Rodiče se rozvádí vs intr - návštěvy

Od: Datum: 19.02.14 08:55 odpovědí: 3 změna: 19.02.14 10:29

já jsem se chtěla jen zeptat jestli někdo náhodou neví: jde o to že jse moji rodiče rozvádí a já ještě s bráchou chodíme k tátovi na víkend i když brácha zdrhá už v sobotu já tam jsem celý víkend a chci tam být ale bydlím s mámou ale v září jdu na střední školu na intr a nevim jak to bude abych chodila za tátou na víkendy? a co pak máma? jak udělat aby se oba mí rodiče vystřídali mám je oba moc ráda prosím o radu


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: xixi*
Datum: 19.02.14 08:58

Záleží na tom co stojí v rozsudku, na čem jsou schopni se rodiče domluvit a v neposlední řadě na vašem přání. Pokud jste přes týden na internátu, tak bych víkendy střídal, jednou u matky jednou u otce.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 19.02.14 10:21
avatar

ra, rozvod je pro děti, které mají rády oba rodiče, velké neštěstí. Já si myslím, že bys tohle a tak dopředu neměla řešit. Neměla by ses starat a dělat si těžkou hlavu už teď. Rodiče už jsou chvíli od sebe, tedy největší vášně odezněly a vaši se budou umět domluvit na nějaké variantě, která bude vyhovovat všem. Třeba v pátek pojedeš k tátovi a v sobotu večer k mamince, která tě nabalí jídlem a čistými věcmi. Třeba. ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 19.02.14 10:29

Na internátu se nebývá o víkendu. Odjíždí se v pátek (někdy si už budeš muset brát věci s sebou do školy, ale záleží, jak budeš mít vyučování a jaké bude řád na internátu - ale to se včas dozvíš). A přijíždíš tam v neděli večer (po domluvě s pondělí ráno/po škole). Ale vše se včas dozvíš, záleží na řádu internátu a tvém rozvrhu.

Nevím, jak to máte domluvené a pokud nemáte, tak co třeba jeden víkend u máma a druhý u táty? Ale taky bude problém, kdo ti bude třeba prát oblečení a jak to budeš mít s věcma.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.