Výběr SŠ (Brno-Olomoucká/Purkyňova) ME (IT?)

Od: Datum: 16.01.14 19:38 odpovědí: 2 změna: 12.03.16 04:46

Ahoj, potřeboval bych poradit na jakou školu bych podle vás měl jít. O Olomoucké jsem slyšel, že mezi žáky vládne šikana atd., ale Purkyňova je zase mnohem hůře vybavená. Pravděpodobně bych chtěl jít na Mechanik elektronik. Pokud by jste věděli i o jiné dobré škole poblíž, budu jedině rád. Případně bych potřeboval poradit, rád bych si hrál s tím, že bych si např. vyráběl reproduktory a já nevím. Prostě umět s elektronickými obvody atd., ale informatika by mě také dost možná bavila a průměr na to mám. Ale tam se také bojím, že spousty lidí teď chodí na informatiku a tak abych si našel práci s tím že bych samozřejmě šel na VŠ a stejně tak s ME.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.01.14 21:02

Purkyňka mi příjde považovaná jako spíš takový učňák.

Další otázkou je zda tyto školy dokážou připravit na VŠ.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ludmila*
Datum: 12.03.16 04:46

Olomoucká je kvalitní škola, což o Purkyňce říci nelze. Vládne zde šikana ze strany učitelů, dokonce vymyšlená klasifikace k likvidaci žáka. Ředitel nic neřeší, ani stížnosti rodičů, Zajímá se pouze o opravy budovy a výchovný proces a kvalita výchovně vzdělávacího procesu a žáci i jejich budoucnost, je mu lhostejná.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright Š 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.