Závěrečná ústní Bc. zkouška a 3 pokus (VŠEM)

Od: Datum: 07.02.14 11:32 odpovědí: 4 změna: 07.02.14 12:36

Máte tu někdo zkušenost s touto školou VŠEM? Na jaře mám jít na 3 pokus a přesto, že proto dělám maximum, tak mě to už úplně drtí. Mám už podobně negativní zkušenost před 4 roky v takřka stejné situaci a ke svému věku a nutnosti v práci :( Kdybych tuto školu nedokončil, tak se asi úplně složím. Je to pro mě důležitý mezník a nerad bych opakoval chyby. Studium bez komplikací až na tyto zkoušky a rodina a okolí už to bere jako jistou věc. Zažili jste podobnou situací? Co mi můžete doporučit a jaké mám právní možnosti v případě dalšího neúspěchu?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pest®
Datum: 07.02.14 12:05

A v čem byl problém při posledních dvou pokusech? Neznalost, nervozita, vyučující? Asi bych se zamyslel tímhle směrem a zaměřil se na problematickou část. Ale vím že se to lehce říká a stres je obrovský,ale chce to k tomu přistoupit, že se svět nezhroutí...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.02.14 12:36

Kdyby to bylo o Mgr. Ing. zkoušce, tak to nehrotim. Tady jde o 0 nebo 1 (SŠ-VŠ vzdělání) :( a v mém věku to je růstu a stabilita ve firmě nebo opak i případně pád na ÚP. Jestli jste ještě mladej, tak to asi nebudete brát vážně.

Datum: 07.02.14 12:09

No nevím, když děláte bakalářskou zkoušku na soukromé škole už potřetí... Buď nejste studijní typ, nebo je přísná komise? Tuším, že tam často bývají (v komisi) i profesoři z VŠE a ti to těm ze soukromých škol nechtějí dát "zadarmo" (což chápu).

doplněno 07.02.14 12:13:

Teď jsem pochopil (když jsem si Váš dotaz přečetl znovu), že už jste asi vyššího věku a děláte školu při práci. To Vás celkem obdivuji - čím je člověk starší (a navíc se studiu nemůže věnovat naplno), tím je to složitější a sám nevím, jestli bych nyní zkoušky (byť na státní VŠ) úspěšně absolvoval.

doplněno 07.02.14 12:42:

Kangaroo - a v čem je tedy podle Vás problém? Proč Vám to komise při 1. nebo 2. pokusu "nedala"?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.02.14 12:29

1 pokus jsem podal slušný výkon

2 pokus mnohem lepší výkon s kterým bych musel minimálně udělat

3 pokus stres co budu muset ještě dát a to mi ještě nemusí vůbec sednout téma :(

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.