Dálkově na školu

Od: Datum: 28.12.13 08:14 odpovědí: 3 změna: 28.12.13 18:11

Dobrý den, mám dotaz, chtěl bych jít někam na střední školu le dálkově a na internetu jsem našel jenom podnikání a veřejná činnost. A tak bych se rád zeptal zda existují i školy dálkově jako je například nějaká technická a nebo jiná? Moc Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.12.13 09:06
Techniku asi dalkove nenajdes, ale informacni technologie tam treba jsou...
www.stredniskoly.cz/obory/?dochazka%5B%5D=2
doplněno 28.12.13 16:16: To, ze se IT spatne uci samoukum je blbost. Cele IT se tak rychle vyviji, ze je postavene na samostudiu...
Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.12.13 11:12

tady se líp vyhledává, máš tam víc typů zaškrtávání: http://portal.mpsv.cz/sz/obcane/skoly/vyhl_skol

IT jsou dálkově téměř vůbec, protože se hůře učí samoukům

Datum: 28.12.13 18:11

hm...tak nevím, jak se člověk naučí sám programovací jazyky, sítě (základy, ne pokračování) atd...vyjímky se sice najdou, ale podle mě je samostudium výpočetky naročnější než třeba dálkově podnikání apod... a pak když člověk není hodně dobrý neprosadí se

doplněno 28.12.13 18:13:

to je jak samostudium matematiky...někdo chápe hned a někdo potřebuje výklad

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.