Jak se nejlépe připravit na přijímačky?

Od: Datum: 07.04.14 15:10 odpovědí: 1 změna: 07.04.14 15:16

Dobrý den, přijímací zkoušky jsou za dveřmi. A já se hlásím z 9. ročníku na gymnázium, kde mají být SCIO testy, velmi se jich bojím, na internetu nějakou zkoušky jsou, ale zdají se mi těžké a přitom na vysvědčení mám samé jedničky..poradíte mi někdo jak se na tyto testy nejlépe připravit? Děkuji předem za každou odpověď


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.04.14 15:16

SCIO testy, aspoň testy studijních předpokladů se naučit nedají. Jen se můžeš připravit, jak efektivně řešit jednotlivé typy úloh (úlohy se typově opakují).

Cílem testu také není to mít vše a mít plný počet bodů. Test je vystavěn právě tak, aby plného počtu bodů skoro nešlo dosáhnout a aby žáci byli pokud možno rozprostřeni po celé bodové stupnici.

Na www.scio.cz máš v eshopu testy, případně se dělají i publikace, ale nejsem si jistá, zda jsou oficiální či nikoliv. Přímo od SCIA jsou oficiální a opravdu typově shodné.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.