Pracovní neschopnost na 4 dny?

Od: Datum: 17.12.12 21:11 odpovědí: 2 změna: 17.12.12 21:32

Dobrý den řeším teď před Vánocema jeden problém. Jde oto,že nemám už žádnou dovolenou a mezi svátky si musím vzít v práci neplacený volno. Děláme jenom do čtvrtka tohoto týdne.

Problém je v tom, že na mě něco leze. Měl sem dnes horečky a nebylo mi dvakrát dobře, zabírá akorát paralen. Nejrači ybch si vzal neschopenku, ale problém je v tom, že bych se chtěl nechat uschopnit v pátek což by bylo neschopnost na 4 dny? A to asi mi doktor nenapíše co? Nechci totiž promarodit celý svátky nehledně na to, že v práci po pátku asi nikdo nebude komu bych dal ukončení neschopnosti.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.12.12 21:28
avatar

Dobrý den. Pokud byste si nechal vystavit neschopenku na 4 dny, pak stejně první tři dny nejsou zaměstnavatelem placené...A to Vám vyjde pomalu na stejno, jako neplacené volno...

doplněno 17.12.12 21:36:

Vždycky záleží na domluvě s lékařem. Myslím, že Vám potíže dělat nebude.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: diego21
Datum: 17.12.12 21:32

ano to vím moc dobře že první 3 dny nejsou placené, ale zase za mě bude odvedeno soc. a zdravotní ne? jde oto jestli by mi to doktor vystavil dejme tomu zítra a v pátek bych si přišel za níms tím, že chci ukončit neschopenku? Jestli by v tom nebyl nějakej háček?

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.