Kvalita ZUŠ

Od: Datum: 13.01.14 11:38 odpovědí: 2 změna: 13.01.14 13:21
Chodím na ZUŠ-obor bubny, již 6.rokem,je mi 17 let.
Problém je v učiteli.-Je to strašný protiva. Přišel jsem o pár minut později a řekl jsem, že mi to nějak tak vyšlo on to skoro celou hodinu rozebíral. Řikal že to ještě nezažil aby někdo tohle řikal. Mluví sprostě. Křičí. Strkal do mě a vysmívá se. Jednomu klukovi řikal ať zhubne a musel udělat před ním pár kliků. Neskutečně tahá za slovo. Přitom mě nic za těch 6 let nenaučil. Všechno chce k dokonalosti orchestrarni hry. Vubec me nenauci nejake moderni veci apod. Akorat se chlubi ze hrál s nejakou pralesni kapelou v Německu. Rika ze jsem jako mimino nebo mrtvola. Ze hraju jako 70 letej dedek apod.
Je to k nevydzeni. Divim se ze jsem to vydrzel 6 let. A treba kricel:podivej jak jsi tady s tema botama NA*RAL. A sereš na to. +dalsi sprostarny. Nikdy se s nim nedalo DOMLUVIT.!
Co byste delali vy?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.01.14 12:09

Syn chodil do juda, jednou jsem se byl podívat na trénink a víckrát tam už syn nešel. Takové sprosťárny před dětma jsem ještě neslyšel.

Dcera chodila na flétnu / celých 8 let/. Pak chtěla na konzervatoř, protože měla samé jedničky, hrávala po besídkách atd. Vyhořela jak papírovej čert. Podle komise neuměla nic. Takže kvalita ZUŠek je opravdu rozdílná. Vykašlete se na to a je-li jiná možnost, najděte si kvalitního učitele.

Ohodnoceno: 0x

Od: kami95
Datum: 13.01.14 13:21

Proč jednoduše nejdete do jiné školy? Když vás nic nenaučil a ještě je protivný, nevím, co tady vůbec řešíte..

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.