Vysoka škola bez přijímaček?

Od: Datum: 24.02.14 21:22 odpovědí: 6 změna: 09.12.14 12:41

Ahoj chápu to dobře? Na této Vysoké škole je to bez prijimaček,když sem si jeste nepodal zadnou prihlasku na zadnou jinou VŠ to dolozim tim cestnym prohlasenim, Ale nechapu co mam do prihlasky predlozit? chapu dobre,ze nechteji vysvedceni z zadnyho rocniku? ze budu prijat proste podam prihlasku s myma udajema a k zapisu prijdu s maturitnim vysvedcenim aby videly ze jsem ukoncil maturitu?

jeste mi prosim vysvetlete Česka zemědělská univerzita v Praze ma tolik fakult to je v jedne budově vsecky ty fakulty? chodíte tam někdo?

prosím koukněte se jak tomu rozumíte vy. http://www.tf.czu.cz/cs/?r=746&i=15978 děkuji za vase rady predem.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.02.14 21:26

Ano. Vysvědčení nechtějí žádné (maximálně se píšou známky na přihlášku). Při zápisu dokládáte maturitní vysvědčení.

Nevím, co pořadují do přihlášky, ale mělo by to být jasné, ani náhlad přihlášky není, zakládat ji nebudu. Vyplňte vše, co se po vás chce.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.02.14 21:28

Uchazečům, kteří se ke studiu na vysoké škole hlásí poprvé (dosud nebyli zapsáni ke studiu na žádné vysoké škole), se přijímací zkoušky promíjí. Budou přijati na základě podání přihlášky ke studiu a čestného prohlášení, ve kterém stvrzují, že dosud nestudovali na žádné vysoké škole.

Tohle bych brala jako to nosné - takže ano, pokud teď maturuješ, tudíž ještě žádnou zkušenost s VŠ nemáš, jsi jistě přijat, když dodáš to prohlášení. :) Dokládat budeš jen maturitní vysvědčení, ale to je až u zápisu ke studiu.

Když si v menu klikneš na "Mapy a plánky", máš tam přesné rozmístění budov. Ano, je jich více, plus areály kolejí, menzy a podobně. Sice tam nechodím, ale musely by to být malinké fakultičky, aby byly v jedné budově, ale to by už asi ani nebyly samostatné fakulty, spíše katedry. :)

Od: moni*
Datum: 09.12.14 12:41

Uchazečům, kteří se ke studiu na vysoké škole hlásí poprvé (dosud nebyli zapsáni ke studiu na žádné vysoké škole), se přijímací zkoušky promíjí. Budou přijati na základě podání přihlášky ke studiu a čestného prohlášení, ve kterém stvrzují, že dosud nestudovali na žádné vysoké škole.

chci se zeptat už jsem se loni hlásila na VŠ podala jsem přihlášku zaplatila poplatek ale k přijímacím zkouškám jsem už nešla... tak nevím jak na tom jsem?

Datum: 24.02.14 21:29

A k budově:

Univerzita (všechny fakulty) není v jedná budově, ale je to více odloučených budov v rámci jednoho komplexu v Praze Suchdol (viz mapa). Tj. fakulty nejsou rozšoupány po celém městě (jako u jiných škol).

Od: jancakk
Datum: 24.02.14 21:36

ČZU má adresu všech fakult na Kamýcké v Praha 6 Suchdol, můžou mít více budov. Kromě IVP (Bc. studium Specializace v pedagogice Praha Malé Chuchle). Fakulty ČZU:

1) agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů (FAPPZ)

2) lesnická a dřevařská (FLD)

3) tropického zemědělství (Institut tropů a subtrpů ITS)

4)životního prostředí

5) Institu vzdělávání a poradenství (IVP)

6)provozně ekonomická fakulta (PEF)

7)technická fakulta (TF)

Datum: 25.02.14 10:20

tak vam dekuji za odpovedi.

Jenze ted úrave nevím je pro me lepsi jit sem do Prahy na tu zemedelskou univerzitu -technicka fakulta nebo radsi jit do Usti nad Labem taky na technickou. tam zase po me chteji jen vysvedceni posledniho roku studia tkze jim staci 1 pololeti a podle prumeru. skoda,ze v Ceskych budejovicich tam by po me chtely 1 rok nastavboveho studia ale tam nemam moc dobre znamky spise ted mam dobre.

dekujui vsem za vase mile komentare ahoj :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.