Konopí a jeho účinky

Od: Datum: 17.12.12 15:49 odpovědí: 6 změna: 17.12.12 17:53

Jaký je rozdíl mezi technickým konopím a tím konopím, které pomáhá k léčbě?

Pomáhá na revmatoidní artritidu? Já slyšela že ano. Může mi někdo něco doporučit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.12.12 16:07

Posranci v parlamentu už rozhodli,že oficiálně lékař napíše recept.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x

Od: zdenka12
Datum: 17.12.12 16:11

To mohli, což mi není moc platný. Půl roku jsem brečela jen abych dostala žádanku na pitomý vyšetření, takže nečekám, že by mi tohle doktor napsal.

Datum: 17.12.12 17:20
Zní to možná blbě ale nemáte v okolí možnost sehnat klasiku? já to nakládala do alpy a kdysi jsem kupovala takovou mast bez ničeho v lékárně v klasickém hmoždiří jsem čerstvě natrhané listí rozdělala a smichala cca 14 dní a pak jsem mazání používala

Datum: 17.12.12 17:41

Já už na to myslela, ale bohužel o nikom nevím, snad bych si to i vypěstovala jak jsem už zoufalá, ale semínka jsou pěkně drahý a nevím, jestli je nejlepší nápad to kupovat na netu.

Od: kokin
Datum: 17.12.12 17:52

Dobrý den,my používali mast ze sádla a klasiky a pomáhala.Dnes se to dá sehnat všude,ale je to hodně o známostech,odkud jste?

Datum: 17.12.12 17:53

Z Liberce, teda kousek od, ale to nehraje roli.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.