Who do I trust the most-sloh

Od: Datum: 06.02.14 19:38 odpovědí: 3 změna: 06.02.14 21:35

Dobrý večer,

dostali jsme za úkol napsat sloh v rozsahu 120-150 slov na téma Who do I trust the most. Nejsem si v angličtině úplně jistá a byla bych moc ráda, kdybyste mě upozornili na chyby co najdete.

I think I trust most my mother. She knows my dreams, my hobbies and she knows how to help me with my problems. First reason why I trust her is that she is my mother of course. She takes care of me and she wants me to have a happy life. Second reason is that I tell her everything what is happening at school, I tell her everything about my friends, I tell her just about everything, so she knows my feelings and she can help me to solve my problems. An example why I trust her is from my first day at school. I was frightened and I did not want to go there, but she told me that it will be OK, that I will meet new friends and she was right.

Děkuji za Váš čas,

Eva


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.02.14 19:59
avatar

zdravím... opravila bych pouze: I trust my mother most. (most na konec). Jinak všecko OK, až na tu poslední větu, tam musí být doržena souslednost časů, čili: she told me that it would be ok, that I would meet... Jinak super, a je pěkné, že píšete o mámě, určitě by jí to potěšilo :)

doplněno 06.02.14 20:17:

omlouvám se, chybička se vloudila - I trust my mother THE most.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: eva1
Datum: 06.02.14 20:06

Moc děkuji :)

Od: agathexp*
Datum: 06.02.14 21:35

Já bych ještě opravila ...what is happening... na ...what happens... :)

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.