Přihláška na dálkové studium

Od: Datum: 10.02.14 11:00 odpovědí: 3 změna: 10.02.14 15:34

Prosím o radu,

jsem na rodičovské dovolené a chtěla bych si dodělat maturitu-dálkové studium. Když bych si chtěla podat přihlášku,kam ji mám dát potvrdit? Do školy,kde jsem dodělala závěrečně zkoušky?

D+kuji za odpovědi :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.02.14 11:06

Ne, přihlášku dostanete a vyplníte na ředitelství (sekretariátě) školy na kterou se hlásíte. Původní škola s tím nemá nic společeného. Na školu, kam se hlásíte doložíte nejvyšší vzdělání. Výuční list, případně vysvědčení (vízo se uznává do 10 let od ukončení/přerušení školy).

doplněno 10.02.14 11:08:

Vy jste vyučená a jdete na nástavbu?

doplněno 10.02.14 14:18:

Však dálkově :) to není problém. Ještě jsem zapomněla, přihlášku většinou mívají i v elektronické podobě k vyplnění a vytištění přímo na webu školy. Můžete vyplnit doma a zanést spolu s výučním listem na školu, kam se hlásíte. Nejkratší způsob k matuře je 3-letá dálková nástavba, už máte určitě zjištěno. Ať se zadaří, dálkové je fajn

doplněno 10.02.14 14:39:

Ještě si radši vezměte vysvědčení z učňáku kvůli kontrole uvedených známek na přihlášce. U některých nástaveb se musí na přihlášce potvrdit "zdravotní způsobilost ke studiu a výkonu povolání". Zavolejte přímo na budoucí školu. Jedině tam vám podají zcela přesné informace

Ohodnoceno: 0x

Od: martinkat
Datum: 10.02.14 14:05

Ano jsem vyučená a chtěla bych si dodělat teď po 3 letech maturitu,ale mám možnost jen dálkově,kvůli synovi...

Od: adgadgh
Datum: 10.02.14 15:34

o přijímačkách http://www.infoabsolvent.cz/Rady/Clanek/7-2-05

Existuje 2-letá forma dálkového studia nástavby pro vyučené, ale na málo školách. Zjistěte si zda máte v okolí

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.