Na jakou školu mám jít?

Od: Datum: 04.01.14 01:04 odpovědí: 12 změna: 07.10.15 18:18

Dobrý večer ,přemýšlím už o střední škole ale nevím kam .. Chtěla sem jít na nějákou veterinu ale bojím se že s 4 z fyziky to nedám :/ poradte mi kam mám jít ... :) předem díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.01.14 01:30

Proč zrovna na veterinu? Tam není jistota kvalitního uplatnění. Raději klasickou zdravku a potom se rozhodnout kam dál. Naučit se dá všechno, chce to jen neflákat se a donutit se k tomu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.01.14 01:33

zdravku? no nevím ... já se nenaučím takový ty počty a vzorečky :(

Datum: 04.01.14 08:43
Nejlepe takovou, ktera by te bavila a ma uplatneni.
Dost zalezi jake mas jine znamky, protoze se vetsinou bere prumer. Pokud uz se berou nejake znamky tak Čj,M, pripadne znamky souvisejici s oborem (najdes na webu skoly v podminkach prijeti).
Pokud mas s fyzikou problem, doporucuji neco, kde ji je minimum.

Od: buss®
Datum: 04.01.14 10:18

Na takovou školu, kde by tě to bavilo a na kterou máš. Nedovedu si představit, že bych šel na školu, kterou mi někdo doporučí a já k tomu nemám vztah a vím, že bych ho ani časem nezískal. Jak by ta práce vypadala? Tak prostě zaber, Nebo jdi na zemědělku a pak dále. Jak se pozdě přichází na to, že záleží na známkách, že?

Datum: 04.01.14 23:24

já nevím na jakou školu mám ... 4 z fyziky 3 z matiky a ájiny jinak ostatní ok ... Neví prostě ... rodiče mě chtěj dát na školu která by mě nebavila ...

Od: sdhshd
Datum: 04.01.14 12:43

tak běž na gympl to je nejlepší když se neumíš rozhodnout ;)

Datum: 04.01.14 12:51

to je naprosto to nejhorší .. kupa lidí co vyjde s gymplu akorád dotaz "co teď?" posunou o pár let dopředu , výjdou a mají sice maturitu ale vůbec nic do praktického života neumí - nikdo o ně nestojí, uplatnění na trhu práce nůlová ... . Jdi na to co tě baví, uvědom se že to budeš dělat třeba i celý život a proto si sedni a napiš si co umíš, co ráda děláš, potom si s toho vyber obory které by k tomu šli a napiš si jejich pro tebe + a -. Přehled oboru a středních škol máš na www.infoabsolvent.cz

Datum: 04.01.14 23:25

děkuji

Od: k2
Datum: 04.01.14 12:54

Se ctyrkou z fyziky na ZS? Co bude ty 4 roky na hodinach gymnazijni fyziky delat?

Datum: 04.01.14 23:27

*bzum*

Od: nikola*
Datum: 07.10.15 18:18

Takovou otázku si pokládam taky. Ale na gympl nechoď nedá ti to nic do života a navíc byses tam asy nedostala.

Pokud tě baví přirodopis můžu ti poradit zahradnickou nebo zemędělku nebo něco zaměřené na přírodopis

Zvělolékař můžež být jen jestly ti nevadí krev a zabijení zvířat iněkcí.*kafe*

Ale uvědm si že fyzika je skoro všude.

Datum: 05.01.14 01:21
A co takhle nejakej ucebni obor?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.