Změna formy studia v průběhu Bc

Od: Datum: 02.03.14 19:30 odpovědí: 2 změna: 02.03.14 19:42

Zdravím,

studuji bakalářské tříleté studium na Ostravské univerzitě, Přírodovědecké fakultě. Studuji 2. akademický rok. Jedná se o prezenční formu studia.

Zajímalo by mě, zda je možné změnit formu studia pro příští (3. a tedy poslední) akademický rok. Tedy že by 2 roky proběhly jako prezenční a poslední jako kombinované či distanční studium.

Děkuji za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.03.14 19:36
avatar

Ahoj, bohužel Ti asi takto na dálku nikdo neporadí... já na OU dělám FF a vím, že třeba zrovna můj dvojobor kombinovaně ani nejde. A slečna s jiným oborem, se kteoru jsem byla u zápisu se ptala, jestli si to může změnit, a i když její obor studovat šlo, tak změnit své rozhodnutí ještě před nástupem do prváku nemohla, když nedělala příslušné přijímačky. Ale kdo ví, jak to je po takové době studia. Informuj se na studijním oddělení a budeš to mít na jistotu. ;) Nevím jaký děláš obor a jaké máš důvody, možná by to šlo udělat přes nějaký individuální plán. Třetí ročník je navíc zkrácený kvůli státnicím. Držím palce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.14 19:42

zeptejte se přímo na vašem studijním oddělení...při kombinované formě VŠ máte status studenta zachován, ale při distanční formě nebývá status studenta (záleží na akreditaci daného oboru)...neměl byste placené zdrav. pojištění (takže úřad práce, zaměstnání nebo sám platit 1148,-kč/měsíc)...přesné info opět studijní oddělení

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.