Lehké navazující magisterské studium v Brně

Od: Datum: 26.02.14 11:24 odpovědí: 3 změna: 26.02.14 18:30

Vážení,

prosím doporučte mi nějakou lehčí vysokou školu v Brně, kde je možné získat titul Mgr. v navazujícím magisterském studiu (jsem bakalářka technického směru). Mám rodinu a už se nemohu plně věnovat škole, ale pro svůj pocit bych si ráda školu "dodělala", možná jsem se kdysi i trochu spletla, když jsem šla na techniku a teď bych si to chtěla vynahradit, díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.02.14 11:58
avatar

Dost pochybuji o tom, že vám titul Bc. z techniky uznají a vy navážete jen na Mgr. Navážete jen u svého oboru Bc, dcera řeší stejný problém má Bc. a chtěla studovat Mgr. jiný obor, žádná VŠ (ani soukromá) se zatím nenašla, vše pouze od 1. ročníku a běžné přijímací řízení. Pokud něco najdete, dejte vědět.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jancakk
Datum: 26.02.14 13:40

Též se domnívám, že vás vezmou pouze na navazující technický obor. Proto se používá zkratka NMgr. (navazující magisterské studium). Technické obory se na soukromých VŠ téměř nevyučují. Zřejmě budete muset studovat znova celou výšku. Při rodině a práci kombinovaným nebo distančním způsobem. Také můžete studovat 3 roky na VOŠ (vyšší odborná škola) dálkově při práci (získate titul DiS. diplomovaný specialista).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: budanka
Datum: 26.02.14 18:30

Dobrý den,

nevím, zda je to pro Vás vhodné, právě studuji navazující (jsem taktéž Bc.) Provozně ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity Praha Suchdol - dálkově, v konzultačním středisku v Mostě ale jsou i jinde.www.czu.cz

Zdravím, a přeji mnoho úspěchů

Eva

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.