvěřil ani vynášení odpadků...

ale především vás upozorňuji, že poskytovat právní poradenství za úplatu může v čr pouze advokát..

a sestavení návrhu na zahájení občanskoprávního (v tomto případě insolvenčního) řízení není nic jiného než právní poradenství..

byť si to schováváte za administrativní poradenství apod., nic to nemění na skutečnosti, že jde o neoprávněné podnikání ...pokud dokonce nemáte žl, ani nemluvě (zda dle tz nebo žz nechť ad hoc posoudí očtř)

(a malá pozn. na závěr, když tedy neuznáváte advokáty: např. poradna při finanční tísni má rovněž 100% úspěšnost podaných návrhů na povolení oddlužení, a to za cenu 0,- Kč)

vážený pane, nevím proč bych hulvátovi jako vy měla uklízet jeho bordel, to k těm odpadkům. Jinak vidím, že se v insolvenci vůbec nevyznáte, až k vám budou chodit brečet lidi, že už neví kudy kam, protože každý jim říká něco jiného nebo právník požaduje nehorázné peníze, pak mi přijďte říct jak jste jim pomohl. Ono nejde totiž pouze o sepsání Návrhu, ale insolvenční zákon má spoustu nástrah a dlužník může lehce sklouznout do konkurzu. Právní poradenství mohu poskytovat, pouze u soudu když vyhraji, tak nemohu požadovat náklady, protože nemám titul, to však neznamená, že se neorientuji v zákonech. Soustavné vzdělávání beru jako součást života, prudit na netu umí každý blbec. Poradit ve svízelné situaci však málokdo. ŽL samozřejmě mám a vystavuji také smlouvu a fakturu, představte si to. Poradnu pro finanční tíseň nekomentuji, ale někteří jejich klienti si u mě informace od nich získané ověřovalo. Přeji vám pěkný den a pozor na žlučník.

Vážená "poradno", prosím nenapadejte zde nikoho. Je to proti pravidlům zdejší poradny. Měl/a byste se stydět! Já souhlasím s Rudolfem a nemáte pravdu v tom, že v insolvenci vůbec nevyzná. On, narozdíl od vás zde poskytuje rady nezištně a zdarma. Vy nabízíte pomoc za peníze. Právníci dle vašeho soudu požadují nehorázné peníze? A Vy nabízíte pomoc "pouze" za 5.000,-...To není pomoc, ale shánění kšeftu zde...To se musíte obrátit ale jinam...

 


0x

Dobrý den,

je nutné vyplnit přihlášku do insolvence, mít min. tři věřitele a mít příjem. Toto jsou nejzákladnější věci pro oddlužení. Občanské sdružení Nedejte se! Vám rádo pomůže. Pouze si ve vyhledávači vyhledejte NEDEJTESE a kontaktujte nás. Přejeme krásný den.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]