Jakou školu zvolit-výběr

Od: Datum: 18.01.14 10:13 odpovědí: 2 změna: 18.01.14 15:00

Dobrý den,

chtěla bych poradit s výběrem školy ... Jde o to že jsem v 1. pololetí 9. třídy dostala 5 z angilckého jazyka a domnívám se že kvůli tomu nemám šanci dostat se na školu v Humpolci>chovatelství ... jestli bych tedy měla jít na farmáře a měla bych dobrý prospěch bylo by možné přestoupit na veterinaře , nebo případně chovatele? ..předem děkuji za odpověď ;) :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.01.14 12:45

Nevím, jaké jiné známky máš, ale jestli podobné, tak bych volila spíše učební obor.

Taky musíš zvážit, jak moc tě tvoje známky budou zněvýhodňovat.

Vzhledem k tomu, že máš asi problé s jazyky, tak bych veterinu zavrhla už jen z důvodu latiny.

Přestupy jsou individuální, nezáleží na prospěchu, ale spíše tom, zda je volné místo a ředitel to povolí. Nespoléhala bych na to.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.01.14 15:00
avatar

Tu humpoleckou školu konkrétně neznám, nicméně mám syna rovněž v devítce a taky objíždíme různé školy. Co mě překvapilo - dnes na střední berou opravdu prakticky každého každého, zejména na sokromé školy, kde nejsou ani přijímačky. Ono to sice vypadá jako výhoda - z pohledu budocího žáka, či jeho rodiče, ale v delším časovém horizontu je to spíše handicap - dnešní absolventi SŠ jsou zaměstnavateli posuzováni jako převážně nepoužitelní. Ale to už je jiná věc, bavíme li se o problému dostat se / nedostat se - no, flastr z angliny je docela průšvih, to si myslím, že bude dost problém. Ale zkuste - uvidíte, můžete si podat více přihlášek, klidně třeba i na učební obor. No a poté, až odezní puberta, třeba ,,nahodíte řemen´´ začnete se učit a můžete si třeba dodělat nástavbu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.