1xJeště jsem neměla kluka

Od: Datum: 25.01.14 19:02 odpovědí: 7 změna: 25.11.15 22:24

1) Tak vás znovu zdravím potřebovala bych opět pomoct co mám dělat když sem ještě neměla kluka já bych ho hrozně moc chtěla. Ale nnák se mi ho nedaří sbalit

2. Co mám dělat když mi máma nechce dovolit si holit nohy. A mám je chlupaté a nelíbí se mi to. A když jí to řeknu tak mi řekne že na to mám ještě dost času :(


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.01.14 19:04
avatar

A kolik ti je roků?

doplněno 25.01.14 19:08:

1. Dočkej času... prostě musíš s klukem vydržet. Lidi by toho chtěli a prostě musí vydržet a naučit se čekat. Já už bych chtěl taky do důchodu a místo toho makám od nevidím do nevidím. Kluka se dočkáš a bude to hezčí když to přijde nečekaně a spontáně než když si to vynutíš.

2. Nevím kolik ti je, ale když promluvíš rozumně s mamkou jako velká slečna, tak ti to určitě dovolí. Argumentuj tím, že je to dnes už nevkusné, že si všechny holky ve tříd nohy holí a že se ti třeba kvůli tomu někdo směje.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 25.01.14 19:08
avatar

Ahoj Ajinko, píšeš, že jsi ještě neměla kluka a moc bys ho chtěla. Nedá mi to a zeptám se, kolik ti je roků? Dnešní holky by chtěly kluky a přitom na ně mají opravdu čas. Dovolím si říct, že jsem o hodně starší než ty a kluka jsem ještě neměla a nějak se z toho nehroutím. Prostě si uživej dětství a kluk přijde nějak tak sám. A k druhé otázce, ohledně chlupatých nohou, jde o to, jestli jsou ty chloupy hodně tmavé a dlouhé, nebo jemňoučké a světlé. Jestli je to druhý případ, tak má mamka pravdu, není potřeba je holit, protože by časem zesílily a musela bys je holit už napořád a to bys určitě nechtěla, ne? A pokud je ten první případ, tak si promluv z jinou ženou v rodině, třeba starší sestrou, tetou nebo nějakou kamarádou, kterou zná mamka, aby tě před ní podpořila, že je to holení opravdu nutné.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ben®
Datum: 25.01.14 19:29
avatar

Dobrý den, myslím, že pokud (jistě moudrá) matka usoudila, že na holení nohou je ve Vašem případě ještě dost času, tak nemáte ani věk na to "mít kluka". Začněte kamarádstvím s nějakým chlapcem přiměřeného věku, ale nebalte ho za každou cenu. No, doma říkejte podle pravdy, že je to jen kamarád a holkám, které se budou vytahovat, že už mají kluka, můžete trochu zalhat a říkat, že je to Váš kluk. Ale, sama se s tím nevytahujte.

Také se dobře učte, protože se říká, že ty nejhezčí kluky mají jedničkářky (ale, někdy to nevyjde).

Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 25.01.14 19:33
avatar

1) netlač na pilu, jednou to přijde samo ani nebudeš vědět jak

2) myslím, že kvůli nohám se mamky až tak ptát nemusíš, prostě se večer zavři do koupelny a udělej to. Často je jednodušší získat odpuštění než dovolení.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: buss
Datum: 25.01.14 20:25

Co myslíš tím ještě neměla kluka? Možná když chceš balit ty, tak se tě bojíí. Na spoustu věcí máš dost času.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: taconevi
Datum: 25.11.15 18:54

Ahoj hele jestli jsi ještě neměla kluka neřeš já taky ne*plac*:)

A teď to s nohama:Já to udělala trochu neobvykle jednu jsem si ohlolila a řekla to mamce a ta usoudila že to nevadí a tak jsem si oholila i tu druhou*smich**haha*

Ne ale teď vážně promluv si sní pomůže to a když ne pořád ji přemlouvej možná jí to pak nedá a nechá aby sis je oholila;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.15 22:24

neřeš to, já taky ještě neměl kluka a to mi je 29! :D

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.